Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Takie oooo: *klocki (do układania, co się wciskają - np.wader) *kuchnia *arka noego (poszukaj na allegro pod tym hasłem) *znikopis *ksiażeczki - np. kolory, krótki wierszyk, z magnesami zwierzakami *lala, baby born *kucyk pony *wózeczek dla lalki *maskotka z ulubionej bajki *mini puzzle - układanka z uchwytami do wkładania na drewnianej tablicy *torebka np. piesek albo plecaczek ze zwierzątkiem *parasolka dla dzieci *zestaw małego lekarza, fryzjera...
  2. [quote name='***Paulina***']Witamy:bye: Co tam u twoich psiaków???[/quote] Cześć :loveu: Niuńki mają się dobrze, smacznie śpią po śniadanku. pozdrawiamy
  3. [quote name='madziasto4']Tak a propos ptasich przygód z odchodami, to mnie ze dwa lata temu na plaży na czoło narobił :roll: Kuźwa jaki obciach :roll:[/quote] :cool1: i znów orła cień...
  4. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aksa dostała dzisiaj kolejną porcje zastrzyków,następne w czwartek. Chyba dzięki Tośkowi mleko nie chce zniknąc z cycuchów.:mad:[/quote] Oj Ewuś, masz ty się teraz z ogonami :shake:
  5. [quote name='madziasto4']A pewnie, że przy świadkach. Duże przybliżenia z bliskiej odległości :diabloti:[/quote] No pięknie... :mdleje:
  6. [quote name='madziasto4']A ja dzisiaj fociłam ptactwo :grins: I to duże, i to małe...:razz:[/quote] uuu jak wrażenia? :cool1: i że w biały dzień, przy świadkach?
  7. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Wydaje mi sie że raczej się nie zdecyduje na takie leczenie. Jego zdrówko jest dla mnie ważniejsze od wystaw.:loveu:[/quote] Swego czasu rozmawiałam z wetem na temat leczenia hormonalnego psa, bez naprawdę ważnych powodów zdrowotnych nie zdecydowałabym się na leczenie. Ale to jest indywidualna sprawa, i twoja decyzja.
  8. To się wyrobię :p jutro cudze pomysły przyniosę :evil_lol: Dobranoc :bye:
  9. [quote name='Mała Rita']jutro jeszcze pomolestuje, bo dzis nie ma sensu bo i tak mi aparatu nie przyniesie już dzis :evil_lol:[/quote] :cool1: to niech przyniesie co innego, wybierz tylko co chcesz
  10. Ten pikny gzib to prawdziwy?
  11. Siem popytam w pracy tych co na topie som, jutro napiszę propozycje jeśli nie jest za późno.
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Moja dokturka mówi że raczej nic już nie da rady się zrobić. Wet od hodowcy mówi żeby zastosować hormony. Aja jestem w kropce i nie wiem co zrobić.Szkoda mi takiego maluszka szprycować różnymi świństwami.Obawiam sie że może to pozostawić jakiś ślad na jego zdrówku:-([/quote] Głęboko zastanowiłabym się nad stosowaniem hormonów... to musiałaby być chyba dłuższa kuracja
  13. [quote name='Kasia_zg'][CENTER] [I][COLOR=#000080]Asiu to coś go za słabo molestowałaś no chyba że on ma skleroze...przyciśnij go mocniej;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Asiu, słuchaj Kasi :razz:
  14. [quote name='Mała Rita']molestowałam go ale i tak nie przyniósł :mad:[/quote] upss, nosi odzielnie? :roll:
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo :loveu: Jajeczny temat :cool1: ciekawa jestem co specjaliści na ten temat powiedzą.
  16. [quote name='Kasia_zg'][CENTER] [COLOR=navy]Molestuj o ten aparat bo chce Fidka pooglądać:mad:[/COLOR][/CENTER] [/quote] I do czegóż to nasza Kasia namawia? :evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza'][COLOR=PaleTurquoise][SIZE=1]znaczy tym ptakiem sie zajac?[/SIZE][/COLOR] bo akurat piszesz o tym..:evil_lol:[/quote] :oops::roll::oops: hihihi ptactwo...
  18. [quote name='Anusia & Alutka'][COLOR=PaleTurquoise]Jasna doopina to co to był kondor??[/COLOR] kuchenka :evil_lol: no tak, niech sie przyzwyczaja. a do tego widzialam odkurzacz :evil_lol:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]cień widziałam... [COLOR=Black]tia, później będzie jej łatwiej[/COLOR] [/COLOR]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']:roflt: [COLOR=PaleTurquoise]ojej...[/COLOR] Łiiii już nie kcę jej kupować ciuszków. Duża jezd to coś dla przyjemności bym kciała...[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]no żesz kurtka i spodnie z dwóch stron, wyobrażasz sobie:z przodu na udzie i z tyłu na dole nogawki... ale to było srrruuuu[/COLOR] A to widziałam fajową kuchenkę :evil_lol: tablicę magnetyczną i róziowy wózek (Milenka, córcia koleżanki dostała na 2 urodziny)
  20. [quote name='Anusia & Alutka']nom, straszecznie. pomysly masz jakie? [COLOR=PaleTurquoise]co Ci z ptaka leci?![/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]g... znów na mnie spadło, no nie wiem, chyba na szczęście[/COLOR] :roll: Kurteczka zimowa?
  21. [quote name='madziasto4']Cześć Boby budownicze! :grins: Niuńkom to się chyba bardzo podoba na placu budowy :loveu:[/quote] Bardzo im się podobuje :evil_lol: Dziś na żywca widziałam Czesia w Merlinie, fajowy jezd pluszowy [COLOR=PaleTurquoise]zajebioza hihihi dzień dobry [/COLOR]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Ej, prezenta dla Oliwiastej na 2 latka szukam pilnie.[/quote] Ależ ten czas leci...[COLOR=PaleTurquoise] jak z ptaka...[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Wypierdaczylo mie z neta...[/quote] mondziołowaty net :evil_lol: apokalypsssa!
  24. Cze :hand: Kobiety [COLOR=PaleTurquoise]multi mi nie działa, szlag mnie zaraz trafiiii [/COLOR]
  25. Dobry wieczór, pozdrawiamy Na działce zakwitły dwa mleczyki :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/26/7fac50174eba676f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/397/8db688b3718111fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/26/5a5775b480abe17f.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...