Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Różne pozycje fotelowe: sprawdzone, wygodne i zdrowe...[/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/5daa880bc8779a44.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/11c46f308afec65a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/a35cc3ba3653734b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/dec22580808ecd5b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/b754d92738ee880e.jpg[/IMG]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Bardzo się cieszę, że możesz posiedzieć i że zdjęcia są ok. Ale mi się Twoje jajo podoba, jest po prostu cudowne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Zaraz wstawię nowe foty...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Z różowym jajem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Śliczne to twoje jajo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dziś masz trochę czasu, żeby posiedzieć wieczorem na dgm? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Podobają się Tobie zdjęcia Capri? :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  4. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry Daguś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]jak Wam się to udało :crazyeye: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oskarek przeobraził się w olbrzyma[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :crazyeye: [IMG]http://images21.fotosik.pl/13/28d621fadcaa8c6a.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Świetne zdjęcie :smilecol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Eleganckie to wdzianko, świetna kratka i super męskie kolory[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/82/503a908e1ca71b65.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Masterkowi bardzo w nim do pysia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
  6. [quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Cześć :p[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Capri całusów tyyyyyyysiące dla Ciebie i dla Twojej pańci też :cool3:[/COLOR][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Zuziu, dziewczyno z jajem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]różowym. Skoro piszesz to znaczy, że przeżyłaś dzisiejszą szkołę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  7. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Daga :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=magenta]to prawda, niedobre z nas pańcie, takie niewyrozumiałe i głuche na uczucia targające naszymi psinkami[/COLOR] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. [COLOR=darkorange][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Czwartkowe dzień dobry, [/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]mroźne i śnieżne :Cool!: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Ludzie, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]dajcie mi pospać bez fleszy i w ciszy![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/12/cb846ecbaaffd0f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/82/f19367b6dc538e5d.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dziś mija tydzień od premiery galerii małej Capri :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Dziękujemy Kochani, że jesteście z nami.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  9. [quote name='szajbus']Oj widzę bal na całego. Dziewczynki co tam sie dzieje? To co sypie dziś z nieba to białe confetti czy puch z jakiejś rozdartej poduchy? Z tęczowego nieba okruchy radości spadają na ziemię... nasze aniołki kochane bawią się dziś u Meluni na całego
  10. Niunie już uczesane, spineczki pozapinane? To zmykajcie do Meluni na zabawę...
  11. Dziewczynki bawcie się dziś radośnie. Psoniu zerknij czasem na malutką, bo ona potrafi zgubić się w trawie...
  12. Melusiu słodka, bądź szczęśliwa...
  13. I znów zadrżały łąki zielone... Bawcie się dziewczynki, bawcie jak szalone!
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B][COLOR=RoyalBlue]Krajobraz balkonowy, styczeń 2006r. Pierwsze wielkie śniegi w życiu Capri[/COLOR] :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/80/45aa2bcd34fad337.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/80/90d83d32b4811f39.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/3dd6580876b4540e.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='PositiveThought']chętnie bym wzięła, ale z tego co wiem, Aiduś woli dziewczęta :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Każdy lubi to co lubi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Szkoda, w takim razie Tobie nie wcisnę haremu, nawet z dopłatą[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] ale pomyśl jeszcze o tym, mówię - jest w czym wybierać...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='PositiveThought']chciałabym zobaczyć Ciebie w akcji... ^^ oj, okrutna jesteś P:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jestem postrachem osiedla[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]latam na miotle i krzyczę nieprzyzwoicie, a na koniec wielbicieli przeprowadzam przez ulice, skrzyżowania i pilnuję, żeby się nie pogubili... o rany, mam męski harem... oddam z sowitą dopłatą :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Maleńka kobietka ;) a pod blokiem wciąż siedzi nieprzytomnie zakochany ciemnoskóry amant o brązowych oczach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] tu rozgrywa się prawdziwa telenowela... i jeszcze ja - uparcie każdego dnia staję na przeszkodzie tej wielkiej miłości... :razz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='madziasto4']Ojej przeziębione biedactwo?[/quote] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]organizm odmówił naturalnego zakończenia cieczki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :niewiem: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]obecnie jesteśmy po zastrzyku na obudzenie, tzw. pobudka po dobroci :mad: a od poniedziałku poznamy hormony, jak nic się nie ruszy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][I][B]Jak ciężko być kobietą...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']my z Aidkiem też nadziejujemy. i kciuki trzymamy. ucałuj, wypieść, przytul, wyzmiziaj, wygłaskaj...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dziękuję ślicznie :lol: zastosuję się do wskazówek, wymiziam chorą po czubki uszu i ogonka :lol: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='PositiveThought']hej Aguś! no i jak Caprisia się trzyma? wspomnienia są cudne ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cześć Kochana :loveu: cóż, na razie bez zmian, chwilowo siedzi sobie na Klemensie, swoim osobistym misiu pluszaku :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Ps. dziś na zielono, z nadzieją na lepsze jutro...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj Magdo :loveu: niuńka jak zwykle musiała spotkać się ze swoją ukochaną Vetką, bo jakżeby inaczej, cały styczeń nie była z wizytą :roll: i się już bezczelnie stęskniła... Zuziu :p Ty się chyba przeuczyłaś, jak nic potrzebujesz kropek dla zdrowia... swoją drogą jajo jest cudne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Wspomnienie pierwszej gwiazdki, grudzień 2005r. [IMG]http://images20.fotosik.pl/73/45cd4cce831aa18c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/3/170c6040fa035f76.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/3/05e7df378c1196bc.jpg[/IMG] :laola::laola: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='Zuza96']No właśnie to jest test ze wszystkiego naraz w kupe zebranego.......MASAKRA Kciuki się przydadzą[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zuzia, a co to takie fajne w Twoim podpisie?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta]Cześć[/COLOR] [COLOR=magenta]dzięki, bo kciuki się bardzo przydały, jeszcze nie wiem co dostałam, ale łatwy był z biologi, jutro ponad przedmiotowy...[/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]A co to za cudo? Wynalazek nowoczesnej oświaty[/SIZE][/FONT][/I][/B] :-? [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Jutro też będę trzymać :thumbs: :thumbs: [/SIZE][/FONT][/I][/B]
  25. Psoniu przyjdź pocieszyć, utulić i otrzeć łzę... przybądź maleńka
×
×
  • Create New...