Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jeszcze troche Marcelka na dobranoc ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw_iNOuxI/AAAAAAAAAq8/TL6GccfOQrw/_DSC4326.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxBGyhu0I/AAAAAAAAArA/Fkx8ecSaLi0/_DSC4332.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxCuxFgII/AAAAAAAAArE/1YVYrTc6Mgc/s576/_DSC4355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMxEStjpeI/AAAAAAAAArI/gGskcyndtJA/_DSC4395.JPG[/IMG] I cos :lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaZnym5ZI/AAAAAAAAAv0/Zh7cFvz57CQ/_DSC5360.JPG[/url]
  2. Fajne te fotki, ale... tylko dwie? :( I ciesze sie ze wypad sie udal :multi:
  3. Te ostatnie fotki wygladaja jakby Toro tesknil... za niespelnionym marzeniem :lol: Moze on pilkarzem chcial zostac, a pancia popsula mu plany :lol:
  4. A co wybierasz sie do nas? :evil_lol:
  5. [quote name='NightQueen']ale ci zazdroszczę :placz: nie byłam na desce w tym roku bo tak jakoś wyszło, ale myślę że w końcu za rok się wybiorę[/QUOTE]I to jest wlasnie super - wsiadam w BOBa i godzine pozniej jestem w miejscu, gdzie moge wybrac kilka stokow. Jesli jest kasa to generalnie moge smigac co weekend :diabloti: W PL musialabym 5h autem do najblizszych gor jechac :shake: [quote name='kamilka91']Ale Ci zazdroszczę... Nie wiem, kto się bardziej boi - ja deski czy ona mnie :lol: Jestem totalnie niesportowa i niezimowa... :oops:[/QUOTE]Ja bylam niezimowa. BYLAM :diabloti: [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwbpqVkqI/AAAAAAAAApo/67fefNUlT6o/_DSC3854.JPG[/url] łapiesz taką fajna ostrość na zdjęciach, proszę unikaj kadrów centralnych : D[/QUOTE]Dzieki za rade ;) Ciagle sie ucze ;) [quote name='Niufciak'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwynpfUkI/AAAAAAAAAqc/ZGYNq8BGdGM/_DSC4085.JPG[/url] Cóż za szaleństwo:loveu: hehe bosski:loveu: nie moge sie napatrzeć na twoje zdjęcia:loveu:[/QUOTE]Czesc Niufciakowaa :calus: I bardzo mi milo :loveu:
  6. [url]http://img826.imageshack.us/img826/2774/21022011001k.jpg[/url] Hahaha :megagrin:
  7. :: FiGa ::

    Diana :)

    [url]http://img812.imageshack.us/img812/106/dsc9054.jpg[/url] Grubasek kochany :loveu: Figowa wyglada podobnie :loveu:
  8. Kocham dzieci :loveu: Glownie na zdjeciach :loveu: http://wd10.photoblog.pl/np5/201102/73/87386529.jpg Laaaaa :loveu:
  9. O, za ogrodzeniem obiadek :evil_lol:
  10. No iiii.... bylam na desce :loveu: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181598_200225183336963_100000484477503_738465_3729129_n.jpg[/IMG] Zdjecie robione starym aparaciskiem :loveu: Nie odwazylabym sie wziac Nikosia na stok :lol: Kuuuurcze, kocham to :loveu: Bylam dopiero 2 razy w ogole, ale wpadlam aaj :loveu: Moge napisac z powodzeniem ze tym razem naprawde zaczelam na desce[B] jezdzic[/B] :sweetCyb: Nauczylam sie narazie jechac kawalek nosem w dol stoku (byle nie za szybko :lol:) i skrecac w prawo i lewo :loveu: Nie opanowalam jeszcze totalnej jazdy.... ale jechalam sobie noskiem w dol i ziuuu w prawo.... w dol i ziuuu w lewo... nie dalabym rady plynnie tego robic, bo merdaja mi sie krawedzie :lol: Probowalam na lekkim spadku jezdzic tak ohohoho, ale zlapalam krawedz i wyrzucilo mnie w gore... upadek nie byl mily :evil_lol:
  11. Milego wypadu do Zakopanego :cool3:
  12. Zgodze sie z poprzedniczka - uchole ma nieziemskie :loveu:
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwwfTLUyI/AAAAAAAAAqY/uFAW7B90mKE/_DSC4084.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwynpfUkI/AAAAAAAAAqc/ZGYNq8BGdGM/_DSC4085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw3HXkeoI/AAAAAAAAAqo/y_qPv9e7fog/_DSC4272.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw6UTU-9I/AAAAAAAAAqw/CkGcZYPFAAA/_DSC4291.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw8F_XJ4I/AAAAAAAAAq0/VLP1Nftaj10/_DSC4292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMw98lsPBI/AAAAAAAAAq4/tdLqxG0ckaQ/_DSC4299.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwkhKx6dI/AAAAAAAAAp8/TrKA_kXiDtk/_DSC4028.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwnCK5ZaI/AAAAAAAAAqA/noAPZ_rlqMY/_DSC4030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwuf2kPyI/AAAAAAAAAqU/VBdFrh5hrng/_DSC4070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwqQEo7FI/AAAAAAAAAqI/yJ_RbBOv5Vw/_DSC4048.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwo9mdvaI/AAAAAAAAAqE/5DiuadHpuUo/_DSC4032.JPG[/IMG]
  15. Buziaki od Marcelka :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwbpqVkqI/AAAAAAAAApo/67fefNUlT6o/_DSC3854.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwdBa0gYI/AAAAAAAAAps/g3fInFU1MFc/_DSC3864.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwerqytFI/AAAAAAAAApw/9Hz6fpAj8ko/_DSC3883.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwgh6n2DI/AAAAAAAAAp0/JoawAHBoNaY/_DSC3967.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMwieaH8qI/AAAAAAAAAp4/SAo_wgkpTFA/_DSC3981.JPG[/IMG]
  16. Nie zaniedbuj nas :diabloti:
  17. Aniolku..... :calus:
  18. A jak myslisz z jakim :evil_lol: Kilkanascie razy rozlal wode na stole i zrezygnowal :evil_lol:
  19. Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie. Teraz wiem co miales na mysli... Usiadlam przed kompem z mysla "nie bede plakac". Ale w takich chwilach zwyczajnie sie nie da. Nie znalam Rokusia, widze tylko zdjecia oraz opis... i lzy ciekna mi ciurkiem po policzkach :( Rokus zyje... w Twojej pamieci, w Twoim sercu :calus: I w tej, pelnej Jego zdjec galerii. Nie zapomnimy o Nim...
  20. Smiejcie sie, moj znajomy naprawde tego probowal :lol:
  21. Nie, ja jestem jednak sceptycznie nastawiona, nie wierze ze to mozliwe, ale fakt faktem fajnie wyglada :D
  22. SZykujcie sie na to ze kupiony piesek tych panstwa zagosci za jakis czas w waszym schronisku...
  23. [url]http://img829.imageshack.us/img829/8373/dsc2570.jpg[/url] Dziubne tylko.... no pancia... malenki kawaleczek :evil_lol:
×
×
  • Create New...