-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Różne pozycje fotelowe: sprawdzone, wygodne i zdrowe...[/B][/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/5daa880bc8779a44.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/11c46f308afec65a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/a35cc3ba3653734b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/12/dec22580808ecd5b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/82/b754d92738ee880e.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Bardzo się cieszę, że możesz posiedzieć i że zdjęcia są ok. Ale mi się Twoje jajo podoba, jest po prostu cudowne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Zaraz wstawię nowe foty...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Z różowym jajem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Śliczne to twoje jajo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dziś masz trochę czasu, żeby posiedzieć wieczorem na dgm? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Podobają się Tobie zdjęcia Capri? :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry Daguś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]jak Wam się to udało :crazyeye: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oskarek przeobraził się w olbrzyma[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :crazyeye: [IMG]http://images21.fotosik.pl/13/28d621fadcaa8c6a.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Świetne zdjęcie :smilecol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Eleganckie to wdzianko, świetna kratka i super męskie kolory[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/82/503a908e1ca71b65.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Masterkowi bardzo w nim do pysia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p
-
[quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Cześć :p[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Capri całusów tyyyyyyysiące dla Ciebie i dla Twojej pańci też :cool3:[/COLOR][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Zuziu, dziewczyno z jajem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]różowym. Skoro piszesz to znaczy, że przeżyłaś dzisiejszą szkołę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Daga :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=magenta]to prawda, niedobre z nas pańcie, takie niewyrozumiałe i głuche na uczucia targające naszymi psinkami[/COLOR] :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[COLOR=darkorange][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Czwartkowe dzień dobry, [/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]mroźne i śnieżne :Cool!: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Ludzie, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]dajcie mi pospać bez fleszy i w ciszy![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/12/cb846ecbaaffd0f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/82/f19367b6dc538e5d.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dziś mija tydzień od premiery galerii małej Capri :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Dziękujemy Kochani, że jesteście z nami.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='szajbus']Oj widzę bal na całego. Dziewczynki co tam sie dzieje? To co sypie dziś z nieba to białe confetti czy puch z jakiejś rozdartej poduchy? Z tęczowego nieba okruchy radości spadają na ziemię... nasze aniołki kochane bawią się dziś u Meluni na całego
-
Niunie już uczesane, spineczki pozapinane? To zmykajcie do Meluni na zabawę...
-
Dziewczynki bawcie się dziś radośnie. Psoniu zerknij czasem na malutką, bo ona potrafi zgubić się w trawie...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Melusiu słodka, bądź szczęśliwa... -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I znów zadrżały łąki zielone... Bawcie się dziewczynki, bawcie jak szalone! -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B][COLOR=RoyalBlue]Krajobraz balkonowy, styczeń 2006r. Pierwsze wielkie śniegi w życiu Capri[/COLOR] :p [IMG]http://images20.fotosik.pl/80/45aa2bcd34fad337.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/80/90d83d32b4811f39.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/3dd6580876b4540e.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']chętnie bym wzięła, ale z tego co wiem, Aiduś woli dziewczęta :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Każdy lubi to co lubi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Szkoda, w takim razie Tobie nie wcisnę haremu, nawet z dopłatą[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] ale pomyśl jeszcze o tym, mówię - jest w czym wybierać...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']chciałabym zobaczyć Ciebie w akcji... ^^ oj, okrutna jesteś P:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jestem postrachem osiedla[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]latam na miotle i krzyczę nieprzyzwoicie, a na koniec wielbicieli przeprowadzam przez ulice, skrzyżowania i pilnuję, żeby się nie pogubili... o rany, mam męski harem... oddam z sowitą dopłatą :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Maleńka kobietka ;) a pod blokiem wciąż siedzi nieprzytomnie zakochany ciemnoskóry amant o brązowych oczach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] tu rozgrywa się prawdziwa telenowela... i jeszcze ja - uparcie każdego dnia staję na przeszkodzie tej wielkiej miłości... :razz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Ojej przeziębione biedactwo?[/quote] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]organizm odmówił naturalnego zakończenia cieczki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :niewiem: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]obecnie jesteśmy po zastrzyku na obudzenie, tzw. pobudka po dobroci :mad: a od poniedziałku poznamy hormony, jak nic się nie ruszy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][I][B]Jak ciężko być kobietą...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']my z Aidkiem też nadziejujemy. i kciuki trzymamy. ucałuj, wypieść, przytul, wyzmiziaj, wygłaskaj...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dziękuję ślicznie :lol: zastosuję się do wskazówek, wymiziam chorą po czubki uszu i ogonka :lol: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']hej Aguś! no i jak Caprisia się trzyma? wspomnienia są cudne ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cześć Kochana :loveu: cóż, na razie bez zmian, chwilowo siedzi sobie na Klemensie, swoim osobistym misiu pluszaku :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Ps. dziś na zielono, z nadzieją na lepsze jutro...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj Magdo :loveu: niuńka jak zwykle musiała spotkać się ze swoją ukochaną Vetką, bo jakżeby inaczej, cały styczeń nie była z wizytą :roll: i się już bezczelnie stęskniła... Zuziu :p Ty się chyba przeuczyłaś, jak nic potrzebujesz kropek dla zdrowia... swoją drogą jajo jest cudne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Wspomnienie pierwszej gwiazdki, grudzień 2005r. [IMG]http://images20.fotosik.pl/73/45cd4cce831aa18c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/3/170c6040fa035f76.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/3/05e7df378c1196bc.jpg[/IMG] :laola::laola: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Zuza96']No właśnie to jest test ze wszystkiego naraz w kupe zebranego.......MASAKRA Kciuki się przydadzą[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zuzia, a co to takie fajne w Twoim podpisie?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=magenta]Cześć[/COLOR] [COLOR=magenta]dzięki, bo kciuki się bardzo przydały, jeszcze nie wiem co dostałam, ale łatwy był z biologi, jutro ponad przedmiotowy...[/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]A co to za cudo? Wynalazek nowoczesnej oświaty[/SIZE][/FONT][/I][/B] :-? [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Jutro też będę trzymać :thumbs: :thumbs: [/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Psoniu przyjdź pocieszyć, utulić i otrzeć łzę... przybądź maleńka