Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Wrocil i downuje :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYA6EPPtI/AAAAAAAABYw/YWi4d38Yt1Q/s576/DSC_2227dogo.jpg[/IMG] Chociaz dzisiaj nie pozwalalismy mu jeszcze za duzo szalec ;)
  2. Mam zdjecia :multi: Wczoraj umierajacy, dzis... :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQXrfKbRuI/AAAAAAAABX0/IU3rJKcuqSw/DSC_2181.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQXs1nXEFI/AAAAAAAABX4/qFbD_cqSQ6Y/DSC_2183.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQXwlRcTqI/AAAAAAAABYA/7fCuUWR3PkA/DSC_2193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQXyDuCjGI/AAAAAAAABYE/Zie544qst3k/DSC_2198.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQXvA-tm4I/AAAAAAAABX8/RmxmQXbK4WI/DSC_2185.JPG[/IMG]
  3. Nie bede glosno tego komentowac... :angryy:
  4. I pisz od razu jak bylo :cool3:
  5. A co u Binga? Ciagle pamietam to jego wycie :lol: Uspokoil sie chlopak czy dalaj lubi sobie pospiewac? :lol:
  6. I tylko jeden dalmas? :mad: Ojj ciotkaaa :mad:
  7. Ja tez mieszkalam na wiosce na podkarpaciu i na poczatku, tj ok 6 lat temu ludzie wytykali mnie palcymi "o pancia z pieskiem idzie" :evilbat: A ja to w de mialam :diabloti: A teraz to samo - pies maly to sruuu na spacery, ale niestety jak podrosnie to na lancuch albo do kojca :shake: Mieszkalam tez we Wroclawiu, tam jest zupelnie inna mentalnosc ludzi... Echh to podkarpacie...
  8. Zapisuje sobie watek.
  9. Aaaa kozaaaa :loveu: Kocham kozy :D W koncu mam w domu jedna :evil_lol:
  10. Widze :evil_lol:
  11. Zabieraj mala jak najczesciej i przyzwyczajaj do ruchu bo bedzie miec kiedys problemy z nogami :shake: Po co takim ludziom pies..... :angryy:
  12. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/100_4667.jpg[/url] Loooo, piekna jest :loveu:
  13. Nagroda publicznosci nalezalaby do niego :megagrin:
  14. [url]http://i1082.photobucket.com/albums/j371/ZdjeciaBanana/Pan%20Purcel/DSCF1848.jpg?t=1305477483[/url] Ajj kocham tego kota :lol:
  15. Cudowne metamorfozy :loveu:
  16. Morducha kochana :loveu:
  17. [url]https://lh5.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/Tcb8DbBR9ZI/AAAAAAAABjY/wMNW5cMiSec/s512/IMG_3621.JPG[/url] Hahahaha i Ty mi pisalas o Marcelowych minach :evil_lol:
  18. To jutro bedziemy trzymac mocno kciuki :cool3:
  19. [url]http://imageshack.us/m/854/2038/dsc00341m.jpg[/url] Kochane malenstwo :loveu: Zaluje ze nie widzialam mojej Figowej w takim okresie :) [url]http://imageshack.us/m/802/2203/dsc0381s.jpg[/url] Sloneczko kochane :oveu:
  20. Dzis juz truchtamy po domu i machamy jak zwariowani ogonem :loveu: Dziekuje kochani ze byliscie z nami ;) Hubert, no szczerze zaskoczyles mnie :D
  21. Przestraszyl nas niemilosiernie :( Weci powiedzieli ze musial sie przeforsowac. Z tym jednak malym szczegolem, ze ostatnio naprawde nie szalelismy na spacerach, bo ciagle lalo :roll: Nasze spacery zawsze sa pelne wyglupow, biegania za pileczka i patyczkami, ale 3 ostatnie dni padal deszcz i ograniczalismy sie do lazenia po lesie, wiec zakwasy odrzucilam od razu i szukalam gorszych rozwiazan :shake:
×
×
  • Create New...