Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Zastrzyk byl przeciwbolowy, kazali pojawic sie pozniej bo nie dal sie ruszyc, rzucal z bolu. O 17 zmacali go, polazilismy po parkingu pod czujnym okiem wetow i... powinien sie z tego wylizac :sweetCyb: Dziekujemy kochani :loveu: Oj ten Marcelek nasz... :shake:
  2. U Marcelka kleszcze wyczuc mozna podczas glaskania ;) Dostalismy zastrzyk w doopke i o 16:30 mamy pojawic sie znowu. Ale pomoglo, bo Marcel w koncu sie wysiooosial :multi: Przeszedl pare metrow :loveu:
  3. Sami zobaczcie :( [video=youtube;yBYcy9cr2Y0]http://www.youtube.com/watch?v=yBYcy9cr2Y0[/video]
  4. Wydaje mi sie, ze gdyby Marcel mial kleszcza to zauwazylibysmy to. On jest miziany prawie 24h/dobe - przeze mnie, dzieci, rodzicow. Marcel nie jest osowialy, przed chwilka wrocila mama, doczlapal sie do korytarza, teraz lezy tam i macha ogonem jak goopek... cieszy sie i piszczy, ale wstac nie moze :(
  5. Tez myslelismy ze to klesz i przeszukalismy go dokladnie, bez skutku.
  6. [QUOTE]FiGa - nie zrealizowane :shake:[/QUOTE]Czy ja sie zadeklarowalam w 100%? Czy tylko napisalam ze postaram sie pomoc jak bede w stanie? :roll: Bo nie przypominam sobie bym dawala stala i 100% deklaracje...
  7. [url]http://www.sosdalmatynczyki.pl/[/url] Bea, ten watek bedzie smigal: [url]http://www.dogomania.pl/threads/148266[/url]
  8. Jako ze fundacja nie zyczy sobie by osoba obca prowadzila watek z ich logiem i ich psami pisze do moda o jego zamkniecie. Pzdr.
  9. Kochani, Marcelek mi choruje :placz: Nie wiem co sie z nim dzieje :( Czekam na mame i auto i zabieramy go do weta :( Bola bo potwornie tylnie lapy, od wczoraj nie wstaje, a jak wynioslam go na siosio to padl z wyciem na ziemie po 3 sek nieudolnych prob utrzymania sie na lapach :placz: Nie chce pic wody, lejemy mu do pyszczka strzykawka, o dziwo apetyt mu dopisuje... Wera, boska fotka! :)
  10. [quote name='Avaloth']Cnie :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgeqVMiO9I/AAAAAAAABWo/xBSx19ynHjg/DSC_1960.JPG[/url] baletnica :diabloti::loveu:[/QUOTE]Hahaha, moznaby mu kiece w PSie dokleic :evil_lol: [quote name='Vilena']Zaglądam tu codziennie i tylko matura i matura... Aż tu nagle dzisiaj co? Fotki! :multi:[/QUOTE]Widocznie przedwczoraj nie bylas bo tez fotki byly :evil_lol: [quote name='magdabroy']Co to za misio zdeptany??[/QUOTE] Misio :grins: A nie kot uwiazany na smyczy... zwyrodnialcu :evil_lol:
  11. [url]http://i1082.photobucket.com/albums/j371/ZdjeciaBanana/Rastafara/DSCF1751.jpg?t=1305376166[/url] Swietne ;)
  12. I ostatnie ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcge4kFF6zI/AAAAAAAABXI/ryTZf4nruwI/DSC_2042.JPG[/IMG] Trzeba bedzie wybrac sie na spacer i cos nowego dorobic :)
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcge2_r0iGI/AAAAAAAABXE/V7VQPlweT_E/DSC_2040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgevvGH9XI/AAAAAAAABW0/v77HlEKYR-A/DSC_1977.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgexYXhkvI/AAAAAAAABW4/2X-917eDaVU/DSC_2024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgezB2wBBI/AAAAAAAABW8/NGwmZ6I9Taw/DSC_2033.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcge0lT5P1I/AAAAAAAABXA/T7nKFGeEMY4/DSC_2039.JPG[/IMG]
  14. Marcelek ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgenBocwJI/AAAAAAAABWg/-7I3sNoZTQs/DSC_1958.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tcgeor1Oo9I/AAAAAAAABWk/dUCIpZOBtzs/DSC_1959.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgeqVMiO9I/AAAAAAAABWo/xBSx19ynHjg/DSC_1960.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgesNTH--I/AAAAAAAABWs/E-YAo5m_gNo/DSC_1968.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TcgeuGXupOI/AAAAAAAABWw/i--7jA--gws/DSC_1969.JPG[/IMG]
  15. [url]http://imageshack.us/m/199/5774/p4260181.jpg[/url] No prosze, jakie niewiniatko :lol:
  16. [quote name='nicnasile']Gera była prosta. Naprawdę najłatwiejsza z tego, co pisałam na próbnych itp. Niestety...było dużo tabelek. A to jest gwóżdź do trumny w moim przypadku. Wystarczy, że się jednego nie wie i dupa :-P No ale co tam. W A K A C J E ! U mnie jeszcze mają matury w klasie, więc imprezowanie się przesunie, ale będzie, oj będzie... :evil_lol: Dzięki bardzo za kciukaski mamo i wszystkim! :*** :) Mamo, dobry wynik byl z ustnego polaka, ale stres był jeszcze większy! Masakra :) Teraz zaczynam intensywne imprezowanie i pływanie/bieganie, czyli...przygotowanie do studiów w pełnym wymiarze, haha! :)[/QUOTE] I pewnie czujesz sie teraz lzejsza ;) Masz wszystko za soba ;) To teraz bedzie kolejne zaciskanie kciukow - za postepy w plywaniu, bieganiu i... imprezowaniu? :evil_lol:
  17. [url]http://imageshack.us/m/20/7083/dsc0371nq.jpg[/url] Aaaaaa, biedne kocisko :lol:
  18. (*) .........
  19. [quote name='NightQueen'][CENTER]mój widok z okna :diabloti::evil_lol: [url]http://img715.imageshack.us/img715/2959/dsc0938f.jpg[/url] [/CENTER][/QUOTE]Fiu fiuuuu :cool3: :evil_lol: [url]http://imageshack.us/m/40/6042/dsc0132y.jpg[/url] Mamo :loveu: [url]http://imageshack.us/m/231/2497/dsc0178kz.jpg[/url] Kooocham tego dzieciaka :loveu::loveu::loveu: Mysole tez boskie :eviltong: :cool3:
  20. [quote name='Avaloth'] btw na temacie "metamorfozy" cudownym zresztą, znalazłam bardzo 'ciekawy' artykuł: [url]http://goscniedzielny.wiara.pl/index.php?grupa=6&cr=0&kolej=0&art=1299348007&dzi=1104798052&katg=[/url] aż mnie coś trzepie, odechciewa się być wierzącym.. [/QUOTE]"Nikt nie ruszy ciężarnej suki, ale łono matki w krajach „cywilizowanych” to miejsce dla dzieci najbardziej niebezpieczne." Autor tak siedzi w temacie jak ja kurcze znam sie na budowie traktora :diabloti:
  21. [url]http://imageshack.us/m/703/6066/dsc00155jakzmniejszycfo.jpg[/url] Sliczna mordka :loveu:
  22. Witamy sie ;)
×
×
  • Create New...