Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='madziasto4']Wiecie co, ja to już zgooopiałam, gdzie ten Anusiak jest, w chałupie teraz, czy w wawie?[/quote] Tera na weekenda to chiba nauki pobiera :evil_lol:
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Dobry Kasiu :hand: pozdrawiamy
  3. Cze Madzia Masterek słodziaszczy :loveu:
  4. [quote name='tigrunia'] Dobra .. nie ma żartów - ide jeść bo umre :cool1:[/quote] Doszłaś, czy zemdlałaś po drodze? zielone :loveu: ślicznościowe
  5. [quote name='Pegaza']nic:cool1: tolerancyjna jestem:cool1: no ja to zabieram kocyki reczniki[/quote] Wiemy wiemy :evil_lol: też zabieram, ale zdarza się, że ogony są szybsze :roll: jeden mi zwieje w radosnych podskokach i po sprawie...
  6. [quote name='Pegaza']no taska to torebka:lol: [URL]http://ciuchy.atmosphere1.w.interii.pl/Multi%20w%20paski/DSCF2284.JPG[/URL] daj na pw[/quote] do butków będzie jak ulał :loveu:
  7. [quote name='Pegaza']no jak leza na dywaniku to pol biedy..gorzej jak na kolanach:lol: nic nie mowie nic nie mysle.....:cool1:[/quote] Raz mnie tak pięknie załatwiły, że wstyd było wysiąść z auta :evil_lol: nic, a nic? [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  8. [quote name='Pegaza']Aga poka ino nam linka na tego:mad: kuna podoba mi sie taska ale wydaje mi sie za ogromna jak na moje potrzeby psa bym chyba musiala tam wlozyc zeby ja czyms wypelnic heh [URL]http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/468/18/23/468182382_2[/URL][/quote] ok, później wleję [COLOR=PaleTurquoise]barline ze Szczecina[/COLOR] rany, co to taska? :oops: że torebka? link mi się nie otwiera, buu
  9. [quote name='Pegaza'] Aga dziewczyny to chyba z budowy przychodza i od razu kapanko:lol: Ja bym sie bala jak juz krzyze sa dla Was postawione to dlugo ta znajomosc nie bedzie trwala:evil_lol:[/quote] Nie jest tak źle, czasem w samochodzie wszystko się wykruszy... [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] Jak ma być krótko, to niech chociaż będzie ogniście :cool1:
  10. [quote name='tigrunia'] [COLOR=paleturquoise]Czymam kciukasy [/COLOR] [COLOR=black]Już wróciłam :multi: Jess wykąpana, zawinieta w ręczniku siedzi i czeka aż odżywka zacznie działać :evil_lol:[/COLOR] [/quote] Zaczęła już działać? [COLOR=PaleTurquoise]dzięki Super sprzedawca o 4 kontach... [/COLOR]
  11. [quote name='tigrunia']Chyba znalazłam :loveu: O taki: [URL="http://www.allegro.pl/item448615541_dywan_shaggy_braz_180x270_promocja.html"]DYWAN SHAGGY brąz 180x270 ! PROMOCJA! (448615541) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] ino nad rozmiarem się muszę jeszcze zastanowic :razz: [COLOR=paleturquoise]Masz potwierdzenie wpłaty? Zgłoś dziada do allegro - niech coś z tym zrobią bo to ewidentne oszustwo :mad:[/COLOR] [COLOR=black]Ide wyprać Jess bo do łazienki najbliżej z tego wszystkiego :evil_lol:[/COLOR][/quote] Ooo, ten jest świetny, i ma booski kolor :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Zgłosiłam, jeszcze muszę z bankiem porozmawiać... zobaczymy w poniedziałek, co z tego wyniknie.[/COLOR] To na razie :bye:
  12. [quote name='tigrunia']Dokładnie tak :loveu::evil_lol:[/quote] To niech już będzie z krzyżem ta znajomość :bigok: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/23/41d2225c11a8cd01.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='tigrunia']:evil_lol: To znaczy, że znajomkami jesteśmy Aguś :razz::loveu:[/quote] Aaa, i dlatego na nas krzyżyki postawili? [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] :grins:
  14. Ale fajowy włochacz :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]A tak w temacie, bujam się teraz na allegro z jedną aukcją, zapłaciłam tego samego dnia co kupiłam towar, po tygodniu dostałam (nie ten kolor i z uciętymi metkami) napisałam do sprzedającego, bez odzewu, a teraz po tygodniu dostałam zawiadomienie, że podobno mu nie zapłaciłam...[/COLOR]
  15. [quote name='tigrunia']:roflt: Agnes Ty też masz ten plus :turn-l: I ja już wiem co to jest :evil_lol:[/quote] Rany :mdleje:ja tyż, to zaraźliwe? Powiedz o co chodzi, bo nie kumam, buu
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/23/7132a127d3b664cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/393/082a108f12bfb634.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/23/e255048ea19eae36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/0a147d040f1d6ec6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/23/a1a2235de3cdf739.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='tigrunia']O cholipa :crazyeye: Krzyże na mnie stawiają ? :crazyeye: :placz:[/quote] :Rose: to masz kwiatki dla równowagi
  18. [quote name='tigrunia']Ja muszę zejść na parter więc to już zbyt skomplikowane :shake: Konkretnego dywanika nie mam. Chyba bym chciała cały czekoladowy jakis taki. Zeby sie za mocno nie brudził. Pewnie na takim ciemnym to paprochy widać, ale Ł lubi odkurzać :evil_lol:[/quote] To masz daleko... cienko widzę twoje dzisiejsze śniadanko Czekoladowy ładnie brzmi :loveu: Skoro lubi odkurzać... to nie ma problemu ;)
  19. [quote name='tigrunia']No wiesz Ty co :obrazic: Dwie z jednej miski jedzą?:razz: Jakiego plusa? :-o Kiedyś miałam Vipa ale mi zabrali :placz: Ale plusa żadnego ja nie widze :shake:[/quote] Poranny Fąfel :megagrin: Z jednej miski wodę piją, a każda ma osobistą na jedzonko. Na stronie głównej, przy osobach zalogowanych widzę u cię plusa, żeby nie powiedzieć krzyżyk :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/23/fe4f3ca4a887ebc3.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='tigrunia']Nawet mi się śniadania nie chce zejść zrobić :cool1: Gotowa :multi::loveu: Tylko dywanik jakiś trzeba kupić, lampę stojącą chciałam i będzie cacy :loveu: W przyszłości dokupię chyba drugą komodę ;)[/quote] Byłam dzielna, ugotowałam wodę na kawę :evil_lol: i na tym poprzestałam na razie Lubię komody. Z czasem druga pewnie się przyda :p masz już jakiś dywanik na oku?
  21. [quote name='tigrunia']Musiałam .. inaczej by mnie chyba zagryzła :shocked!:[/quote] Ja bym jej jeszcze pomogła :cool1:[COLOR=PaleTurquoise] hihihi[/COLOR] Królewskie rozmiary :wink: są stożkowate, ale na żywo wcale nie są duże, takie wrażenie robią tylko na zdjęciach. 2Be co ty masz za plusa przy nicku?
  22. [quote name='tigrunia']Kurcze musze się wziąść za robote :cool1: Lenia mam niedzielnego a w kuchni trzeba posprzątać, Jess wykąpać..aaa sypialnie mą jeszcze niedoszłą posprzątać bo w sumie wprowadzać się już by można :roll:[/quote] Mam podobnie z tym leniem, też u mnie siedzi... :evil_lol: Sypialnia gotowa... :loveu:
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/57d780e6379392eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/f54f834bf531845b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/23/2152262600628d2a.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='tigrunia']Jess nie zdążyła zauważyć :evil_lol:[/quote] Szybka jesteś :megagrin:
  25. [quote name='tigrunia'] Jess wróciła .. Agnieszce nie pomogło :placz: A ja straciłam 3,66 :cool1: [/quote] :glaszcze: ojoj
×
×
  • Create New...