Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Ernusiu jak urodzinowa impreza u Melci, powoli dobiega końca? Kolorowych snów maleńka
  2. Dobranoc śliczna Rastuniu, dziś wyszalałaś się zapewne zdrowo, więc śpij słodko
  3. [quote name='Zuza96']Ja też, a zwłaszcza za babciami, które wchodzą o wnuków do pokoju i ciągną za policzki wołając niu, niu, niu, niu, babcia przyszła [SIZE=1]:evil_lol: [/SIZE][SIZE=1]:evil_lol: [/SIZE][SIZE=1]:evil_lol:[/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ja cię zaraz za policzek pociągnę kochany szogunie rozbrykany :eviltong: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]I co mnie czeka?[/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]:crazyeye: Strach się bać...[/B][/I][/SIZE][/FONT]
  5. Aresiku na urodzinach u Meli myślę, że dobrze się bawiłeś i na brak zainteresowania nie mogłeś narzekać, zapewne jak zawsze byłeś elegancki i szykowany, kochany piesku... Tęczowy dżentelmen to skarb wszystkich pań
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Daguś nie kuś, nie kuś [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]albo kuś, a co mi tam [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:lol:
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Daguś nawet nie przepraszaj, mi jest niezmiernie miło, że mogę czytać i pisać z Wami [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]dzielić się przemyśleniami i doświadczeniami :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='PositiveThought']Daguś, nie offuj, u Agi to ja jestem w tym mistrzem ^^ zastanawiałam się też nad psychologią zwierząt, ale gdzie ja po tym pracę znajdę? Aguś, pamiętaj, pamiętaj, za te kilka lat mnie sprawdzisz ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Wtedy to już będę stara i spruchniała ... w sam raz do eksperymentów doskonała :-? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Tośka']Witaj Aga! Jak milo Cię spotkać w takim miłym miejscu. Pieseczka śliczniutka, choć ja preferuję bydlaczki:oops: .[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][B][I]Witaj Tośka :loveu: pierwszy raz w takim miejscu, tak, niedawno się odważyłam - musiałam w głowie sobie to poukładać, wytłumaczyć... myślę, że mnie rozumiesz... i zrobiłam to, chociaż każdy dzień zaczynam i kończę tęczowo, bo serce oddałam aniołom... Muszę przyznać, stało się dziwnie, bo zaczęłam zaniedbywać to jedyne szczęście czworonożne na ziemi w imię pamięci tych, które odeszły, zaczęłam tonąć w poczuciu winy... Kocham bydlaczki :p ale nigdy nie miałam przyjemności obcować z takim w domu, ale bardzo chciałabym kiedyś spróbować, wokół mnie wciąż tylko pchełki... [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Co ja pocznę biedna, gdy mi się jednak niuńka zakocha i będzie wypychać sprzed monitora[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]żeby sobie na chłopaków spojrzeć... o rany![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='PositiveThought']niewiedza i niekompetencja niektórych vetów jest porażająca. ja sama wybieram sięna weterynarię, zapewniam - nie jest to dziecinny wymysł, tylko przemyślana decyzja, i obiecuję wam tu i teraz zawsze sprawdzę wszystkie możliwości, nigdy nie zrobię niczego na odwal, nigdy świadomie nie skrzywdzę zwierzaka, nigdy![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]No to wpadłaś ;) ja to skopiowałam i zapamiętałam, teraz nie masz wyjścia, musi być tak jak napisałaś :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]To pięknie, chora wątroba = angina i antybiotyki, dobrze że finał jest szczęśliwy i piesek zdrowy :p to jest trudny temat, bo nam zależy na zdrowiu psiaka najbardziej, przejmujemy się, denerwujemy, ale i mamy przecież w sobie - mimo tych emocji - zdrowy instynkt, który czasem bije na alarm... nie inaczej dobry vet to skarb :p Ja na punkcie zdrowia niuńki jestem przewrażliwiona, po wszystkich przejściach ciężko czasem o rozsądek :loveu: z zasady wolę sprawdzić niepokojące objawy u specjalisty, żeby nie mieć do siebie pretensji o brak działania... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]A właśnie, że będziesz opowiadać, bo robisz to bardzo ciekawie i konkretnie, i mnie się podoba - chociaż treść smutna. Z tego co wiem stan zapalny można zdiagnozować po wynikach krwi, a przynajmniej uzyskać podejrzenie, że nie wszystko jest dobrze... no tak chirurg na co dzień to troszkę za mało i za dużo jednocześnie :wink: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='PositiveThought']chwała i uwielbienie, nie obrażając nikogo. a Ty ufasz swojej wetce? o.O[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Kochana to temat rzeka... rwący potok moich poszukiwań, pytań i podejrzeń[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Nie mieszkam w moim rodzinnym mieście, a tam mam Veta, który kilkanaście lat służył nam pomocą, wsparciem psychicznym i bardzo oszczędnymi kosztami leczenia, teraz w mieście TZta poznałam wszystkich vetów... wszystkich (...) i mam jedną lecznicę, do której chodzę i ufam, kolejna osoba jest prawie 300 km ode mnie, ale wolę do niej pojechać niż w tym mieście pójść do kogoś innego, moja Vetka jest ok - na całe szczęście, ufff [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Zostaw zdjęcie, ma tu być i już[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mad: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Domyślam się jak przykre to wspomnienia, chwała chirurgowi za jego fachowość i wiedzę.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='PositiveThought']wychodził z klatki, noga zahaczyła mu się jakoś o próg, taki mały wystający metalowy kawałeczek, chciał iść dalej, pociągnął i w tym momencie nastąpiła katastrofa. jedna kość mu się złamała, druga przesunęła... koszmar. jeszcze nieprzewidziane okoliczności... moje błędy... ech, naprawdę nie chcę o tym mówić. ): Aiduś w wieku 6 miesięcy miał swoją pierwszą poważną operację. też mamy pecha.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]O żesz, to straszne! Rozumiem, że wszystko dobrze się skończyło? Na zdjęciach Aidi wygląda jak okaz zdrowia i siły. Wyobrażam sobie, co musiałaś przejść, wyrazy współczucia - tyle nerwów i strachu... Koszmar! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/1b7a91cacd2e1376.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/48150cdd17df3618.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/e8da8e8c93e4b344.jpg[/IMG] :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:
  18. [quote name='PositiveThought']... [SIZE=1][SIZE=1]który złamał nogę potykając się o próg.[/SIZE] [/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jak to? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']Aidi by 'zgasić' światło zazwyczaj włazi pod koc ^^ [SIZE=1] i rozwala sobie fryzz :mad: [/SIZE][/quote] :razz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Brawo Aidi :multi: pokaż pańci, kto rządzi w tym związku![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] ;)
  20. [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Oo, są foteczki naszej koffanej Caprusi :loveu::loveu: Jeśli chcesz to możesz sobie takie wstawić koło bannerka A propo Ndzieji, ale tej forumowej, nie pokazuje się już troche długo prawda ?? :mad: [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Nadzieja może mini remontem pokoju pochłonięta i studiami? Cicho u niej od soboty tak naprawdę po York Day zamilkła. [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='PositiveThought']kurczę, ale się przyczepiło :roll: żeby nie było, my tu cały czas kciukujemy![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]U [/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]nas - niestety to norma - raz w miesiącu awaryjna wizyta u Vetki... jedynie styczeń okazał się łaskawy, już chyba tak musi być. [/B] nasza dewiza to czujność i jednocześnie dystans [B]:roll: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Niuńka w ten sposób czasem sobie światło gasi, żeby przyjemniej się drzemało[/B][/I][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]chowa pysio między łapencje i kima w ciemnościach - ciemność widzę, widzę ciemność...[/B][/I][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Rany, ależ on przystojny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B][I]foty pokazałam niuńce i zamarła z wrażenia[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]muszę ją teraz cucić...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/14/0120b3b4aec7df6a.jpg[/IMG]
  24. [quote name='PositiveThought']wstawiaj wstawiaj, wiedziałam, że to dobry moment by tu wpaść (; jeśli Tobie mija tydzień, to mi też :evil_lol: Jak Caprisia? lepiej? no, a zdjęcia... lodzio miodzio![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Witaj moja miła :grins: u nas bez zmian - ale nadzieja na lepsze wciąż jest :happy1::happy1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...