Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Piękne zdjęcia ze spacerku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  2. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Słonko moje :loveu:[/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]EDIT: nie Twoje Aga :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Niestety nie moge posiedzieć na dgm, bo ide spać, poniewż mam mase sprawdzianów :cool3: :roll:[/COLOR][/FONT] [/quote] Zuzia, mam nadzieję, że przeżyjesz te wszystkie sprawdziany, egzaminy i klasówki, i w końcu przyjdzie weekend, kiedy znów na spokojnie zasiądziesz na forum... szogunie bez kropek :wink: proszę stokrotki dla dodania sił witalnych :Rose:
  3. [B][SIZE=3][COLOR=royalblue]:loveu: za takie spojrzenie oddam wszystko[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/130/0906061531zf0.jpg[/IMG][INDENT][INDENT][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Gordi jesteś piękny :klacz: :klacz: :klacz: [/COLOR][/SIZE][/B][/INDENT] [/INDENT]
  4. [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/31d8b011336601ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/58/71232b36e59f399d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/27759fde1eeb0053.jpg[/IMG]
  5. [quote name='pucka69']hmmm nic nie rozumiem... mam sie sugerowac postami czy tytulem?[/quote] chyba postami bardziej
  6. [quote name='D O R K A']Wetka na 100% wykluczyła u Edny nosówkę. Mamy zgodę na zabranie jej ze schroniska!!!!![/quote] Po dość nerwowym i niepewnym dniu wspaniała nowina :loveu:
  7. Czy można ustalić na co Edna konkretnie jest chora?
  8. [quote name='Luna007']PLISSSS nie kłóćcie się:modla::modla: - można założyć osobny wątek o naszym stosunku do schronów itp (też chętnie podzieliłabym się swoimi spostrzeżeniami) , ale tutaj niech będzie tylko o Ednie........OK?[/quote] Jestem jak najbardziej za. Spróbujmy pomóc Ednusi.
  9. [quote name='Luna007']Lutka chcieli w klinice uśpić!!! - tylko dzięki Adze wyszedł z tego............czy ktoś były w stanie poświęcić jej tyle czasu i kasy? pobyt w klinice 3 tygodnie to straszny wydatek!!!! - ja niestety jestem kompletnie spłukana.........mogę tylko dać 100............[/quote] Nazbierałam 100, w następnym tygodniu będę mogła wpłacić kolejną 100 - pieniądze na pewno się znajdą...
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Na różowo - piżamowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/f2dc9e70bf656cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/88fd840f03d97bf3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/58/068b89bcd4dbcbbb.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][COLOR=lime]Nie wstanę, tak będę leżeć[/COLOR] :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [quote name='agusiazet']Już niedługo 9 i dzwonię do Pani weterynarz w sprawie Edny, ciekawe, czy rzuci słucjawką, bo takie opinie o niej słyszałam, niestety![/quote] Jeszcze mam nadzieję, że vetka nie okaże się bezduszną istotą... chyba, że rutyna już ją dawno zmroziła.
  12. [INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Capri na prywatnych włościach[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/52/18fd3b00b13fc7c8.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dziewczynki dobrze, że macie tam takie miłe i sympatyczne towarzystwo innych kochanych psinek. Niech będzie wam jak w niebie...
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Dobranoc :loveu: kochani [/B]ps. sik męski stylem dowolnym - rewelacja [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. Niuńkę czasem trawa załaskocze to siusia na trzech łapach lekko się chwiejąc, ale taki zawodowy sik męski to dla mnie sprawa głęboko archiwalna.
  16. [quote name='PositiveThought']pogoń go miotłą ^^ [/quote] :ghost_2::ghost_2:[B]miotłę mam, jeszcze jakieś czary by się przydały [/B]:ghost_2::ghost_2:
  17. :crazyeye: [COLOR=RoyalBlue][B]niecodzienny widok jak dla mnie[/B][/COLOR] :oops: [B][COLOR=RoyalBlue]ale fajnie Oskarek siusia [/COLOR][/B]:cool1: [COLOR=RoyalBlue]Ps. bo u mnie od kilkunastu lat tylko dziewczynki mieszkają[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/67/91dc60af83e92558.jpg[/IMG]
  18. [quote name='PositiveThought']oczywiście, oczywiście, bez żadnych podtekstów, taaa? :>[/quote] :razz: mój ulubiony podtekst siedzi pod klatką :-? drugi tydzień... i końca amorów nie widać :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Ale się nie gniewasz? :Rose: zuzkowe stokrotki, proszę[/B][/I][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']czemu mam się walić? xD[/quote] :evil_lol: [SIZE=2][COLOR=Red][B]ALE MI SIĘ NAPISAŁO :mdleje: [COLOR=RoyalBlue] nieee, ja chciałam to przysłowie żebyś mi napisała, jak ci się już przypomni [/COLOR]:-) [/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='PositiveThought']Aga, miałam Ci walnąć jakieś przysłowie o odwadze, ale mam chwilowo pustkę w głowie ^^ nie wiem ile razy mówiłam Ci, że Capri jet cudowna. ale te zdjęcia są po prostu świetne ^^ na każdym ma taką fajną minkę ;)[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][SIZE=3][I][B] Kochana wal śmiało, jak ci się tylko przypomni [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:bigok:
  21. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agus :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Miałam troche zdjec do obejrzenia, ale z przyjemnoscia to zrobilam :loveu: Taka sliczna kruszyneczke mozna ogladac dniami i nocami, byla przeslicznym i przeslodkim sceniorkiem, no i jak tu sie w takim niezakochac :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Daga, bardzo dziękuję za miłe słowa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]Ps. Ja oglądam Wasze galerie, tylko z wpisami trochę mi głupio się wcinać... ale mam nadzieję, że w końcu się odważę. [/I][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkSlateBlue]Dobry wieczór :loveu: dziękujemy ślicznie za odwiedziny i miłe słowa, niuńka powoli przypomina pawia, więc nie będę jej powtarzać wszystkiego dobrego, co o niej przeczytałam :wink: [/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=DarkSlateBlue]Ps. Anusia jak ja kocham Twoje skojarzenia... very much [/COLOR][/SIZE][B][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT]
  23. [COLOR=Blue][B]Chwilowo będę grzeczna :shiny: [IMG]http://images20.fotosik.pl/66/b3424b90f69780ff.jpg[/IMG] [COLOR=Blue] Dobra smaczna piłeczka[/COLOR] :biggrina: [IMG]http://images20.fotosik.pl/66/ae738f7db86f4527.jpg[/IMG] [COLOR=Blue]Sprytna ze mnie dziewczynka[/COLOR] :jumpie: [IMG]http://images11.fotosik.pl/58/47e7c0de62fe7d2f.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  24. [IMG]http://images20.fotosik.pl/56/57dccfbd35e701b3.jpg[/IMG][INDENT][INDENT][COLOR=DarkOrange]:siara: [/COLOR][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]skubnę sobie tylko odrobinkę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :siara: [/INDENT][/INDENT]
  25. [IMG]http://images20.fotosik.pl/47/16e6d36471b53f38.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/53/c4fc3c320dcba0f9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...