-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aguś widziałaś na bazarku drewniane łopatki do gotowania? Może by tak Tomaszowi na najbliższą okazję sprawić? ;)[/quote] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]w takim razie muszę się wybrać jutro na bazarek i zobaczyć... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Sama słodycz :loveu: A to ostatnie, to jakbym moją gangrenę widziała :lol:[/quote] :loveu:[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I] ostatnie z serii mi też najbardziej się podoba [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=navy]Kolorowych snów[/COLOR] :smilecol:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/714049bb13ecd69f.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/fa1f19a40a1707a0.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/3675069279e4cdfd.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/335965fbebb1ebd7.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Te co wypadły to inna inszość- taka kolej rzeczy. Ja pytam o te trzecie??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] Anusia! Znów się oplułam... :roflt: [/B][SIZE=2]klej się skończył[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Daguś ja mam to samo :evil_lol: Mam ochotę roześmiać się tak porządnie na głos, ale głupio tak trochę :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]pluj w monitor ... :eviltong: [/I][/COLOR][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale z kim? z Oskarem :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I] A to już twoja osobista sprawa i preferencje... nie będę ingerować w tę sferę[/I][/COLOR][/FONT] :cool1: -
[quote name='Anusia & Alutka']No bo po co już zęby wyjęłaś :niewiem:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]same wypadły :shiny: niegrzeczne [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Śpij dobrze :sleep2: [/B]Ps. trening czyni mistrzem...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]haha jak dacie rade cała noc to czemu nie :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aniusia, madzia,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]dziękuje za konikowe sny, tylko zebym nigdzie na nim nie odjechala :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :roflt::roflt::roflt:[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]oplułam monitor...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jaki on cudny... złoty rycerz, Oskarek jest pięknym psem :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='madziasto4']Łaaał jakie tu się specjały podaje :eating: Daga :evil_lol: Konikowe sny :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]stojące ogonki .... :roflt:jak dopiszę oczywiście psie to i tak będzie głupio :-?[/I][/COLOR][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]aha a myslalam, ze chcesz zrobic bryyy czyli stoj koniku :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]oj, było dziś wesoło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:loveu: i bardzo miło :-) [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aguniu my powolutku bedziemy sie zbierali, tzn ja bo Oskarek dawno sie juz zabral :evil_lol: no i zyczymy Wam spokojnej nocy i konikowych snoof :evil_lol: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]Daguś... [SIZE=1][COLOR=White]znaczy się takie wiśta wio, [/COLOR][/SIZE]całą noc? [/I][/COLOR][/FONT]:eek2::mdleje:
-
[quote name='madziasto4']Go czy uszka? :evil_lol: Jego nie ma potrzeby plasterkować, stoi jak talala :evil_lol: :evil_lol: [B]Mowa oczywiście o ogonku[/B] :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]oczywiście [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roflt::roflt::roflt:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]posikałam sie :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]mama do mnie przychodzi i mowi, a Ty co tak sie smiejesz do tego monitora :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I] no dobra, to teraz już prrrr [SIZE=1][COLOR=White](czy jakoś tak czyli przerywa*y)[/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='madziasto4']Zdjęłam mu dziś plsterki ok 14, żeby uszka odpoczęły i cały czas stoją:) (uszka stoją, uszka:diabloti:) [B] Ale chyba na noc go jeszcze zaplasterkuję[/B] :)[/quote] :roflt::roflt:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][B][I]:roflt:hihihi[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Alez piekny dywan sie robi z Caprysi wloskow :loveu: Aga, wina dokup z kilkanascie litrow, a ja wpadne w poniedzialek. Z Wro juz o godzinke szybciej wiec wiesz... Akurat na obiadek bede :cool3: A co jutro TK serwuje?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Jutro w karcie dań tradycyjny obiad z pyszną sałatką, czyli duszone mięsko, do wyboru kasza/ryż [SIZE=1]biały, brązowy, żółty[/SIZE]/makaron/ziemniaki i sałatka do wyboru marchewka/buraczki/buraczki z papryką/sałatka zielona/ogórasy[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Może być??? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:-?
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Uszka stoją, włoski stoją :sweetCyb:rewelacja[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/93/9fc39e5813cca8db.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]:shake: nie, wcale, ależ skąd[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=White][I]wio koniku wio[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]trzeba ją ocucić :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Księcia trzeba do niej wysłać na koniu (białym rumaku) [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=White][I](na czy z... hihi)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Mogłam z niuńką wtedy zrobić wszystko, bo dostała kostkę i była całkowicie pochłonięta pożeraniem martwej zdobyczy :wink:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ło matko! Sara nam zemdlała[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :crazyeye: -
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Czesanko :laugh2_2:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/a4b1bd85302420bc.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/81ac2cc25fbebb0f.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/faec272ad5c924cb.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/25/0bb9f109932f3ce0.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Helikopterek - to super, mamy tu wojskowe lotnisko, więc z zaparkowaniem nie będzie żadnego problemu [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]to ja może winka dokupię i niuńkę wyczeszę na powitanie.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No żesz! Ode mnie do Wawy to w mniej niż 5h się nie da :shake: Placki wystygną :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] Nie marudzić, nie wymyślać - wsiadać i jechać - stara ciotka czeka :grins: i Capri też, bo już jej powiedziałam. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]