Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Yorkie']Mi się nie wyświetlają, widać tylko 4 czerwone krzyżyki :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Qrczę, ale dlaczego? :crazyeye: rozmiarowo są ok :-? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Yorkie']Specjalnie dla Agusi nowa foteczka ;) : [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7861/img0099tc4.jpg[/IMG][/quote] :klacz::klacz::klacz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]romantyczna fotka - superaśna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu:
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum][I][B][COLOR=red]Capri i jej znienawidzona kokardka, tym razem utrzymała się na głowie rekordowo długo czyli niespełna 5 minut :mdleje:[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=plum] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=plum][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/69a407594d378b7b.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=plum][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/bab0d692f37be21b.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=plum][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/36e17e5aefcc3750.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=plum][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/759ed03466efc609.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/COLOR]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry :loveu: może jakieś nowe fotki :modla::modla::modla:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Yorkie']Niezła fotka, jedno oko żółte, drugie czarne :rotfl:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Witaj Kochana, nooo :razz: prawdziwa z niej diablica[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti:
  6. [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/b0cee4b1f09ba3e2.jpg[/IMG]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry :multi: [/B]Co słychać po upojnej nocy? :razz: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry dla Magdusi, Masterka i Torusia :loveu::loveu::loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Witaj Magdo :p Bardzo dziękujemy za miłe słowo [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Wczoraj wieczorem zrobiłam kilka ramek do wybranych zdjęć i to jest właśnie pierwsze z nich.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid][I][B]Niedzielny leniwy poranek, dzień dobry :grins: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Na miły początek dnia odrobina hip hopu w wydaniu[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]yorkowym :wink:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/65ff720ec7ed60b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/805c6cc7b72343b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/3da966cfe1d21f5f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a6ecd21e89a8a977.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/26/f646ff25ec6c38ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/95/55eaaae6f1ace113.jpg[/IMG]
  11. Przyjdźcie do mnie w najpiękniejszym śnie, proszę...
  12. Ernusiu, słodkich snów...
  13. Rasta jest w Tobie, i tak już pozostanie...
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Mamy azyl [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]/tutaj jest zazwyczaj bardziej kameralnie niz na OFFie/[/COLOR][/SIZE] Niech Wam się przyśnią aniołki :angel: :saint1: :angel:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dziękuję Anusiu, chciałabym bardzo, żeby we śnie przyszły do mnie aniołki.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. Psoniu urocza tancerko śpij słodko, nabieraj sił na nowe tęczowe harce...
  16. Późna już pora, czas odpocząć i zebrać siły na nowy dzień... Nie ma dnia ani nocy, żebym o Was nie myślała moje miłości.
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Aguś co my robimy? Rozmawiamy jednocześnie tutaj i na OFFie. To chyba nie jest normalne :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Takie sympatyczne wieczory możemy na offie spędzać i spokojnie rozmawiać. Będzie wygodniej :-) A dziś mówimy już dobranoc :sleep2: i kolorowych snów życzymy :smilecol: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Nie znoszę niebieskiego :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ja też nie, ale ten na zdjęciu wygląda uroczo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]nie mam nic niebieskiego...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']To byla sesja zdjeciowa w pańci sweterku. Jedynym niebieskim ciuszku jaki posiadam i nosze tylko w domu ;) Jak będę miała galeryjkę to opiszę jak to było :roll:[/quote] [SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B][FONT=Georgia][I]Jedyny... ale w pięknym odcieniu[/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] to poczekam na opowieść [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Anusia & Alutka']UWAGA to spojrzenie zabija :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Fantastyczne zdjęcie :Rose: jak Alutka zerknęła - hihihi, naprawdę porażające spojrzenie![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Ukryty smok: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9553/img0567sf0.png[/IMG] Wprawdzie mój, ale smok 8)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cudowne :sweetCyb: O rany ale śliczna fota, Anusia piękne zdjęcie! Cóż za spojrzenie :cool1: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Dobrze, bardzo dobrze :) Wiaderko pierwsza klasa :thumbs:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=White][I]Mówisz, że dobrze - to dobrze, bo już myślałam, że może coś jest nie tak. [SIZE=3][COLOR=Red]Wiaderko jest świetne i spokojnie może mieć kilka zastosowań, odwiedzam Szarika w jego wątku, więc i czasem wspomogę tyle ile mogę. [/COLOR][/SIZE] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][COLOR=Indigo][SIZE=3][I][B]Przyczajona tygrysica [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/23/af8a11f849a00b98.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Tylko sie spiesz, bo ida jak cieple placki po wegiersku :evil_lol: Wiesz co? Tak sobie mysle, ze Wasza galeryjka bedzie najbardziej OFFowo-OFFowa :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=White][SIZE=1][I]A to dobrze czy raczej nie? [SIZE=3][COLOR=Red]Teraz chyba wygram taki cudne wiaderko metalowe na leczenie Szarika [/COLOR][/SIZE] [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...