-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Polski hip hop nie jest tragiczny. Są dobrzy, polscy raperzy :) [/QUOTE] A zmierzylas sie z utworami Fisza moze? :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Naogladaly sie Plotkar............... :diabloti: A Niemcy sa moim typem na ustatkowanie sie wlasnie ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']czyli nie jestem sama :evil_lol: Ja byłam w Austrii i mimo że mi się niesamowicie podobało, to mieszkać bym tam nie mogła bo właśnie ten cholerny niemiecki :razz: Ja jestem pro angielsko - amerykańska, czyli dla mnie jak żyć gdzieś, to tylko to Anglia albo USA :loveu: a najeździłam się sporo po krajach i nic mi nie odpowiada :evil_lol: bo np. Emiraty Arabskie za gorące, Skandynawia za zielona, Szkocja wygląda jakby była spalona :evil_lol: a Anglia - centrum - wstrętne, brudne ale ma to coś :loveu: USA to znów my dream od dawna i nie umrę póki tam nie dojadę :evil_lol:[/QUOTE]Ja przyjechalam tu z mysla "dorobie sobie i uciekam jak najdalej"............ teraz nie wyobrazam sobie powrotu do PL ;) W USA tez podobno jest teraz ciezko - moj wujek pol roku szukal tam pracy, wrocil z niczym. Tutaj na szczescie jest tego na peczki :evil_lol: I mozna znalezc cos od reki wlasciwie - wystarczy dac ogloszonko ze chce sie pilnowac jakiegos bachora i zawsze pare centow wpadnie ;) W PL nie byloby mowy o wypadach na deske, prawku,,, motorze, aucie, i...... Nikosiu :shake: Ze o moich skokach w bok nie wspomne :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']wiem :placz: ale sa jeszcze sklepy bez aparatowe :diabloti::evil_lol: może kiedyś, na razie nie mam odpowiednio dużej bluzki, chyba że od taty wezmę :diabloti: Ja osobiście nie trawię Niemiec ani Niemieckiego i bynajmniej nie są to moje awersje powojenne i okupacyjne, jak ma wielu, tak po prostu się zraziłam do wszystkiego co niemieckie na lekcjach w szkole :razz: więc mnie fascynuje jak ktoś może żyć w tymże kraju :evil_lol: Dawno tam już jesteś? nie miałaś problemu z językiem (tym paskudnym językiem) ?[/QUOTE] Tu nie znam takich :lol: Hahhhh w koszulce taty... ja az takim hardcorem nie jestem :evil_lol: Ja tez nie trawilam, wierz mi. Jestem tu rok i wlasciwie ucze sie ciagle jezyka ;) Straszny, potworny, nieprzyjazny bleee :evil_lol: Ale kocham to miasto, kocham Bawarie... wszystko mam na miejscu, mozliwosci nieograniczone wlasciwie ;) -
:chainsaw::chainsaw::chainsaw::chainsaw: :snipersm::snipersm::snipersm::snipersm::snipersm:
-
Jej usmiech jest charakterystyczny :loveu:
-
Madry chlopak :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
O jak ja je uwielbiam :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Widzisz tak mnie zmotala ta cudowna fotka, ze nie zauwazylam tego pieknego scuuura :loveu: :evil_lol: [url]http://img819.imageshack.us/img819/5010/dsc0784e.jpg[/url] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie lubie chodzic po sklepach z elektronika bo.... tam sa obiektywy!!! :placz: Zrob eksperyment :cool3: :evil_lol: Ucze sie, troszke pracuje. Na waciki starcza :diabloti: -
[quote name='Onomato-Peja'] [url]http://www.youtube.com/watch?v=HPAznbHHNQk[/url] [/QUOTE]Kocham gooooooo :evil_lol:
-
Opisz jej charakter w paru zdaniach, daj laaaaadne fotki, bedziemy czegos szukac ;) [B]Tylko czy wlasciciele sa w 100% przekonani o tym ze chca ja oddac? [/B]
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img194.imageshack.us/img194/2063/dsc1166k.jpg[/url] Piekne :) -
[url]http://i51.tinypic.com/znpmau.jpg[/url] PIekny noseczek :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie smiej sie ze mnie :placz: Oblalismy w sob klawiature piwem i nikomu sie nie chhhhhhhhhcialo jej rozbierac na czesci pierwsze, czego konsekwencja sa zacinajace sie klawisze, albo wciskaja sie inne niz chce :evil_lol: Ja lubie jak jest drastycznie................. wieksza fffffrajda :evil_lol: A reakcja znajomych? Bezcenna :evil_lol: -
Psie wyglupy :loveu:
-
Figa ma genialne te uszolki [url]http://img534.imageshack.us/img534/8643/dsc0450jl.jpg[/url] Musze przestac tu przychodzic bo mi sie mysz zamarzy i co bedzie......... :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie wiesz co dobre i tyle :evil_lol: MORMALNIE............... o tu, np :diabloti: [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/34797_183152578377557_100000484477503_603005_4865274_n.jpg[/url] Najczesciej jeansy i jakas koszulka [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/215163_213109212048560_100000484477503_839525_3012922_n.jpg[/url] :diabloti: Jak mam glupawke i chec na skok w bok to ide na zakupy :evil_lol: Tylko teraz ten skok wydaje sie powazniejszy, spodobaly mi sie czapeczki :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']ja Polskiego hh nie trawię :diabloti: bo jest tragiczny, wolę black hh :loveu: normalnie? czyli jak :evil_lol:[/QUOTE] Ja tez polskiego hh niet :p ale pojedyncze kawalki dla samej frajdy, czemu nie ;) Tym baardziej ze donGURALesko robi sobie jaja :evil_lol: A nie smeci o tym jak to mu zle na lawce przed blokiem :evil_lol: Aaaaa i wlacz sobie ich muzyke na dobrym sprzecie, z dobrym bassem.................. mokro sie w majjjtach robi :evil_lol: Normalnie :diabloti: :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='NightQueen']Figa nie wiem dlaczego ale wyobrażałam sobie Ciebie całkiem inaczej, na pewno nie jako damską wersję b-boya :evil_lol: ty taka drobniutka jesteś w tych wielkich ciuchach, toniesz normalnie :evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-bTwK4e_4QJM/Teyf8__k5pI/AAAAAAAABj4/S9WQOytuYz4/DSC_4767.JPG[/URL] pan w różowej kurtce i długich włosach, przypomina mi to [URL]http://www.youtube.com/watch?v=jBkjfo6BK-4[/URL] :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Mamy ze znajomymi zajawke na [url]http://www.youtube.com/watch?v=z3q5gwBLecw[/url] :diabloti: na codzien ubieram sie normalnie :evil_lol: (staram sie :diabloti:) Mariolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Generalnie to przymierzalam sie na to masujace hula hop, podobno szybciej spadaja z nim boczki. Ale nie moglam sie oprzec :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bo to takie slodkie :lol: :evil_lol: Spodobalo mi sie :D -
My zrobilibysmy 10km i........... pozamiatane :lol: Szacun :lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with: