-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justysia i Grześ']To my mamy nadzieję, że chęć odezwania się ponownie, i ponownie, i ponownie, ... będzie tak wielka, że tych chwil odwagi przybędzie :cool3: :evil_lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Pierwsze koty za płoty - nawet nie wiem skąd to znam :-? ale teraz to już sobie czasem coś napiszę :p do Szarika i rodzinki zaglądam każdego dnia :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justysia i Grześ'][FONT=Verdana]Witamy ciocię [B]Agę[/B], która dzielnie postanowiła odezwać się na naszym wątku :loveu:[/FONT] [FONT=Verdana]Pieniążki już dotarły, za co prześlicznie dziękujemy :buzi: :Rose:[/FONT] [FONT=Verdana][B]Tosce[/B] daliśmy już znać i właśnie przeczytaliśmy wiadomość, że miała problemy z dogo, ale informację dostała i kubeczki wysyła :)[/FONT] [FONT=Verdana]Mieliśmy nadzieję, że zdążymy podziękować zanim ciocia odwagi nabierze a tu niespodzianka – nie wyszło :oops: No, ale może ta mała zwłoka zostanie nam wybaczona ;) [/FONT] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Ciotka płochliwa jest niczym mysz[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roll: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]ale miała chwilę wielkiej odwagi i w końcu napisała[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]cieszę się, że pieniążki doleciały :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Piękne słoneczne zdjęcia :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry Alu :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Superaśne to zdjęcie[B] :p[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6516/schowek01doc9.jpg[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]stwierdziłam, że w końcu sobie napiszę w wątku, a nie na bazarku, przesyłam specjalne 3 tuziny milusińskich mizianek dla Szarika i ciepłe pozdrowienia dla Was kochani :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Chwila zadumy... myślę, więc jestem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/afc34c83ddb7e658.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/4ed1fe2a24a00462.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/ec7a2939ddb1117b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/58/228bfaeb3347e085.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/68/670f2ff85dae336e.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Jakie to wszystko męczące... aż utnę sobie drzemkę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Zuza96']Niestety, ja juz idem kąpsiu, kapsiu, a potem powtórzyć biologie[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Trzymam kciuki :happy1::happy1: chociaż wiem, że jesteś przygotowana i dzielna. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Śpijcie słodko moje kruszynki Ps. Przestańcie już zamęczać Nelusię i Psonię, najwyższa pora na sen...
-
Szajbusku, Psonia na pewno już utuliła mocno Nelusię, pokazała jej najpiękniejsze zakątki tęczowego nieba, poznała z nowymi przyjaciółmi, pewnie niebawem zaczną omawiać szczegóły balu u Melci. Nelusia jest już bezpieczna i pewnie zadowolona, dziewczynki obdarzyły ją miłością i przyjaźnią, zaopiekowały się wzorowo nowo przybyłym aniołeczkiem.
-
Ważne jest by być do końca, nie bać się kochać wtedy, gdy najbardziej boli, gdy jest najtrudniej, ważne jest by kochać i umieć pozwolić odejść, przeprowadzić przez Most i dać szansę na tęczową swobodę i radość. To się liczy, reszta? reszta zależy od okoliczności i nie ma co gdybać, nie zawsze sprawy układają się po naszej myśli, poza tym o takich sytuacjach nie wypada teoretyzować, w praktyce to jest bardzo trudne i często wiele okoliczności nie zależy od nas... nie, tu nie oto chodzi, tu chodzi o życie, które przeszło na drugą stronę, odeszło w miłości, by czuwać wysoko w zdrowym ciałku i z uśmiechem na pysiu...
-
[quote name='Zuza96']koffana ślicznotka[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Zuzia, jak twoje sprawdziany, dajesz radę, dużo jeszcze?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Zuza96']No i całusek (priorytet) do Capri[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]oj tak, dziś Capri zbiera wszelkie priorytety... niech już będzie zdrowa, bo osiwieję za szybko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Aidusiek liże ją po pyszczku. bo kochany jest.[/quote] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]już widzę jak się uśmiecha, moja mała kokietka ... a przed chwilą przecież spała [/B][/I][/SIZE][/FONT]:hmmmm:
-
[quote name='PositiveThought']słodziuteńska Caprisia... tylko niech się trzyma, biedactwo, jakoś..[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Dziś wieczór pielęgniarski, bez zdjęć... przekaże jej dobre słowo, może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi. [/I][/SIZE][/FONT][/B]
-
Piękna Psoniu, słodki tęczowy aniołeczku bądź szczęśliwa i uważaj na swoje uszka, bo już niedługo kolejny nieziemski bal
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Monia70']Kochanie, właśnie patrzę w grafik i cóż... 22 mam dniówkę.Cały dzień na dyżurze.Przyjdę do Ciebie dopiero wieczorem :oops: :oops: :oops: :oops: Wybaczysz......:sad: Monia, Melunia na pewno będzie czekać na Ciebie, jednak dzień upłynie jej szybko, ponieważ spędzi go bardzo uroczyście w doborowym towarzystwie naszych dziewczynek, już one odpowiednio zadbają o szanowną jubilatkę, miłe niespodzianki, prezenty i dobrą zabawę... oj będzie się znów działo za tęczową bramą... -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ednusiu słoneczko, mam nadzieję, że domek jest tuż tuż [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8333/schroniskosahara006ot1.jpg[/IMG][/URL] Drugie maleństwo też jest piękne [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9845/schroniskosahara005wh6.jpg[/IMG][/URL] -
[I][FONT=Georgia][SIZE=3]Moja dzielna niuńka znów się rozchorowała, na razie dostała zastrzyk i grzecznie czekamy na rozwój sytuacji. Mam nadzieję, że teraz organizm ruszy z kopyta i naturalnie zakończy się trudny okres dziewczynki. Za tydzień idziemy na kontrolę i jeśli stan zdrowia nie ulegnie poprawie przywitamy się z hormonami. [/SIZE][/FONT][/I]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
:crazyeye: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jaki On odważny i posłuszny... prawdziwy mężczyzna :sg168: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8dc1427b56020802.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][IMG]http://images21.fotosik.pl/5/8dc1427b56020802.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]A ja dalej w swoim tempie, strona po stornie sobie oglądam[/COLOR] :loveu: [/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]i znów nie mogłam, więc przeklejam, Master i żonkil wśród soczystej zieleni wyglądają smakowicie :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/2284/pic028291kd.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Zdjęcia działkowe są świetne, zdjęcia kwiatków niesamowite. Oglądałam fotki z Mazur... dla mnie najpiękniejsze i najbliższe sercu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]fotki "biegające" są cudne :p [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrowienia dla Torusia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: :Rose: :Rose: