Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Gdybys mieszkala Megi blizej to odwiedzalabym was codziennie :lol:
  2. I znow przepalone :mad: Ale portrecik jeden jest aaaaa :loveu:
  3. A potencjalne domki sie nie odezwaly? :mad:
  4. Kropeczek wrocil z adopcji... ale ma juz swoj dom :)
  5. Ooooo jezu kolczasty :loveu: Ona powala! :)
  6. Gdzie sa te psy teraz? Jesli trzeba moge podjechac zrobic lepsze zdjecia. Po co ktos mialby robic cos takiego? :wallbash:
  7. A te dalej gadaja :shake: Fotki jakies? :razz:
  8. [url]http://i52.tinypic.com/2wh4hgx.jpg[/url] Podoba mi sie :loveu:
  9. Boskie te fioletowe szeleczki :loveu:
  10. [quote name='Czarna_Owieczka']dziś twój pierwszy ze stu dni :cool3: jak samopoczucie, nie usychasz? :diabloti: [url]http://img856.imageshack.us/img856/4849/dsc4809.jpg[/url] świetne :D[/QUOTE]Do poludnia bylo znosnie :lol: Wracajac do domu natknelam sie na reklame milki :placz: Perfidnie zjechala mi tuz przed oczy :placz: Byla OGROMNA :placz: I fioletowa :placz: A w domu natknelam sie na moja ulubiona, paskudnie slodka z toffi i orzechami :placz: Na szczescie zjedzona do oststniej kosteczki bo nie wytrzymalabym :lol: [quote name='agaciaaa']Czeeeść :multi: Chciałam jakaś fotkę skomentować ale wszystkie takie fajne, że wybrać się nie da :loveu: Marcelek w biegu genialny :loveu: Deski zazdroszczę, takie widoki! :loveu: Ja w tym roku "jeździłam" pierwszy raz w życiu :lol: ale stok na którym byłam temu Twojemu do pięt nie dorasta :evil_lol:[/QUOTE]Kogoz to ja widze w naszych skromnych progach :evil_lol: Ja na tej fotce jezdzilam drugi raz w zyciu wiec witaaaamy sie :D
  11. A kto nie zna :cool3: I dziekuje :calus: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7593/dsc4813g.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4849/dsc4809.jpg[/IMG] Dobrej nocy :bye:
  12. Nie mam nawet kiedy na focenie sie wyrwac :( Stara trawa... tj: stare zdj trawy :evil_lol: [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1126/pobawsietymvbbvbbcv.jpg[/IMG]
  13. I zrobic ladne zdjecia do ogloszen! :) I tekst :oops: Ciotki, Grafit wiecznie w hotelu siedziec nie moze.. :oops: Niech no ktoras przysiadzie i ladny tekst sklei :oops:
  14. Dzieki dziewczyny :calus: Brat wroci do domu jutro :multi: Lekarze mowia ze bedzie dobrze, oby! :)
  15. Czy ja was nie widzialam przypadkiem na pieskim swiecie? :grins:
  16. Czekam ciagle na tel od rodzicow.... potwornie sie martwie :(
  17. [quote name='Kaja10014']No, to duża będzie. Sopel przy 56 cm waży 28.5 kg, ale ma sporą nadwagę. A tak poza tym to śliczna jest :loveu:[/QUOTE] To Sopelek taki kurdupel jak Figowa jest :crazyeye:
  18. [quote name='Vilena']Jeden dzień to nawet ja (chyba) wytrzymam :lol: No to powodzenia!!! :lol:[/QUOTE]Przyda sie ;) [quote name='Czarna_Owieczka']Ja tam nie świętuję tłustego czwartku, generalnie bardzo nie lubię bezmyślnego obżarstwa :stupid: Mam takie podejście, że nie jem 'byle czego'. Ja ogólnie to lubię dobrze zjeść, ale dobre jedzenie :wink: Nie jem badziewnych słodyczy produkowanych masowo, napakowanych chemia, które zatraciły jakikolwiek smak i wartości odżywcze. Wystarczy racjonalnie pomyśleć, zajrzeć w skład produktów i zmienić złe nawyki żywieniowe, a odnajdzie się prawdziwy smak. Znam to z autopsji, nigdy więcej do ust nie wezmę kawy rozpuszczalnej czy słabych pseudo-kaw, są zwyczajnie obrzydliwe. Podobnie jak zmniejszyć ilość soli i zastąpienie jej dobrymi ziołami. Brzmi to trochę jak rada lekarza, ale taka jest prawda, w rzeczywistości niewiele trzeba, a można jeść smacznie i zdrowo :smile:[/QUOTE]Ja nie potrafilabym sobie odmowic niektorych przyjemnosci, nawet jesli sa pelne trucizn :lol: [quote name='Kaja10014']Robiłby popisówę przed innymi psami, jaki niezależny, wszczynałby bójki z innymi samcami, a ja miałabym zdarte gardło i wyrwaną rękę ;)[/QUOTE] Socjalizujcie sie, moze zmienicie zdanie ;)
  19. Moj mlodszy brat mial atak... cos w stylu padaczki... zabrala go karetka... :( Jezu jak ja sie martwie... :( :( :(
  20. Tak dla samej siebie :grins: Zeby sie przekonac czy dam rade... Albo raczej jak szybko polegne :lol: Moze powinnam zaczac od akcji "1 dzien bez slodyczy"... :lol:
  21. Tez masz pore na nauke :evil_lol: Mam postanowienie! Jutro ostro sie paczkami objem, a pozniej zaczne 100 dni bez slodyczy.... az mam ciarki :evil_lol:
  22. Jutro nie bedziesz chyba udawac ze wcinasz :diabloti:
×
×
  • Create New...