Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='Kasia_zg'][I][COLOR=navy]Toficzek jest fntastyczny jak sobie świetnie wykombinował ma na wyłaczność [B]własną mleczarnie[/B]:evil_lol:...zuh chłopak :loveu:[/COLOR][/I] [/quote] O Kasiu jaka piękna nazwa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Cześć Ewo :loveu:
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Dzień dobry Kasiu :loveu: i dzień dobry wszelkie makarony :evil_lol:
  3. [quote name='Mała Rita']nooo :evil_lol: kolega mu nawet pomógł wnieść na schody :eviltong:[/quote] To chyba tylko pogratulować zostało :cool3: Dzień dobry.
  4. Cze 2Be :loveu: Czemu jesteś, a jakoby cię nie było :roll:
  5. Oooo i mamy coś jak 3/4l hihihi znaczy się 0,7 hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwinesmiley.gif[/IMG] To sobie chlapnę!
  6. [quote name='Anusia & Alutka']aaaaa sp****alam spac :roll:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] jak gwiaździście...
  7. [quote name='Anusia & Alutka'][URL="http://www.allegro.pl/item469231873_nowosc_co_to_zwierzeta_super_edukacja.html"]NOWOŚĆ! Co to? - zwierzęta. Super edukacja! (469231873) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] ale fajoskie! i myle czy nie kupic kilku malych zabawek edukacyjnych typu klocki, tablica znikopiszaca i ten dziurawy szescian co sie do niego wrzuca rozne ksztalty.[/quote] O kuciaki, naprawdę fajowskie to !!! Chyba sama się skuszę, dla chrześniaka TK Wydaje się to dobry pomysł, rozwojowy :loveu:
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Kasiu, foty u Madzki znajdziesz... ino cobys sie nie rozczarowala... o bogowie niesmiertelni! 40 baniek w kumululu!! bry Aga :loveu:[/quote] No właśnie, z tym ptactwem to wielkie nieporozumienie ;) Całe 16 zł wygrałam :multi: i wydałam... Że 40, o rety, chyba tyle jeszcze nie było :mdleje: [COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR] [COLOR=magenta]Ile ma? ObaMa[/COLOR] :razz:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']oj tak tak, to siup :drink1:[/quote] To jeszcze mała mieszanka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbeersmiley1.gif[/IMG] i idę, bo już nie mogę... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SandyBrown][B][I]Kolorowych snów[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. Ale ptaki... piórzaste [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG]
  11. [quote name='Mała Rita']ale inne sprzęty przytachał :evil_lol:[/quote] :roll: łojjjj [COLOR=Pink]będzie się działo...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Padam na pysk Dobranoc [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG]
  12. [quote name='Mała Rita']Aguś nie zobaczyłam Cię :oops: psieplasiam :loveu: Kolejne zakupy mam nadzieje ze w czwartek :) ale negatywnie zem nastawiona zreszta fundusze mi sie juz koncza :oops: a aparata fotograficznego przecie ze nie przyniósł :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] Mam nadzieję, że czwartej będzie owocny [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] Ja się jakoś wybrać nie mogę. Aaaa, ten aparat... :cool1: hihihi
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']O tak.Umie zadbać o siebie:evil_lol: Tylko żeby jeszcze swojej mleczarni nie podjadał smaczków i innych smakołyków:mad:[/quote] Chłopak działa na dwa fronty :evil_lol:
  14. [quote name='Anusia & Alutka']u mie tez tak :grins:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmartini.gif[/IMG] no to siup ... na zdrowotność
  15. [quote name='Mała Rita']:hmmmm: trza pomyslec nad tym :evil_lol:[/quote] Hallo, noo, napisałam na wcześniejszej stronie do Cię :cool1:
  16. [quote name='Anusia & Alutka'][COLOR=PaleTurquoise]łiiiii hihihihi sie okaze ze Zuzka ma 48 lat i ma na imie Wiesław[/COLOR] no biedne cialo biedne i umysl... ja 10 tyz wolne mam :razz:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]a na sobie kiedyś biały podkoszulek na wąskich ramiączkach z głębokimi wycięciami pod pachami...[/COLOR] Hura, duuugi weekend
  17. [quote name='ewa2909']Ale masz fajnie z tym poniedziałkiem Ja niestety jestem ludź pracujący.:-( Ale ogony znalazły sobie fajne miejsca do spania:loveu:[/quote] Oddali dzień wolny za 1 listopada :p Firma w tym temacie zawsze jest OK. Niuńki i ich upodobania leżakowe :evil_lol:
  18. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Pewnie będe za ten niecny czyn smarzyć się w piekle:evil_lol:[/quote] Oby tylko w smacznym sosie :loveu: Swoją drogą Tofi ładnie sobie radzi :razz:
  19. [quote name='Anusia & Alutka'][COLOR=PaleTurquoise]A Zuzka to ma wacka?![/COLOR] Czesc Aga no! męcionam...[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]ogólnie rzecz ujmując jest takowa możliwość, hihihi[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]to taka pewna internetowa przypadłość...[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstupore.gif[/IMG] Oj, biedne męcione ciało i umysł... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSconsolo.gif[/IMG]
  20. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Wstrętna baba nie daje maluszkowi być na wspomaganiu:mad:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] nie jestem pewna, czy będzie tobie wybaczone takie zachowanie
  21. [quote name='Pegaza']Cze Aga:p Madzka lono fotografowala lono natury:cool3:[/quote] łono oj te łono ... zalesione? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Oddajcie multi !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSgaah.gif[/IMG] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Dobry wieczór. Saruś, Kasiu, Dario, Zuziu, Beatko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] Poniedziałek mam wolny [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/26/14b4ae17d46e33a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/291/319e7ef2a25a2afc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/290/011f2da63818e2e4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/290/692f617a87846a02.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Mała Rita']I znów nie przyniósł aparatu :placz::placz::placz:[/quote] Którego? :cool: hihihi Cześć Asiu. Kiedy kolejne zakupy?
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Jeszcze są zdziwieni że na nich krzycze.:mad:Gnomy niedobre:evil_lol:[/quote] A ty im przeszkadzasz... sumienia nie masz [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSswear2.gif[/IMG] hihihi
  24. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aguś wiesz że nieszczęścia chodz parami:-([/quote] :glaszcze: jest w tym dużo prawdy
  25. Przyszliśmy z rewizytą :loveu: pozdrawiamy wtorkowo :loveu:
×
×
  • Create New...