Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Przytulamy i trzymamy kciuki za urwisa, bedzie dobrze :calus:
  2. Patrze na te sliczne schroniskowe mordy i... ja bym nie potrafila wybrac :shake:
  3. Dzieki, dzieki :B-fly: :grins: Nic nie piszemy bo nie ma o czym. 2 ostatnie dni lalo ojjj, paskudnie bylo, dletego tez fotek zadnych nie robilysmy. Ale mam chyba jeszcze jakies sprzed 3-4 dni ;) Ale mialysmy akcje przed sekunda...... Ja jeszcze sie trzese. Mamy w okolicy pinczera sredniego, ktory na widok innych psow otwiera paszcze i rzuca sie na smyczy. Nasze na to jak na lato do momentu az trafilismy na siebie na rogu i sprowadzil mi Figowa do parteru - od tego czasu Figowa na jego widok toczyla piane z pyska. Ale ostatnimi czasy uspokoila sie bo pracowalismy nad tym duzo. Byla nawet sytuacja ok tydzien temu, kiedy to wlascicielka szla z tym pinczerem na smyczy, a nasze byly spuszczone. Figowa tylko stanela spieta, zrobila pare krokow w ich strone, ale dala sie odwolac, tak samo Marcel. Oba psiaki zrobily siad przy mojej nodze:loveu:, a tamta baba ze swoim walczyla na smyczy:evilbat: Popatrzylam na nia wtedy wzrokiem "I co ku***" :evil_lol: Bo ona zawsze patrzyla z wyzszoscia jak przechodzilismy obok siebie a moje psy robily huk (Figowa prowokator, a Marcelek jej wierny kompan, nie mogl zostawic jej w potrzebie :evil_lol:) Ale dzisiaj "przegli pale"..... Wracamy ze spaceru. Ja mialam na smyczy Figowa, a moja 11-letnia siostra Marcelka. I znow spotkalismy sie na rogu ulicy z tym glupim psem... byl bez smyczy. Czas zatrzymal sie w miejscu, psy zaskoczone, my rowniez. I zaczelo sie :( Figowa byla na pierwszy ogien - rzucil sie na nas, ja zaslonilam ja soba, ugryzl mnie w udo :shake: Figowa oczywiscie nie zostawala dluzna i tez ujadala jak goopek :diabloti: Jego wlasciciel biegal dookola i krzyczal jak kretyn. Pinczer nie mial dostepu do Figi wiec ruszyl na Marcela i DZIECKO!! A jak Figowa to zobaczyla... o mamo, czegos takiego jeszcze u niej nie widzialam :crazyeye: Zrobila myk i wywinela mi sie ze smyczy i rzucila w obronie swoich, odciagnela pinczera od Natalii i Marcela i doslownie myslalam ze go rozszarpie (a zaznaczyc musze ze ten pinczer jest 2 razy taki jak ona :shake:). W domu obok jest remont, wybiegli robotnicy i odciagneli psy od siebie... Figowa pobiegla w strone domu, chwilke pozniej ja odwolalam. Z wahaniem, ale wrocila do mnie. A tamten kretyn nawet nie przeprosil :angryy: :angryy: :angryy: Teraz zastanawiam sie czy nie wyciagnac z tego konsekwencji. Raz ze pies rzucil sie na nasze (ale na to moglabym przymknac oko, psy to psy), ugryzl mnie (to w sumie tez mam gdzies - mam jedynie zdarta skore i siniaka), ale rzucil sie na psa, ktorego prowadzilo [B]dziecko[/B]! A to mnie doprowadza do agonii :angryy: :angryy: :angryy:
  4. Hahaha [url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_1845.jpg[/url] Ona kona :evil_lol: Zolw boski mmm :loveu:
  5. A ja wciaz nie moge uwierzyc ze to ta sama sunia ;) (kochana, bannerek do "zbrojeniowki" masz niepodlinkowany ;))
  6. Oooo to ja zaczynam mocno zaciskac kciuki juz teraz ;)
  7. http://imageshack.us/m/849/287/dsc0452y.jpg Aaaale wypasne to legowisko ma psica :loveu: Skad je macie? ;) http://imageshack.us/m/684/1026/dsc0457pz.jpg Hhahahaha :megagrin:
  8. Kochana wiem o czym mowa bo ja mam to samo - mdleje z bolu :( Ginekolog powiedzial mi ze taka uroda moich okresow i nic z tym zrobic nie mozemy. 2 pierwsze dni jestem nie do zycia, leze w lozku i gryze poduszke z bolu... Przytulam :calus:
  9. Widze mega poprawe Kaja :loveu: Boskie te ostatnie fotki :loveu:
  10. Gdybys byla w okolicach Munchen to daj znac :multi:
  11. [quote name='nicnasile'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_dm8nc9I/AAAAAAAABao/ZZ4e_Aw2IW8/DSC_2418.JPG[/url] zajebiste kolory! ! ! [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_2vOfaYI/AAAAAAAABbc/5ziC2GCBGg8/DSC_2511.JPG[/url] :loveu:[/QUOTE]A nie wydaje Ci sie przepalone? Wlasnie zastanawialam sie czy dobrze tak jasno czy nie :lol: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8652/dsc2420p.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/3199/dsc2422y.jpg[/IMG] [quote name='justyska2']Łeee daleko ;) jeden pies: 5 łap i 2 ogony... hodujesz mutanta :D [url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGSTRdcqI/AAAAAAAABcQ/mwGTNG7yUVo/DSC_2555.JPG[/url][/QUOTE]A gdzie tam :evil_lol: 15h i jestes :evil_lol: Figowa i bez tego jest puk [img]http://manu.dogomania.pl/emot/dance.gif[/img] [quote name='Vilena']O jejku, ale super zdjęcia!!! [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_hmpwIRI/AAAAAAAABaw/YlWJLYf0v5A/s576/DSC_2449.JPG[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGSTRdcqI/AAAAAAAABcQ/mwGTNG7yUVo/DSC_2555.JPG[/URL] Te dwa moje ulubione :loveu:[/QUOTE]Dziekuje :grins: [quote name='kalyna']no bo jak on jednokolorowy to się zdziwił i chciał kropki policzyć i na dodatek w oczkach mu się dwoiło :D oo widzę Marcela na avku :)[/QUOTE]Taaa, pomyslalam ze czas najwyzszy ava zmienic :lol: [quote name='Anusia&Saba']Cudowne zdjęcia! Miło oglądać :loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGY0dMUMI/AAAAAAAABcc/15hXjkmNY9U/DSC_2632.JPG[/url] :loveu:[/QUOTE]Dziekuje :loveu:
  12. [quote name='Tina.Sara'] wygląda tu jak bezzębny dziad :diabloti: ale i tak śliczna :evil_lol: [/QUOTE]Taaak, jest sliczna :evil_lol:
  13. Ja tez nie lubie a zawsze musze robic za nianke :shake: A nie lubie szczegolnie po ostatnim, jak slon siedzial na podwyzszeniu 1m ode mnie i sie chwial... :shock: Myslalam ze zrobie pod siebie ze strachu :siara:
  14. Spodobaly mu sie kropki bo w de mial swojego pana :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrIiFgzB4I/AAAAAAAABco/tXaVOxhWRlw/DSC_2648.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrImlv8_iI/AAAAAAAABcs/NexdD5U3A1k/DSC_2650.JPG[/IMG]
  15. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGSTRdcqI/AAAAAAAABcQ/mwGTNG7yUVo/DSC_2555.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGUtAa0JI/AAAAAAAABcU/SBTwdg5JB1M/s576/DSC_2578.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGXKljOjI/AAAAAAAABcY/MGUtauU2mTU/DSC_2584.JPG[/IMG] Oho, Marcelek cos zobaczyl :cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGY0dMUMI/AAAAAAAABcc/15hXjkmNY9U/DSC_2632.JPG[/IMG] A oto i sprawca zamieszania :multi: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrIEoeKh6I/AAAAAAAABck/RC06rjRzurI/s576/DSC_2641.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGFoE0rKI/AAAAAAAABb8/so5VPnMer9U/DSC_2525.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGHv7QbBI/AAAAAAAABcA/tgvFTDJrQL4/DSC_2531.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGJheJKmI/AAAAAAAABcE/TJlWTtduASU/DSC_2536.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGLt_isNI/AAAAAAAABcI/7PgnKMlrG5E/s576/DSC_2537.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrGN5Pa6JI/AAAAAAAABcM/s4W9iiGB1aI/DSC_2541.JPG[/IMG]
  17. [quote name='justyska2']ehhhhhhhh u nas też tak pięknie... a ja w domu muszę siedzieć :( Piękne foteczki prześlicznego Marcelego :* i Figi Gdzie mieszkasz? Ukradnę Ci to psisko :P[/QUOTE]:calus: Taki juz los kaleki :evil_lol: Nie martw sie - lapka bedzie zdrowa i jeszcze niejeden cieply dzien przed Toba ;) A tymczasem patrz i zazdrosc :evilbat: Mieszkamy pod Monachium :grins: Wpadaj, zabieraj :evil_lol: [quote name='kamilka91'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrA7Ep_6uI/AAAAAAAABbk/ZPR3454vn4o/DSC_2518.JPG[/url] - jaka uśmiechnięta Figowa :loveu: i taka rozbrykana :) Marcelastego chyba komentować nie muszę, on taki jest zawsze :)[/QUOTE]A mowilam ze bryka to mi nie wierzyliscie :evil_lol: [quote name='baster i lusi']a twoje by go nie zjadły?:lol:[/QUOTE]W Polsce bylismy domem tymczasowym i bywalo u nas po 4-5 psow non stop, tutaj w nieemczech tez byla u nas dalmatynka, wiec co do tego nie mam watpliwosci ze bez problemu by sie zgodzily :evilbat: [quote name='Onomato-Peja'][url]http://img810.imageshack.us/img810/3541/dsc2390.jpg[/url] Oooo jakie to słodkie. :loveu: Mi się nigdy nie udaje zrobić srającej foci. Jak już wyciągnę aparat i ustawię to pies zdąży skończyć. [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_2vOfaYI/AAAAAAAABbc/5ziC2GCBGg8/DSC_2511.JPG[/url] ojojoj jaka jestem szczęśliwa :loveu:[/QUOTE]Wiec musisz byc w gotowosci :evil_lol: [quote name='Avaloth']zachwycałam się bogatą mimiką Marcela to Figowa pokazała ze też umie robic miny :evil_lol: kochana jest:loveu:[/QUOTE]Niedoceniana Fizgulowa :shake:
  18. Nie zmienilismy ;) Po prostu zabralam tam aparat, bo nigdy nie chcialo mi sie go tam tachac ;)
  19. Patrze na te fotki i nie wierze :) Czy to jest wszystko co masz? Potrzebne sa zdjecia jej calej, takie jak robila telefonem. I usmiechnietego pysia w calosci. Ogolnie musza byc ladne fotki zeby rozkochac w niej przyszlych wlascicieli :)
  20. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_y3Co_jI/AAAAAAAABbU/mjEjnxkVIX8/DSC_2499.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_2vOfaYI/AAAAAAAABbc/5ziC2GCBGg8/DSC_2511.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_4jzA1LI/AAAAAAAABbg/DElzLOYa8uc/s576/DSC_2517.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrA7Ep_6uI/AAAAAAAABbk/ZPR3454vn4o/DSC_2518.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdrBMlFEqUI/AAAAAAAABbo/wr2Ywg1prsg/DSC_2523.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_nXqBRcI/AAAAAAAABa8/80JCvXPWN3s/DSC_2464.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_rfafznI/AAAAAAAABbE/Ex4_5m6pwnE/DSC_2476.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_pQ4BHEI/AAAAAAAABbA/blAqg25qa4c/DSC_2469.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_tdN-h5I/AAAAAAAABbI/0-UnYCkQOqc/s576/DSC_2483.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_w-7JQAI/AAAAAAAABbQ/Obcd6ho_oac/DSC_2495.JPG[/IMG]
  22. Ok, wiec fotki :eviltong: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_aW2H8PI/AAAAAAAABag/WW1jtCz1qfc/s576/DSC_2401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_dm8nc9I/AAAAAAAABao/ZZ4e_Aw2IW8/DSC_2418.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_hmpwIRI/AAAAAAAABaw/YlWJLYf0v5A/s576/DSC_2449.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_jYCBS1I/AAAAAAAABa0/jC3jOwoBBnw/DSC_2450.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/Tdq_lQ6CoOI/AAAAAAAABa4/zlz5BPiNj58/DSC_2460.JPG[/IMG]
  23. [quote name='baster i lusi']cioteczka zobacz jakie cudo w Orzechowskim schronisku [url]http://www.dogomania.pl/threads/208324-Dalmaty%C5%84czyk-z-orzechowskiego-schronu-szuka-domu-dla-wszystkich-jego-kropek[/url][/QUOTE] O kurcze :placz: Gdybym mieszkala na podkarpaciu to juz bym po niego jechala :(
  24. [url]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=40&t=582&sid=b7bde0567c6c70d6f357bbdca020abbe[/url]
×
×
  • Create New...