Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B][COLOR=blue]Dobry smaczny sznureczek, mniam mniam...[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=red] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/1d04f9ebd29286c6.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/3cbb9db2dfeac1da.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/COLOR]
  2. [quote name='Anusia & Alutka']Matko kochana to ja jadę!!! Poszukam tylko w wątku Nadziei, może gdzieś napisała gdzie mieszka :roll: Bo inaczej jak trafie??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Wsiadać na Wawę - wszystkich odbiorę z Dworca Centralnego :loveu: [SIZE=1][COLOR=White]Ps. Niebo to MM - Mińsk Mazowiecki, ale nie wiem co na to Nadzieja. Tu obecnie mieszkam, ale w planach już mam kolejną emigrację...[/COLOR][/SIZE] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [IMG]http://images21.fotosik.pl/25/7fdfefee48758a41.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/94/e02c1318c0ca189b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/94/44dcec6fb79c990c.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']No dobdzie, juz nie plakam. Wiadomo juz cos wiecej nt specjalu Tomasza Kulturalnego?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Placek po węgiersku. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]O cholewcia to mam kawał, ale wsiąde w IC to powinnam byc za jakies 2.4 h :lol: ale bawiam sie, ze wtedy moze dla mnie juz nic nie zostac :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]Wyjedziemy po Ciebie i z kolacją poczekamy[/I][/COLOR][/FONT] :p
  6. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hmm to gdzie mam jechac, zaraz wychodze :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]Wczoraj na offie pisałam, że mieszkam w niebie tym samym co Nadzieja... Daguś musisz śmignąć na północ pod Wawę, zapraszam, zaraz podamy kolację [/I][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a my sie tez na kolacyjke załapiemy :cool3: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Bez problemu - zapraszam, można wpadać - tylko nie wiem co będzie podane [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]ale wino sztuk 2 jest na pewno :multi: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B][COLOR=RoyalBlue]prawdziwy mężczyzna ... [/COLOR] pokazałam niuńce i znów muszę ją cucić, zawsze mdleje na widok super facetów [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/c84744b145a71dcb.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Nie wiem jak Wy, ale ja to siem na OFFie pogubiłam w wątkach :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I] Anusia nie płacz, bo winko się rozrzedzi :evil_lol: a szkoda byłoby tego domowego specjału zepsuć[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mad: [COLOR=Red] [/COLOR] [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Ps. T.Kuluralny właśnie robi kolację, będzie nowość-niespodzianka[/COLOR] :)[/I][/FONT]
  10. Atosku - tęczowy aniele...
  11. :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]jedyne aktualne to były zdjęcia kocyka na tle Capri[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Jej pierwszy poważny kucyk...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/89/7017c9bb50330948.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/89/7c15b02f991e3da4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/89/6989fe701ad35107.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Uff w pierwszym momencie przeczytalam : fajnie mu stoi :oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Daguś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Uszka wyglądają suuuper :klacz::klacz::klacz: grzecznie na baczność stoją - na pewno będzie dobrze [IMG]http://i15.tinypic.com/2iqzk9j.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Witaj Daguś :loveu: Jak fajnie - moje ulubione zdjęcie językowe :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/90/a2c463cb53a29ecb.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dzień dobry wieczór [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] Toruś jest słodki :Cool!: Jak mają się jego uszka?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/21/e623f1b943452857.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Jak jej dobdzie :loveu: Tylko WHY nie na kocyku by Molkas?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B][I] Why? Czekamy na koniec trudnych dni, żeby już zapachów nie rozsiewać na inne kocyki, ze dwa tygodnie temu zrobiłam zdjęcia specjalnie na potrzeby nowej bazarkowej aukcji polarowej, było sobotnie przedpołudnie, a na tle pięknego kocyka by Molkas zaspana i rozczochrana Capri :)[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/22/402b605dc00a6c3a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/22/4744dd526ceb167e.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images21.fotosik.pl/25/89835e25a5aca592.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/25/d0f7aa2270e367d3.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaale sobie OFFa zrobilysmy... A mialy byc zame achy i ochy nad malutką Caprysią ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Będziesz mi tu ochać i achać od poniedziałku, po egzaminie[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Ale tylko dziś podmieniamy...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Będzie tak jak sobie życzysz :loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Wódka+wino może być średnio ciekawie. Ale żółty ser chętnie przyjmę bo nie chce mi się do kuchni spacerować :grins: A tak na marginesie miło byloby się kiedyś razem napić :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Dobrze, w ramach wyjątku podmieniamy dziś gorzałkę na żółty ser[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=2][I]Na marginesie byłoby bardzo miło...[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Spongo, zrobimy znikomą społeczną szkodliwość czynu :evil_lol: A planujesz coś? Czy przewidujesz? Moja siostra zapytała czy gdyby zabiła głupiego człowieka to poszłaby siedzieć, a ja jej odpowiedziałam, że jeżeli głupiego to nie. Wtedy nawet nie jest znikoma szkodliwość społeczna, to jest wręcz przysługa dla społeczeństwa :cool3: Dobrze mówię??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Kobieto dać ci wódki, bo dobrze gadasz! (tak to chyba jakoś brzmiało ) :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Masz coś konkretnego na myśli? :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] Jeszcze nie, to takie luźne plany, ale mało brakuje jak wstąpi we mnie pewnego dnia :mad: i wtedy mi się przydasz bardzo, bo uznam się z miejsca za niepoczytalną w chwili popełniania czynu zabronionego :evil_lol:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Nieee... Gangrena z niej straszna, ale zabijać nie będę. Nie to żeby był to jedyny powód, ale nie będę sobie przekreślać błyskotliwej kariery prawniczej :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I]Nie przekreślaj - będziesz nam bardzo potrzebna[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Nic nie zrobiłam :oops: :diabloti: :razz: :angryy: :mad: :cool3: :-x :olympic: :siara: :chainsaw: :2gunfire: :klacz: :snipersm: :calus:[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Zabiłaś na śmierć? - tak jak w reklamie[/I][/SIZE][/FONT][/B] :crazyeye:
×
×
  • Create New...