Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Wlasnie masz racje Madzia a potem ja i inne wchodzimy w ta gre :evil_lol: Anusiną[/quote] U lalala, biedna nasza Daria, wciąż narażona na pokusy :megagrin:
  2. [FONT=Georgia]Gabiś, dziś są Twoje urodziny, kolejne o barwie tęczy... [/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2]Dropsy, których nie zdążyłam tobie podarować, wciąż czekają... [/FONT]
  3. [quote name='Anusia & Alutka']czyjego?? :roflt: :roflt: :roflt: [COLOR=PaleTurquoise]psieplasam nie moglam sie powszczymac...[/COLOR] [/quote] [COLOR=Magenta]nie przepraszaj - ja tak lubię[/COLOR] :cool:
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/290/7a4b8a8939c374f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/392/0f56edb896d52a73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/25/bbbcdc5e5b16e41e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/392/f207e877cca16ab9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/290/7056a4c343cce69a.jpg[/IMG][/URL]
  5. Mieścicie się z tym wszystkim w domu, czy towar jest w innym miejscu? To sprzedaż przez internet czy prowadzicie sklep gdzieś w mieście?
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/391/b4c8aa964b6549e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/392/f51b1b16b15fcdc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/397/a61da1b3a7f199ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/25/56aa9f2a02d43c2d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/289/c8b2d5f2a9b20389.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Zuza96']Ale różowy też jest śliczny :cool3::cool3::cool3: ;d Mamy duuuużo różowych ubranek.[/quote] Tak jak pisałaś interes odzieżowy wypalił :thumbs: i Bajka ma pewnie w czym wybierać? Co preferuje?
  8. [quote name='Zuza96']Hih ;d Ja kiedyś też się ujawnie xD dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Aguś, to jest [COLOR=Red]czerwony[/COLOR] hihihih :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]ok[/COLOR] Upss, na to wygląda, że ja wszędzie widzę różowy :oops:
  9. [quote name='Zuza96']Łooooooooo znalazłam Agę ! Na fotkach z budowy ! łiiiii ;P w końcu się pokazała ;)))[/quote] :cool1: Nooo, niezła z niej elegantka :loveu: [COLOR=Magenta]W różowym jej do pysia[/COLOR] :loveu:
  10. [quote name='Zuza96']Mam jeszcze ! :cool: chcesz Aga ? Ale nie mdlej ! :roll:[/quote] YES :multi: to nic takiego, podniosę się... :mdleje: Pokaż Bajeczkę obowiązkowo, tyle czasu jej nie widziałyśmy, więc teraz trzeba nasycić głód :razz: Jadę przewietrzyć ogony :evil_lol: ale jeszcze dziś tu wrócę... żeby popatrzeć na Bajeczkę :loveu:
  11. Łaaaaa, ali piękności :mdleje: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Bajeczna Bajeczka !!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Cze Kasiu, cze Beatko :loveu:
  12. [quote name='Zuza96'][url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8d6f3b2c554a45f.html]P9240126.JPG | zuza96 | Fotki, Zdj łeee :placz: neee chce mi się coś tutaj wgrać....[/quote] no żesz widzę, że nic nie widzę :shake: wklej link z kodem zdjęcia ("pełny rozmiar na forum") prosto do okienka, gdzie piszesz tekst
  13. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]To kup mi :p [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :evil_lol: hihihi
  14. [quote name='Zuza96']Aha :evil_lol: To już wszystko wiadome ;) aaaaa Aga masz naszą-klasę ?:cool1: Dobra dam Wam Bajkę :loveu: zaraz :multi:[/quote] :shake: nk neee Czekam na Bajkę :jumpie:
  15. [quote name='Zuza96'] Aha ! Aga przez ten czas pokazałaś swoją fotkę ? Czy nie wiemy jak wyglądasz ? :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :cool1: hihihi
  16. [quote name='Zuza96'] No i obiecujemy, że dostaniecie jakąś fotkę Bajuśki ;) Jeśli oczywiście się Aguś zgodzisz żebym tutaj ją wstawiła :cool3: Bo czasu brak na swoją galeryjkę przez szkołę... :angryy:[/quote] :grins: Poka poka :sweetCyb: Dlaczego wciąż multi nie działa, teraz to funkcja tylko dla vipów?
  17. Pasuje jej ta miejscówka :evil_lol:
  18. [quote name='Sara_i_Aris'][CENTER][COLOR=magenta]:Rose: ZUZKA[/COLOR] :Rose:[/CENTER] A żeby nie było, że zapomniałam o naszej Adze: Cześć Aguś :multi:[/quote] :evil_lol: Cześć Saruś, słonecznie pozdrawiam.
  19. Z lotu ptaka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/d97fb46864014df3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/289/017ce028ce535cc1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/25/7808f572bb9dd7b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/26/4cc1c5becd5d1025.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/25/cb91b727c49b28d3.jpg[/IMG][/URL]
  20. [FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
  21. [FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] (...)[FONT=Georgia] Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
  22. [FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
  23. [FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] (...)[FONT=Georgia] Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
  24. [FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] (...)[FONT=Georgia] Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
×
×
  • Create New...