-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CJbtm5PVdbg/Td4GN0tjt_I/AAAAAAAABds/7VSCwN3NKRE/DSC_2776.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kh9RA3bDG0A/Td4GRgfuCAI/AAAAAAAABd0/0Hr6huhTW70/DSC_2779.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eCnHiQ7ZTGI/Td4GMQzN9UI/AAAAAAAABdo/bLRQbRgCnG0/DSC_2774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HmEbi9f2g04/Td4GYE-uFYI/AAAAAAAABeE/qumZDYSBR9Q/DSC_2797.JPG[/IMG] I znow zaszlo slonce :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IpDqnWq257o/Td4GZQ2btBI/AAAAAAAABeI/t3SB_ThNGMI/DSC_2810.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Krowa [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Dh8aZIdaJhs/Td4GD70g-eI/AAAAAAAABdU/PR7MQ5MV3Ns/DSC_2731.JPG[/IMG] I koza ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xUdonsvYhEg/Td4GFstqchI/AAAAAAAABdY/s1X1e16Z3PI/DSC_2739.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-W7_73wL4Lbs/Td4GHygwIuI/AAAAAAAABdc/DUeiHoIrlgw/DSC_2742.JPG[/IMG] Ale mnie to wkurza jak slonce raz jest a raz go nie ma :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9Fw58gXBUqY/Td4GJUA_5GI/AAAAAAAABdg/9D0t82LWVK4/DSC_2746.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MeglCOZdfuo/Td4GK-4Z6QI/AAAAAAAABdk/7NYBjOvwofk/DSC_2753.JPG[/IMG] -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Sopelek ma otworzony pyszczek, a Figowa zamkniety kiedy sie usmiecha ;) Ale ciezko jej zrobic wtedy fotke, moze jak w koncu naprawie lampe blyskowa to zrobie :lol: -
Poranek mielismy dosc nerwowy ;) Hahaha jak nabedziesz ten karnet to w ogole Cie na dogo widac nie bedzie :evil_lol:
-
Ja mam.... szkoda ze dzieli nas ok 1600km :lol: Gratulacje! I powodzenia w Plocku ;) :Rose:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Siemano buraki :evil_lol: -
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Wow, Larys ma gustowny krawacik :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC07571.jpg[/url] Jak ppieknie!! :multi: :loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC07700.jpg[/url] Nie moge sie przyzwyczaic do takiego ogolonego Aresika :lol: -
Hahahaha :megagrin: Ktos trafil w 10 dajac mu na imie Betthoven :evil_lol: A moze to byla klatwa hahahaa :evil_lol:
-
To ja sie przylaczam :diabloti:
-
[url]http://img847.imageshack.us/img847/4170/p4216306.jpg[/url] Przez chwilke myslalam ze to moja Figowa!! :evil_lol: Wariat kochany :loveu:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img29.imageshack.us/img29/3953/dsc8964.jpg[/url] Hahahaha :megagrin: Co robisz ze on sie tak krzywi? Figowa pokazuje przednie zeby w "dalmacim usmiechu", ale uczylismy ja ostatnio wlasnie takiego klapania zebami i krzywienia sie. Jednak nie jest w tym tak dobra jak SOpelek :evil_lol: -
Za mloda jest :D
-
Pewnie koniec swiata ich dopadl :lol:
-
Robicie postepy, zapoznajecie z rodzinka :D Oby tak dalej :lol:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Paula, nie wiem czy to bedzie pocieszajace, ale byc moze jeszcze wroci. Moj kubus potrafil zniknac na 2-3 tyg i wrocic odrapany z romansow. I nie bylo bata by go zatrzymac. Co rok nam sie to powtarzalo, zawsze wracal. Trzymajcie sie cieplutko :calus:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gdzie on ma mozg? Isc z psem ktory pieni sie na inne BEZ SMYCZY?!! :angryy: -
Czesc ;) Piszesz o braniu sprawy na "chlodno". Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze kiedy pojawi sie chocby iskierka nadziei, malenki plomyczek szansy to sprawa przestaje byc na chlodno i plonie zywym ogniem :D:D:D
-
Czeeesc :calus:
-
[quote name='NightQueen'] tak stwierdziłam że wypadałoby zmienić sygnaturę bo troszkę nie na czasie jestem :diabloti:[/QUOTE] E tam gadasz, jeszcze pare miechow i bedziesz na czasie z powrotem :cool3: :evil_lol::evil_lol: A sznaucerki olbrzymki i boWskie :loveu::loveu:
-
Fiera :Rose: dla Ciebie Kochana :) I buzaki dla Grafitka :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://img801.imageshack.us/img801/397/dsc0491nc.jpg Nie gonia was za deptanie po uprawach? :D U nas w glownym miejscu psich spacerow czasami stoi koles i kaze omijac swoje pole :lol: Nawiedzony jakis :stupid: Swietne ujecia z polowania na pileczke!! :klacz: :loveu: -
Ty to biedna jestes :calus: Kaleko :lol: To pokorzystasz sobie z wakacji, ojjj :lol: