Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='madziasto4']Odebrałam dziś kule smakule, już sobie Torczysław turla piłkę łapką, zagląda a to z prawej, a to z lewej, przygląda się, i znowu turla...:evil_lol: A jak się yntelygentnie wpatruje! :evil_lol: śmiesznie jest :evil_lol:[/quote] Tu musi być świetny widok :megagrin: Chłopak ma frajdę na całego.
  2. [quote name='tigrunia'] Aniu zaproś mnie na wesele :modla: :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] oj Be.. hihihi Jak tu pięknie !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
  3. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='Mała Rita']Agus czemu czekoladowo dziś? :hmmmm:[/quote] Bo czekoladę od rana wcinam, żeby nastrój utrzymać na odpowiednim poziomie :evil_lol:
  4. [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: Wpadłam na wieczorną czekoladke:evil_lol: Zostawiłś choiciaż troszeczke i dla mnie:eviltong:[/quote] Cześć Ewuś, oczywiście, mam całe stadko pysznych zajączków, częstuj się: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314F.gif[/IMG]
  5. [quote name='Zuza96'][COLOR=Red]Daj czekolady nuu ! A żesz kurdesz :diabloti: ja się udchudzam... :evil_lol: [COLOR=Black]Ha ! Zuza ma zmysła xddd Nie, no ja też nie mogę tak jak kiedyś, ale teraz robię tak że otwieram sobie w nowych kartach posty które chcę zacytować i biorę jeden i potem przeklejam z tamtych (kopiuj, wklej :eviltong:) otwartych do jednego i mam ! ; D sobie tak wymyśliłam :cool1: [/COLOR][/COLOR][/quote] O żesz ty spryciulo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG] Masz troszkę pyszności [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/415.gif[/IMG]
  6. [quote name='Mała Rita']chciałam [B]wanilie[/B], żółty, albo pomaranczowy albo taki [COLOR=black][B]miedziany[/B][/COLOR], sama nie wiem :cool1: na zakupach nie bylam bo dopiero sie jakos pozbieraalam i naszykowalam a zaraz musze isc do pracy no i nie zdaze :placz:[/quote] Widocznie to nie jest twój czas zakupowy, ale na pewno niebawem nadejdzie :razz: Ciekawe, jaki ostatecznie wybierzesz kolor...
  7. Aga76

    Aksa i Tofi

    Pozdrawiamy czekoladowo :evil_lol: mniam mniam
  8. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Nie zamówilam bo na kolory nie mogę się zdecydowac :cool1:[/quote] :grins: A jakie bierzesz pod uwagę? [COLOR=magenta]róziowy[/COLOR] :loveu:
  9. Bry Asiu :loveu: Zapomniałam zapytać, makarony zamówiłaś?
  10. [COLOR=magenta]Cudny ten matusiowy wąż[/COLOR] :loveu: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Ja wiem, wiem bo kurcze musi być dobrze, ale przestane sie bać jak go odbiore po wszystkim w piątek :)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Zawsze są nerwy... niestety. Oby szybko było po wszystkim :calus:
  11. Dzień dobry :loveu: pozdrawiamy czwartkowo i czekoladowo :evil_lol: Mam [COLOR=magenta]Jedyną [/COLOR]na śniadanko. Zara mnie cóś trafi... Oddajcie mi multi, bo inaczej nie idzie pisać :wallbash: Zuza, jakim cudem ty możesz cytować posty? Tyż kce móc znów to robić!!!
  12. [quote name='Mała Rita']cos czuje ze nic nie kupie, albo nie zdaze w ogole isc bo rano do administracji i nie wiem ile mi tam zejdzie :cool1:[/quote] Droga na zakupy coś wciąż pod górkę :shake: Za to Daria, szaleje oj szaleje :evil_lol: czyżby to przez hulaHopa :cool3:?
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Wiek na szlajanie to bedzie za 6 lat! Jak peŁnoletnoŚĆ osiagniesz!![/quote] No żesz właśnie, Zuzka słuchaj Anusi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSswear2.gif[/IMG][SIZE=3][COLOR=Pink] hihihi[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Magenta]Anusia, uwielbiam Cię[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
  14. [quote name='Mała Rita']jest, jest :loveu: od wczoraj stoi pod ścianą :evil_lol:[/quote] Ależ wytrwały... oj oj oj Jutro nam napiszesz super listę z udanych zakupów :thumbs:
  15. [quote name='Zuza96']dzisyz Aguś !!! RATATUJ :eviltong: Apokalypsa :cool3:[/quote] Chyba znów będziemy Cię wychowywać ;) hihihi Żeś ty wygadana [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]aż wesoło poczytać[/COLOR]
  16. [quote name='Mała Rita']juz w domku :multi:[/quote] A w domku jest sprzęt? :cool3:
  17. [quote name='Anusia & Alutka'] a z kim Ty sie Zuzka szlajasz eeee? uczyc sie, a nie![/quote] Podejście pedagogiczne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvikingo.gif[/IMG] hihihi
  18. [quote name='Zuza96'] A Anusia ciągle pamięta te kropki ospowe :loveu::loveu::loveu: [/quote] Bo to była mega ważna sprawa !!! I od kropek wszystko się zaczęło [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvalzer.gif[/IMG]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']D-E bo moze je cale wypełniasz? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG] uuuu i bum
  20. Dobry wieczór Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG] [quote name='Anusia & Alutka'] Aga wiadoma, wiaaaadoma :megagrin: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG][SIZE=3][COLOR=Pink] lalala[/COLOR][/SIZE]
  21. Co działa albo nie działa? Chiba za dużo chlapnęłam...
  22. [quote name='Kasia']TK kiedys życie prześpi bo co fotka to On kima a z Nim Ogony! [/quote] [COLOR=Red]Identycznie mu powtarzam!!![/COLOR] [COLOR=Magenta]Zuzka, kiedyś ty tak wyrosła, co?[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]2Be, bilobil nabądź w drodze kupna-sprzedaży.[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]96 czy 69, wielka niewiadoma hihihi[/COLOR]
  23. Anusia :loveu: [U][COLOR=#0000ff][URL="http://merlin.pl/browse/prezent/dla_dzieci_1-2_lata.html"]Prezenty dla dzieci 1-2 lata - Merlin.pl[/URL][/COLOR][/U] [COLOR=paleturquoise]syskiego ze 6 stronuf bendzie[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]polska jenzyka trudna jenzyka, hihihi[/COLOR]
  24. Cześć Saruś :p Jak się dziś miewa Arisek?
  25. Włochaty duecik [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...