Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Kocia jeszcze nie czuje sie na tyle swobodnie, mam nadzieje ze z biegiem czasu sie to zmieni ;)
  2. Myslalam ze bedzie gorzej :) [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8824/calatrojca.jpg[/IMG]
  3. Takiego kota jeszcze nie widzialam ;) Jest z nami tak krotko a tak swobodnie czuje sie w naszym towarzystwie. Przytula sie jakby mieszkala z nami od miesiecy ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SuzJ7Y04BK4/TeSUk4GGWZI/AAAAAAAABik/DGRFyEgcwCM/DSC_4429.JPG[/IMG] A Marcelek to powinien chyba zawodowym oswajaczem kotow zostac :evil_lol: Pozwolilam mu wejsc do pokoju, waruj i zostan - obwachala go i prychnela. Ona sie nie boi psow.000000000000000000000000000000000000000000mj6555, oooo pisac tez potrafi :lol: Czasami jak Marcel wlozy leb miedzy drzwi "jej" pokoju to prezy sie wojowniczo i wyglada jakby miala za moment zaczac atak.... zaczynam bac sie o swoje krowiaste :evil_lol: Ale przed sekundka np przeszla swobodnie obok lezacego Marcela :multi: Figowa pokaze jej pozniej, bo krowa sie patyczkowac nie bedzie i od razu wsadzi w nia nos :lol: Boje sie ze moze go stracic :lol:
  4. Dzien dobry Herciu.... DObry dzien na znalezienie domku dla Ciebie :cool3:
  5. Tutaj ja wyczailam ;) [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=127827[/url] Od jakiegos czasu juz myslelismy o kocie i pokazywalam rodzince mase kociakow, az nagle trafilam na te kotke i wiedzialam jaka bedzie ich reakcja. Mamuska byla najlepsza "to juz Sylwia pisz szybko maila zeby nam jej nie zabrali" :evil_lol: A dzis miala lzy w oczach jak jej kocie przynioslam do auta. A przed chwilka dzwonila do mnie jak sie czuje i wypytala czy wszystko jej dostarczylam (kurcze ja nie mam 12 lat do cholery :lol:) A Marcelek to juz mnie denerwowac zaczyna. Taki facet bez jaj :evil_lol: Moglby choc raz postawic na swoim, jak pancia mu powie zostan to wypiac sie tylkiem i wejsc perfidnie do pokoju.... ale nieee, nie Marcel :lol: Na niego wystarczy spojrzec by go uziemic :lol:
  6. Ona juz jest super - wszelkie braki nadrabia charakterem. Lepiej trafic chyba nie moglismy ;) Ciekawa jestem teraz tego czy to ona nas "zameczy" mizianiem czy my ja :lol:
  7. Nie zrobilam jej wielu zdjec, nie chcialam jej meczyc - niech sie mala w koncu normalnie wyspi, od 24h wlasciwie byla w trasie. Ale kiedy jestem z nia w pokoju to wciaz sie przytula i nici ze spania :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xc6uRwk72iE/TeSUeNwQN-I/AAAAAAAABiM/idBoRW7h1fM/DSC_4333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DcOJXah3zYQ/TeSUhqvgBTI/AAAAAAAABiY/wWggZ3Sxo5M/DSC_4362.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2D9wJydiqTw/TeSUikRKQKI/AAAAAAAABic/cidZT-kcggA/DSC_4383.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IIv_0PHKtK8/TeSUj_qDyZI/AAAAAAAABig/nYQZ3pTG8Vo/DSC_4389.JPG[/IMG] W pewnym momencie uslyszalam jak Marcel otwiera sobie drzwi do pokoju - nie wytrzymal :evil_lol: On przeciez tak kocha kotki :loveu: Pancia jednak jest wredna i powiedziala magiczne slowo "zostan", wiec mogl chlopak jedynie kukac :lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5Tx1pqGLY24/TeSUfPBEx4I/AAAAAAAABiQ/DFuNXU6Hq0s/DSC_4357.JPG[/IMG]
  8. Tak, akcja logistyczna przebiegla pomyslnie :multi: Ale to zoUza jest :lol: Ja wspolczuje znajomym ktorzy musieli z nia jechac 6h autem - ja po 30stu minutowej jezdzie mialam poglos jej miauczenia w uszach :lol: Tak, miauczenia ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-v7nJch9XnTw/TeSUdKXAl6I/AAAAAAAABiI/NSHVJzRxxxs/s576/DSC_4305.JPG[/IMG] Mimo poslanka i kilku lozek wyslanych podusiami do wyboru, kocia zaszyla sie pod lozkiem, w kąciku. Moze jeszcze nie czuje sie na tyle swobodnie? (co sie dziwic, jest tu od 2h) Albo to nawyk z tej tulaczki? :( Kiedy ktos wchodzi do niej do pokoju to natychmiast wybiega i lasi sie, widac wyraznie ze byla dopieszczana i kochana kiedys.[B] Akrum[/B] szukalyscie jej wlascicieli?
  9. Hahaha :evil_lol: Ale nie sprecyzowalam o ktorej :siara: Mam jeszcze ok 23h i 30min :diabloti:
  10. Zobaczycie jutro :grins: [B]magdabroy[/B] spotkalismy sie z wlascicielem tego czworonoga. Przeprosil nas za zajscie i przyznal ze to byla glupota z jego strony. Wiec nic z tym wiecej nie robimy.
  11. Ok, Pati :loveu: :lol: Zastanawiam kogo by zmolestowac o zdjecia dla Herci :hmmmm: Ciocia Koperek ma lanie jak nawiedze Wrocek :evil_lol: Wysle pare pw :cool3:
  12. Lubisz [B]sie patrzec[/B] :cool3:
  13. Sunia (omg, jak masz na imie? :lol:), czy moglabys napisac krotki tekst o suni? Zrobie duuuuzo ogloszen, moze wyrozione allegro? ;) Zdjecia sa jakie sa, ale jak bedziemy czekac na lepsze to nigdy jej tego domu nie znajdziemy a czas leci ;)
  14. Tylko 3/4 :shake: Wstyd, a Wy sie jeszcze chwalicie :diabloti: Mega gratulacje :klacz:
  15. Figowa caluje z jezyczkiem, a co! :grins: A jutro bede miec dla Was niespodzianke ;)
  16. Mama wyczula co kombinujesz po prostu :cool3: Trzymamy kciuki ;)
  17. http://img594.imageshack.us/img594/7052/dsc0642d.jpg Hahaha jak sie zlozyla... i ta mina pileczkowego szalenstwa na pysku :lol:
  18. [url]http://i56.tinypic.com/2lsinmb.jpg[/url] Zero prywatnosci :evil_lol:
  19. [url]http://img805.imageshack.us/img805/3906/1011883.jpg[/url] Ooo, pieski :razz: Marcelek tez tak robi :evil_lol:
  20. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF3034.jpg?t=1306602977[/url] Swietne :evil_lol: I te portreciki :loveu: Rasta jest nieziemska :loveu: [quote name='Onomato-Peja'] Niedługo to będzie normalne jak piwo czy papierosy. [/QUOTE]Ja jestem jak najbardziej za :evil_lol: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF3132.jpg?t=1306611577[/url] Morze :loveu: Jak ja za tym tesknie :placz:
×
×
  • Create New...