-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pieczecie paczusie? :crazyeye: Tez chceeee :placz: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Bossska :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Moja ksywka to Ponczek, wiesz? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']haha, ja byłam na desce, to jak miałam aparat- to zjeżdżałam na hamulcu, tak się bałam :-) ale później sru do samochodu i tyle. Co prawda się bałam czy ktoś nie ukradnie, no ale... Weź się koniecznie później pochwal postępami :-P[/QUOTE] Ten stok na ktory jezdze ma 2,5km dlugosci, wiec nie ma szans bym wyjechala na szczyt z Nikosiem. Nie dalabym go nawet w rece znajomego ktory jezdzi juz 6lat :diabloti: Sama MOZE kiedys go ze soba zabiore... ale to dopiero jak bede sie czuc na desce jak ryba w wodzie (czyli byc moze nigdy :lol:) Co do opisu postepow - jesli pojade to na pewno wroce znow cala w skowronkach wiec na pewno napisze :lol: :loveu: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Wooooow :multi: Kto Ci robil te strone? ;) -
Na tych stronach mozna znalezc Bajeczke [url]http://www.cret.pl/node/155284[/url] [url]http://zgubiono.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/url] [url]www.adopcje.org[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://animalpedia.pl/[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/[/url] [url]http://adsy.pl/[/url] [url]http://www.rozglos.net/[/url] [url]http://www.oglosze.pl/[/url] [url]http://www.neeon.pl/[/url] [url]http://wroclaw.cwirek.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.kokosy.pl/[/url] [url]http://www.argetto.pl/[/url] [url]http://portal.animalia.pl[/url] [url]http://www.psy.pl/[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/[/url] [url]http://petsy.pl/[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://wa.stacja.biz/[/url] [url]http://www.nasipupile.pl/[/url] [url]http://www.portalogloszen.pl/[/url] [url]http://mamoferte.pl/[/url] [url]http://oglosili.pl/[/url] [url]http://www.sogl.pl/[/url] [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/[/url] [url]http://www.e-mercato.pl/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] [url]http://www.morusek.pl/[/url] [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.planty.pl/[/url] [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.aloge.pl/[/url] [url]http://www.psiamania.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://www.rubryk.pl/[/url] [url]http://www.doadopcji.pl[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/[/url] [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/url] [url]http://www.hodowcy.com.pl/[/url] [url]http://nasza-lista.com/[/url] [url]http://www.brzozowiak.pl/[/url] [url]http://sellit.pl/[/url] [url]http://www.rzeszowiak.pl/[/url] [url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/[/url] [url]http://owi.pl/[/url] [url]http://wszystkotujest.pl/[/url] [url]http://www.krakusik.pl/[/url] [url]http://www.e-mercato.pl/[/url] - [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] - [url]http://www.morusek.pl/[/url] - [url]http://szerlok.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://hiperogloszenia.pl/-[/url] [url]http://www.ogloszenia.planty.pl/[/url] [url]http://www.swiatogloszen.net.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.aloge.pl/[/url] [url]http://www.psiamania.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://www.rubryk.pl/[/url]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Planuje wyskoczyc w sobote albo niedziele :diabloti: Oby wypalilo :loveu: Ale z fotkami moze byc gorzej. Nikosia nie wezme :lol: -
Tej to dobrze :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B]megii1[/B] :Rose: Od razu mu sie wyraz pychola zmienil :loveu:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Figowa jest malenka ;) Wiec Mia wcale gruba nie jest ;)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A ja nie chce lata :placz: Chce na deske :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Chce w gory :placz: Chce na deske :placz: [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8823/p1180925.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='baster i lusi']Zapraszam Cię na bazarek cegiełkowy będę wdzięczna również za podnoszenie wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/203362-Zr%C3%B3b-sobie-prezent-na-dzie%C5%84-kobiet[/url]! Dziękuję i pozdrawiam[/QUOTE]Bede podnosic ;) [quote name='nicnasile']No właśnie, są już pozytywne opinie, ale wiele też "atrakcyjnych" napraw ;-) Ja na początku chuchałam i dmuchałam na mojego Nikusia, teraz mniej, choć jak zgubiłam muszlę oczną, to się prawie popłakałam :( Tak samo jak przy zauważeniu odchodzących gum. No ale moja mama zawsze mi mówiła, że najbardziej szanuje i ceni się to, na co samemu się zapracowało. I taka prawda, gdyby mi to ktoś na tacy podał, to bym się nie przejęła aż tak... Chyba każdy tak ma :)[/QUOTE] Ja zawsze bylam zdania ze to tylko rzeczy materialne, mozna je wymienic itp :evil_lol: Ale tez staram sie dbac o Nikodema :lol: Tym bardziej ze wlasnie sama musialam na niego pracowac ;) -
Cassanowa :loveu: Ciotki potrzeba ladnego tekstu od ogloszen :loveu:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
To duza psica bedzie :loveu: Figowa wazy 21kg :lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Brawo :Rose: :Rose:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Pieknie rosnie malenka :loveu: I wszystkiego dobrego :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']jakieś jaja były, właśnie np za takie wymiany gum żądali kilkadziesiąt złotych, trzymali długo, uznawali, że to wina fotografa. no ale sorry, kupujesz sprzęt za kilka tysięcy, więc możesz oczekiwać najwyższej jakości... tutaj jest stronka, gdzie klienci, posiadacze Nikonów opisują swoje "przygody" z serwisem [url]http://zoltyserwisfotograficzny.info/pl/strona-glowna.html[/url] a tutaj: forum.nikoniarze.pl znalazłam to :-) Nie pamiętam gdzie, było kiedyś głośno o tym. Teraz niby już jest lepiej, ale wolę nie sprawdzać :-P[/QUOTE]Cos czuje ze z moja niezdarnoscia czesto bede odwiedzac serwis :lol: W koncu - mialam go zaledwie miesiac kiedy popsula sie lampa :lol: Czytam te historie i widze ze sa tez pozytywy - np lampe naprawili panu bez krecenia nosem, wiec ja pewnie tez nie mialabym z tym problemow :) [quote name='Czarna_Owieczka'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaV5_9KpI/AAAAAAAAAvo/DZA2ldmNAqQ/_DSC5324.JPG[/url] dumna Figowa :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaRTvkrsI/AAAAAAAAAvc/XDt2NHhfzIM/_DSC5278.JPG[/url] ale się powykręcali :lol: ja się tam na serwisach nikonów nie znam, ale wydaje mi się, że u nas z większością reklamacji na cokolwiek robią wielki problem ;)[/QUOTE] Za naprawe telefonu musialam zaplacic :roll: Nie pamietam co mu sie zrobilo, ale koles powiedzial mi ze ktos ten telefon na pewno rozkrecal i dlatego zepsul - mialam go od poczatku przy sobie i nie rozkrecalam go nigdy, no i chyba wiedzialabym gdyby ktos krecil przy moim tel? To jest demotywujace... skladasz na cos miesiacami kazdy grosz, a gdy juz zaczniesz sie cieszyc robi BUM i okazuje sie ze znow musisz zaskorniaki zbierac by to naprawic :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nieee :crazyeye: A o co dokladnie chodzi? I gdzie mozna o tym poczytac? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Usiadlam na nim :oops: A zem slon.... lampa blyskowa sie popsula :oops: Na szczescie w saturnie nie pytali JAK do tego doszlo, tylko zabrali na tydzien i oddali zdrowego :loveu: W PL jak mi siadl maly zgred to miesiac sie doszukiwali naszej winy :watpliwy: -
[url]http://img62.imageshack.us/img62/9075/p1010161s.jpg[/url] Hahaha ze zwieszona glowa... jak to wyglada :megagrin:
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mikulec nie chorutkaj :calus: Bedzie dobrze :calus:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
[quote name='Chantell']..........[/QUOTE] Co tu bylo? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Aparat wrocil z naprawy :multi: [quote name='nicnasile']A ile kropek za jednym razem :crazyeye::lol: Dziewczyny, ja w Was wierzę, posiadaczom psów innych ras się udało, to czemu nie Wam? Ja Was nie podpuszczam, aleeee...:diabloti:[/QUOTE]Ja rowniez bylabym za, wiec podpuscic bardziej nie mozesz :razz: Ale niektorych rzeczy nie da sie tak po prostu rzucic i pojechac na zlot :( [quote name='agrazka']ja też jestem kopnieta jak tylko czas mi pozwoli :) Rozbrykane i wesołe to twoje towarzystwo :)[/QUOTE]Oooooo, nie mialam pojecia ze bedzie tak duzy odzew :multi: Bede o Tobie pamietac w razie organizacji zlotu nakrapianych :loveu: [quote name='Kaja10014']Ja tam bym się chętnie wybrała na taki zlocik, ale z moim kundlem to byłaby katorga, a mam jechać dla przyjemności, nie za karę :lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaV5_9KpI/AAAAAAAAAvo/DZA2ldmNAqQ/_DSC5324.JPG[/url] jaka dostojna dama :loveu:[/QUOTE]A czemu katorga? ;) [quote name='kamilka91']Ty lepiej uważaj, jako Prywatny Fotograf Miki musiałabyś jechać ze mną :eviltong: Coraz bardziej mi się pomysł podoba... :D[/QUOTE]Hahaha mi tez :D [quote name='nicnasile']Spoooko ! :eviltong: Tylko od ilości kropek mogłoby być ze mną ciężko :huh::diabloti:[/QUOTE]Eeee... no TY nie dalabys rady? :diabloti: [quote name='kamilka91']Przez to całe kropkowe spotkanie (cały dzień o tym myślę, na niczym nie mogę się skupić :lol:) zapomniałam skomentować zdjęcia :eviltong: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TWmaRTvkrsI/AAAAAAAAAvc/XDt2NHhfzIM/_DSC5278.JPG[/url] - to podoba mi się najbardziej ;) Ale natürlich wszystkie są piękne :) I ta latająca ziemia na jednym... :):)[/QUOTE]A dziekujemy :D Aaaaa nawet sie pofatygowalas i ü znalazla :D [quote name='kamilka91']Figulce, Marcelki, co to za cisza? :mad:[/QUOTE] Ciezkie 2 dni mialam :lol: -
Ok wiec oglosze ja ponownie dzis wieczorem ;)