-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia'] Odprawiłam moje autko na giełde :multi:[/quote] Samo pojechało? :hmmmm: :evil_lol: Jess wróciła :multi:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=navy]... Znając mnie to z czyymś wypale albo nie bede mogła powstrzymać sie ze śmiechu:evil_lol: Wiec albo dam sie im mocno we znaki albo mnie wywalą za drzwi:diabloti:[/COLOR][/CENTER] [/quote] :megagrin: oj będzie się działo... Cześć Kasiu :hand: pozdrawiam gorąco
-
Dobry niedzielne :loveu: pozdrawiamy słonecznie
-
[quote name='tigrunia']Ide poki co swoje hery wyszorowac :razz:[/quote] Zostało coś z nich? :evil_lol: Dobry :loveu:
-
O 2Be, ale masz banneros :cool3: Co na to Jess? :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']dzieeeeeeeeeń dobryyyyyyyy :loveu: [COLOR=paleturquoise]buuu oj buuu do jasnej cholery![/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]raczej do mokrej cholery[/COLOR] :evil_lol: [COLOR=magenta]Cze Anusiak[/COLOR] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']jak nie pomozie to wtedy dolina...[/quote] ... pierwszy, drugi, trzeci, czwarty... raz i NIC, jedno wielkie nic :cry:
-
[quote name='Anusia & Alutka']cze i czolem pyzy z cebulka[/quote] Bry pierogowe :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]i malynowe w kufluuu[/COLOR]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ale sralnia :evil_lol: odinstaluj i zainstaluj ponownie[/quote] pomozie? to spróbuję :shiny:
-
[quote name='Pegaza']Bo sie tego od Was nauczylam bezboznice jedne:evil_lol:[/quote] Ooo pani bożnica :evil_lol: Dobry syskim :hand: [COLOR=paleturquoise]Mozilla mi padła bez ostrzeżenia dwa dni temu, buu [/COLOR] [COLOR=paleturquoise]... i nie chce odżyć mimo błagań mych[/COLOR]
-
Szaleństwo :evil_lol: i miłość namiętna :cool3:
-
Cześć 2Be :loveu: Dario, świetna fotka :thumbs:
-
[quote name='Anusia & Alutka']branoc hyhy[/quote] I już po... :evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dobry poniedziałkowe...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/383/9fed32ae09238fea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/21/5f990905bfb7f63c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/21/d7aef4136ef2d6e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/383/fe56dfecc3087f7c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pegaza']dobrej nocy i kosmatych snow:lol: papa[/quote] :evil_lol: cudne życzenia
-
[quote name='Pegaza']ojejej ojeje juz.. muminki wzywają?:roll:[/quote] Muminki i wielka tęsknota za poniedziałkiem, przede wszystkim cudnym ciemnym porankiem... papa
-
[quote name='Pegaza']ulubiony film mojego tz:roll: :roflt:[/quote] :loveu: i odcinek, gdy Szarik dostał w nagrodę talerz kiełbasy... [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] Nadejszła wiekopomna chwila... znaczy się czas relaksu. Dobranoc [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']a nie suszysz go wichurą? bo ja zawsze...[/quote] Wichura to w Czterech Pancernych był... :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']no fakt tez by to szlo nazwac tubą w koncu tez na t jest trąba:evil_lol:[/quote] :megagrin: tubalna mysl
-
[quote name='ewa2909']Pewnie wcale nie bedzie z tego zadowolony:evil_lol:[/quote] Pewnie nie, ale jak nie będzie innego wyjścia :megagrin: znaczy się naturalnego to będzie małe rwanie... Masz zaufanego i dobrego veta w okolicy?
-
[quote name='Pegaza']no powaga to bylo opakowanie świąteczne tuba na trunki i takie dzwoneczki byly doczepione..:lol: ee a wy zas o czym myslaly co:evil_lol:[/quote] o tubie, oczywiście :cool1: :grins:
-
[quote name='Anusia & Alutka']oooo posty oszalały...[/quote] :stupid: .... ciekawe, czy to zaraźliwe?
-
[quote name='madziasto4'] Jezuuuu jutro na rano...[/quote] Znaczy się booski poniedziałek :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] taa moja Nikola:lol:[/quote] nie wciągaj w to dziecka :shake: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']nie no, chyba ktoś pomógł :megagrin: Czesc Dziewczynki :loveu:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]ciekawe tylko kto?[/COLOR] Cze Asik [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG]