Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='tigrunia']A taki to tyż mam :razz:[/quote] Ważna rzecz :cool1: niezbędna...
  2. [quote name='Pegaza']Lody mialam w lato teraz nie mam miejsca juz na nie.. sa miecha zapiekanki frytki kluski z truskawkami i jakies inne no a mi muli..[/quote] No lód mam do drinków :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']Aga tez mam podobny przepis na 3 bitt z masa karmelowa ale nie chcialo mi sie akurat robic..[/quote] Żem się poświęciła :evil_lol: i zrobiła, a Fionka utknęła na stałe w kuchni tak jej się zapachy spodobały.
  4. [quote name='Pegaza']widzisz a ja zanim cos kupie to muszem to przemyslec..bo ja spod znaku wagi:cool1: i potem szukam moze gdzies taniej znajde moze w innym kolorze moze innym fason jak juz mam to potem mysle czy to napewno akurat chce..jak wiem ze tak to kupuje a jak sie waham to aukcja czasem mi przejdzie a jak sie zdecyduje to prosze o wystawienie nastepnej aukcji:evil_lol: tzn jesli potrzebuje cos musowo to kupuje a jesli mam wydac kase bo ja mam na zbyciu na cos co az tak nie potrzebuje to wtedy zaczynam nad tym sie zastanawiac czy warto:cool1:[/quote] Jak przystało na wagę, podjęcie ostatecznej decyzji należy rozważyć... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/23/f65851be889a77c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/288/32fc4bf64c97da5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/23/9d56bea951f271ab.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='madziasto4']:obrazic: [COLOR=PaleTurquoise]10 Znakow[/COLOR][/quote] No cio? Dobre było... :evil_lol:
  6. [quote name='Pegaza']a dobry slodziutki:loveu: mam truskawy zamrozone i grzyby i takie tam mrozonki...nawet pietruszke zieloną:lol: zamula Wam dogo?[/quote] rano mi muliło, teraz w normie Ja mieć jeszcze koperek i mieszanki warzywne tarkowane na zupy albo do mięs.
  7. [quote name='Pegaza'] kuna slodkie jesc mi sie chce musze posznupac czegos w szafkach..:roll:[/quote] Wczoraj wafle zrobiłam z masą krówkową.
  8. [quote name='Pegaza']Aga i tu jest problem bo rzeczy mi sie podobaja ale ja za chwile trace na nie ochote..noo i sie waham kupic czy nie:roll: bo w sumie az tak ich nie potrzebuje noo..[/quote] Czasem jak mam ciąg zakupowy i kupuję pod wpływem chwili to zdarza się, że później nawet ani razu nie założę... tylko przekładam i przekładam, a na koniec oddaję. Bo okazuje się, że nie mam do czego tego nosić... albo nie do końca o to mi chodziło, albo przestało mi się podobać :roll:
  9. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Siedze na telefonie :cool1: Z zamówieniami dzwonią :cool1:[/quote] :shake: no nieee... Co Jess na to?
  10. [quote name='Pegaza'] ee po stopach to nie musisz:lol:[/quote] Za kompocik :loveu:
  11. Dario, w takim razie:trzy cztery start...
  12. [quote name='Pegaza']... Ja: ze chcialam zrobic dobrze:on ze jak mam w nosie muchy to mam sie isc wylatac:angryy: kuna dogadzasz mu dwie surowki podane kompocik truskawkowy miecho kluchy a on Ci ze mam muchy w nosie:angryy: [/quote] Jak mi podasz połowę tego, to cię po stopach będę całować :roll: [COLOR=PaleTurquoise]Widocznie M-A coś w tyłek ugryzło...[/COLOR]
  13. [quote name='madziasto4']Aaa hihi gooptaki nie wiedziały o co cho z krzyżykami :loveu: [/quote] :grins::grins: już się wyedukowałam w tym krzyżykowym temacie... [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia']Albo już do pracy mi się chciało :evil_lol: ... i oto jestem :multi: :loveu:[/quote] poważnie? :evil_lol:
  15. [quote name='Mała Rita']Fidkowi wypadł ostatni kieł - mleczak!!!! Nie trza usuwać już nic!!!!!! :multi::multi::multi: :cunao: Wypijmy za to!!! :drink1: :sweetCyb::megagrin:[/quote] :thumbs: uff...
  16. [FONT=Georgia]Pamiętam [/FONT]
  17. [FONT=Georgia]Niedziela [/FONT]
  18. [FONT=Georgia]Niedziela [/FONT]
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia']:crazyeye: Skąd to to coś się wzieło ? :crazyeye: Musiało się przypadkowo wcisnąć :-( [/quote] Albo z głodu albo z przejedzenia :evil_lol:
  20. [quote name='Kasia']hihi, ale oblazły TK :evil_lol: Ogony domek podlewają by szybciej urósł...[/quote] Dobry Asiu i Kasiu :loveu: [COLOR=Pink]multi wciąż mi nie działa...[/COLOR] Kapryśka podlewa, a Fionka zawsze na dzień dobry stawia klocka, dziś też to zrobiła, ledwie wbiegła i ciach... koopsko paruje :cool1:
  21. [quote name='Pegaza']A to ci spiochy 3:cool1:[/quote] Oni tak zawsze... :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']no Aga zielone fajniste i podoba mi sie ze mozna je nosic z tym paseczkiem z tylu na pole i laki beda w sam raz zawsze mi szkoda jest butow niszczyc w te chaszcze jak wchodze z psami.. noo Be to se wychowalas chlopa:cool1: u mnie by to nie przeszlo jak juz mowilam ale moj m-a ciezko pracuje fizycznie wiec on po takich zupkach [COLOR=Magenta]znikl by mi zupelnie[/COLOR]..:evil_lol:musi jesc duzo i miesiscie:lol:[/quote] Rozwiązanie z paskiem jest praktyczne i ciekawie wygląda. [COLOR=Magenta] ... do zniknięcia nie można dopuścić, nie można...[/COLOR]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/288/77d9321ba52a5c6a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/74dd2c69b3149904.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/288/27ab5ea28396f973.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/bfd11b0d053ede43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/23/62bc9521edc0aca6.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Pegaza'] i zielone [URL]http://images33.fotosik.pl/303/6be01683c81e0deb.jpg[/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu: Jadę na działkę się zrelaksować i ogony dotlenić... Dzielne 2Be i najedzone nareszcie :p
×
×
  • Create New...