-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Może źle widzę, ale to wygląda tak jakby Torusiowi się wypadło, tylko nie wiem z czego :-?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/17/2d67a4f095641c32.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]I widać języczek różowy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry Madziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]jak się mają uszka Torusia?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Pamiętam jakby to było wczoraj - zapach twojej szczenięcej sierści, jej miękkość czuję pod palcami, wesołe uszka potargane i ogonek puchaty, zaraźliwą radość w Twoich oczach moja Gabi wciąż widzę, już wiem - czas nie zatarł wspomnień o Tobie kochanie - one na zawsze pozostaną we mnie... Kocham Cię mocno, szaleńczo i niezmiennie tęczowy aniele. Gabi moja najpiękniejsza...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Witamy w piątkowy poranek, u nas jest słonecznie i siarczyście mroźno. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Dziś na dzień dobry przedstawiamy metamorfozę suni [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]i jej budki...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/86/acd554ec1653801c.jpg[/IMG][/URL] :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
-
Bezanku... Na zawsze w sercu Vegi.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Zdrowia życzę całej rodzinie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: -
Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu - chyba jest w tym jakaś prawda...
-
[quote name='PositiveThought']może ja Ci jedno zeskanuję, co? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ślicznie poproszę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Bardzo przepraszamy, ale my jutro jak zwykle przed 5-tą mamy pobudkę i powoli już idziemy lulu, dobranoc i słodkich snów. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Mizianko dla każdego stałego ząbka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Powoli się zbieramy, dobranoc Kochani[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Dobranoc słońca, nawet nie chcę wiedzieć jak rozrabiałyście, mam tylko nadzieję, że pójdziecie spać zadowolone i spełnione. Kocham Was moje anioły tęczowe
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]haha tylko czyje :eviltong: Yorka czy TZ'ta:evil_lol:[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Jesteście booskie, tyle radości w czwartkowy wieczór - prawie jak na tęczowych urodzinach - bardzo Wam dziękuję za rewelacyjne poczucie humoru :multi: oczami wyobraźni widzę yorkowe... te inne mam w domu [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Atosku śpij dobrze, doszły mnie słuchy, że dziewczynki spokoju Tobie nie dają i wciąż Cię podrywają, łobuzice niesforne... śpij dobrze tęczowy przystojniaku
-
Migaczku spokojnej nocy po tych wszystkich szaleństwach urodzinowych...
-
Morusku tyle szaleństw jednego dnia i nocy... masz świetną kondycję przystojniaku, śpij dobrze kochany piesku
-
[quote name='PositiveThought']niewątpliwie to my tak na Ciebie działamy ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Wszędzie widzę orzechy albo kolorowe pisanki [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:huh:
-
Jeśli zabawa urodzinowa Melci dobiegła końca to pora na zasłużony wypoczynek, kolorowych snów Psoniu.
-
[quote name='PositiveThought']więcej niż dwie? o.O muszę załatwić chyba jakiś przeszczep o_O a Caprisia słodziuteńka jak lizaczek ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Ja dziś mam już skrzywione myślenie i wciąż się śmieje...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Zuza96']musze sie postrac.......[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Zuza, że co ty zrobisz :crazyeye: szogunie kochany kropkowany[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Na tym (tamtym) zdjęciu to Toruś prawdziwy kruszynek :loveu: ale spojrzenie to ma chłopak niesamowite![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Pozycje fotelowe w zupełnie innym, aczkolwiek równie uroczym wydaniu... [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/6f0aeefc822e69cd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/917d04d8fab1ec9b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/20e397d68e4aec3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/dc203fc4a8964a2f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/1c8b8ce8f99c97b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/7c8667a5d49be1f4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/79dad43ef2c6c5e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/0f4d1e002d4cc3c2.jpg[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Red][I][B][SIZE=3]Cudeńka piękne dwa[/SIZE] [/B][/I][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/85/25769f26eaea3a56.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']ha, ha :evil_lol: po mnie możesz się wszystkiego spodziewać :evil_lol: jak tam podtekst(y)? ^^[/quote] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]dobrze wiedzieć, to na początek chcę więcej pisanek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]To ja już zostanę kropkowanym szogunem [SIZE=6]kochanym :eviltong: :loveu:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cała Zuza: język wywalony, kropki zaleczone, ale szogun urodzony i to się nie zmieni[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[quote name='madziasto4']Cześć Aga ;) Zdjęcia obejrzałam, psiunia jak zwykle ślicznie wyszła :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Pięknie dziękujemy za ciepłe słowo i pamięć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose:
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Ale z tym kochanym to ja się zgadzam :evil_lol: :loveu::loveu:[/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ja też się zgadzam, ale przynajmniej dopiszę kropkowany (tak historycznie) dla potomnych :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]