-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] (...)[FONT=Georgia] Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
[quote name='madziasto4'][URL]http://images49.fotosik.pl/24/d86911ffed9f417b.jpg[/URL] Oderwana od pracy...:evil_lol:[/quote] tia, ale tylko na chwileczkę, obowiązkowa jest nad wyraz... :megagrin:
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
Cześć Ewo :loveu: Fajne kanapowe fotki :evil_lol:
-
[quote name='Magda']Ludzie! Ja żyję!:multi: [/quote] Aby na pewno? :evil_lol: Władka pokaż się na dłużej, noo...
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/23/9817af242721927a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/24/d86911ffed9f417b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/388/dee0b1c0a20b27b5.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć Aniu :loveu: Rany :mdleje: cóż za słodziak z małej Fasti !!! [quote name='Agata_B'] Psy od narkozy b.rzadko umierają :roll: zdrowy pies zawsze sie wybudzi z narkozy :roll: [/quote] prawda i fałsz :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']Pewno, że nie :cool1:[/quote] Sobie pomyślę... o tym... :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']Gdzieś Ty tak długo była???? :placz: My tu tęsknimy przecie[/quote] tuż obok... byłam
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Serdecznie pozdrawiamy i gorąco ściskamy Szanowną Jubilatkę![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/269/a39755e9382f3ac5.jpg[/IMG][/URL]
-
Cze Anusia :calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Moja ulubienica [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb: Więcej, więcej, więcej chcę!
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu:[/quote] :grins: nadrabiam zaległości...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Kasieńko, niech spełnią się twoje najskrytsze marzenia... Gorąco pozdrawiam. [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/340/e3d2f89f8fed42c9.jpg[/IMG][/URL]
-
Fidlak siedzi... tylko za co? :hmmmm:[COLOR=PaleTurquoise] za niewinność, hihihi[/COLOR] :evil_lol: Cześć Kasiu.
-
Cze Asiu wieczorową porą :hand:
-
... Aaaa, no to już wiem :cool1: sysko Dobry wieczór :p Madzia, wykupujesz abonament?
-
Cześć Roztrzepańce :evil_lol: [SIZE=3][COLOR=Magenta]Tyż kce mieć takiego napisa pod nickiem, jak to się robi?[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Kasia']przeklęta [COLOR=Red][B]szkoła[/B][/COLOR] :-x naszą Atkę też zbałamuciła!!![/quote] Tak jemu na imię? :roll: Troszkę dziwne, ale niech będzie... :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Oooo Zuzanno Nasz Kochana, masz "swoje" stokrotki na powitanie :Rose::Rose::Rose: Potrójny bukiecik i już nie znikaj na tak długi czas. Bardzo się cieszę, że JESTEŚ !!! [/I][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Verdana]Wracając do tematu totka, wczoraj TK zagrał na "chybił trafił" normalnie za całe 6zł, a kolo przed nim grał systemem i zapłacił ponad 200zł[/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][I] :mdleje: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Jęzorek,10 lat w schronisku,dzis odszedł [*]
Aga76 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] (...)[FONT=Georgia] Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT] -
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]
-
[FONT=Georgia]Pochyleni w milczeniu [/FONT] [CENTER] [CENTER] [CENTER] [FONT=Georgia](listopadowa refleksja)[/FONT] [FONT=Arial] [FONT=Georgia]To dzień pocałunku[/FONT][/FONT][FONT=Georgia] nocy i światła Pamięci o Matce, Ojcu i Miłości Czas blizn i świeżych Po betonowej płycie ślizga się promień listopadowego słońca jak nić pajęczyny otula chryzantemę i łączy się z płomieniem świecy Pochyleni w milczeniu chwytamy pamięcią ten czas, który zatrzymał się wraz z ostatnim oddechem [/FONT] [FONT=Georgia] Jaki piękny jest ten dzień i smutny ? Gdy niebo powite łuną i tysiące świateł Pamięci Tych co za progiem [/FONT] [FONT=Georgia] nieznanym[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/FONT][FONT=Arial][FONT=Georgia]Andrzej Brzezina Winiarski[/FONT][/FONT]