Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Buziaki od Figutkowej :lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2489/maleeee.jpg[/IMG]
  2. [url]https://lh3.googleusercontent.com/--SDPISAWSPg/TeIqj5dl11I/AAAAAAAAGR8/fJyP3crZTVY/_DSC9875.jpg[/url] Piekne! :)
  3. Rozryczalam sie..... i rycze juz pol godziny..... [B][U][SIZE="7"][COLOR="#ff00ff"]BARCA MISTRZEM!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/U][/B]
  4. Mala zemsta.... :lol:
  5. Smutny.... To pierwsze skojarzenie jakie nasuwa sie po spojrzeniu na jego zdjecia.
  6. [quote name='justyska2']a możne Figa działa na baterie słoneczne :D[/QUOTE] Umarlam...... :roflt: :roflt:
  7. Zobacz jakie biedne cudenko w Orzechowcach... :placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208581-Przeuroczy-pit-bull-quot-przywiązał-się-smyczą-do-schroniska-quot[/url]
  8. Jaki smutny.... biedna chudzinka :(
  9. To ja sie pochwale, jestem uparta jak osiolek i jak postanowilam sobie ze wytrwam bez picia do 18 tak wytrwalam w tym :diabloti: Ale nie powiem..... ciezko bylo :evil_lol:
  10. Radosna tworczosc Tomka c.d. :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FSCsHhsKK3U/Td4Gq7TZTtI/AAAAAAAABe8/xNaSa3U9dcY/DSC_2947.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4pt24aon-9g/Td4GsKqZuOI/AAAAAAAABfA/XJ89DFxgkdk/DSC_2948.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qlgqWjdGeUY/Td4GtMsn-TI/AAAAAAAABfE/-6uqrkDzlU8/DSC_2949.JPG[/IMG] Zdolny jest, nie? :lol:
  11. I znow mamy sloneczko :multi: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-x-n_CusnFuI/Td4GjcoIwTI/AAAAAAAABeg/_ZRppFjLlI0/DSC_2871.JPG[/IMG] Moja radosna tworczosc :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-s6peHJVS1QU/Td4GmMmVY6I/AAAAAAAABes/HdcpsaSnxRg/DSC_2912.JPG[/IMG] I radosna tworczosc Tomka :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--goEl6NDfJE/Td4GnlX2xSI/AAAAAAAABew/Tg5XUKzJpdo/DSC_2926.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-66N6lL0DX0E/Td4GoRXYAqI/AAAAAAAABe0/xvuM2Var4sI/s576/DSC_2928.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QVpzXFwd4_U/Td4GprizuFI/AAAAAAAABe4/PC7j9cinLXQ/DSC_2946.JPG[/IMG]
  12. Justys..... a tu znow nie ma sloneczka :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-57vDJSpNzqs/Td4GatpRM_I/AAAAAAAABeM/2Ua42JhfkBs/DSC_2821.JPG[/IMG] Madziu, jak wroci mama z pracy to porozmawiam z nia o tym. Jeszcze o niczym nie wie, nie chcialam jej niepokoic. (ona od razu wyobrazilaby sobie odgryziona noge i mase krwi...) Ja sama nie chce odpuscic. Dopoki psy tylko do siebie sie pyszczyly bylo ok, ale teraz niestety nie moge tego tak zostawic :shake:
  13. Wooo, a skad ja wzielas? ;)
  14. A zdradzisz co to mial byc za zwierzak? ;)
  15. Boskie sa :loveu: Tzn ja tez wywoluje :lol:
  16. [url]http://img26.imageshack.us/img26/3584/dsc8578z.jpg[/url] Jaka minka :loveu: :loveu: Ciotki kisiel w majtkach z miejsca maja :loveu:
  17. Foty zwierzyastych widze ;) Ja tez ostatnio wydrukowalam kilka :siara:
  18. Hahahaha nie mow "hop" :evil_lol:
  19. O, tego nie slyszalam jeszcze :lol: Czlowiek uczy sie cale zycie :lol:
  20. Marcel ma chore leki jesli chodzi o ludzi, a to gorzej. Widzi czlowieka, macha ogonkiem, uchachany od ucha do ucha, podbiegnie na metr i szczeka przestraszony - to jest goopie :lol: Suke mam fajna ale jak sie wkrecila w to bronienie nas to ja ciezko uspokoic bylo :lol: Historia jest goopia :grins: Idz na plaze :megagrin: I aparat wez :evil_lol:
  21. Jak mama wroci to bedziemy rozkminiac co z tym zrobic :mad: Bo tak po prostu tego nie zostawie :angryy: Figa w zyciu jeszcze z zadym psem nie zaczela pierwsza. A jesli probowala szczekac i rzucac sie to podbiegala na odleglosc 3-5m i odskakiwala, udawala jaka to ona grozna jest. Nie mialam sytuacji by rzucila sie innemu do szyi :shake: A ten dzis nawet sie nie zastanowil, od razu z zebami skoczyl na nia :shake: A o Marcelu pisac nie ma co bo on tylko ogon pod siebie podwinal i za siostre sie schowal.... ciotunia moja :lol:
  22. :lol: Nagraj filmik, prosze Cie. Ciekawi mnie jak to wyglada :lol: Usiadlam na Nikodemie kiedy lampa byla otwarta :grins: Oddalam do Saturna, naprawili, podczas bodajze 3 uzycia znow odmowila posluszenstwa :mad: Ale to bylo ponad 2 miesiace temu, nie moge zebrac sie do tego by znow go oddac na 2 tyg :placz:
  23. Tepes, a co Ty robisz na nogach tak... skoro swit :evil_lol: "Z kurami" wstajesz? :evil_lol: (nie wiem czy w innych rejonach tez jest takie powiedzenie :lol:)
  24. Mielonka, czuj sie oblezona :evil_lol:
  25. Musialam rozdzielac gryzace sie psy i sama przy tym ucierpialam, ale juz mi cisnienie spadlo ;) Ufff...
×
×
  • Create New...