-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
z Radomia na pewno są jacyś dogomaniacy... Wandziu napisz w tytule, że prosimy o pomoc ludzi z Radomia! ;) -
wszystko co dobre szybko się konczy :diabloti: jeszcze dwa dzionki i powrót to szarej rzeczywistosci... czekamy niecierpliwie :loveu:
-
ostatnio czasu mi brak ale mam nadizeję, że zmieni sie to wkrótce ;) D-E jak sprawy się mają? no i cześć tak w ogóle Wam :loveu:
-
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Kasiu, czuwaj nad allegro.... [/QUOTE] czuwam czuwam... nie wiem tylko po co ludzie obserwuja aukcje i robia zbędne nadzieje skoro i tak nikt sie nie odzywa:shake: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piorun oj Piorun, gdzie ten twój nowy domek....? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Tekst dla Kory na allegro i inne ogłoszenia: [/QUOTE] Agata, dzis a najpóźniej jutro będzie allegro dla Kory. -
Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
za mało ludzi na tym wątku, tu trzeba osób z okolic aby mogli pomóc!!! Wanda zmień moze tytuł, napisz że potrzebna pomoc ludzi z okolic. a te Kozienice to koło czego to jest? -
Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
to trzeba by sprawdzić czy faktycznie jest zaciążona bo jak się porodzą małe to bedzie jeszcze większy problem :shake: ewentualnie sterylkę zrobić i wtedy ja ogłosić. ja mogę pomóc w ogłoszeniach . -
Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
czy ta osoba, która ja dokarmia jest w stanie to robić jakis czas zanim nie znajdzie się inne rozwiązanie? ma ona w tej niby budzie jakąś słomę? to zawsze cieplej by było... -
[quote name='Pegaza'] jesu coraz bardziej je chce miec...!!!kurde ale do sklepu nie chce mi sie isc..:/ [/QUOTE] to M-A wyślij :p
-
cze Ciężarówka :loveu: jak samopoczucie?
-
[quote name='Pegaza'] a gdzie sie to bawilas>? kurde wypilabym piwo ale ciemne takie zimne.. [/QUOTE] u nas, znajomi wpadli i tak się zasiedzieliśmy do późna :p no ale % trochę było... jak piwo to tylko zimne, a najlepiej jeszcze takie z zamrażalki :loveu:
-
.................................
-
[quote name='Pegaza'] Uuu Kasia nam zaszalala hihi oj nudne i przerazajace glodne te niedziele:roll: [/QUOTE] głodne o tak, zwłaszcza po wcześniejszej imprezie!!! normalnie wczoraj wpierdzieliłam wieczorem całą dużą pizze diabolo i duze piwo - i dopiero wtedy było mi dobrze i zaczęłam sie dobrze czuć po sobotniej imprezie :p
-
...............................
-
[quote name='AmiX'] Hehehehe :evil_lol: nie lubi dużych piesków?;) [/QUOTE] on wyznaje zasadę - w mieszkaniu tylko jeden pies, będzie domek będzie więcej psów. więc albo zmienię TZta albo wygram w totka i kupie sobie chałupę :evil_lol: tylko z drugiej strony jak wygram kumululu w totka to i tak większość przekaże na psiaki w potrzebie...
-
Jem w śmietniku, śpię na mrozie, Nutka rozpaczliwie woła o pomoc
Kasia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i42.tinypic.com/24llemq.jpg[/IMG] to zdjęcie mnie rozwaliło :-( trzymam kciuki aby jutro akcja się powiodła i sunia była juz bezpieczna! -
[quote name='tigrunia'] Śniegowe wygibasy :multi: Cze Kasia :hand: i pa Kasia :bye: .. :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Pegaza'] Cze niedzielnie :loveu: nic mi sie nie chce ....taka nudna ta niedziela... [/QUOTE] [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik niedzielnie :loveu: szalejecie w śniegu? [/QUOTE] cze Wam :loveu: Be przyjemnego i śniegowego wypoczynku :loveu: D-E niedziele zawsze były, są i będą nudne... Asik, niedzielnych szaleństw na śniegu nie było - umierałam po sobotnim wieczorze :p
-
Piękna jest, nawet taka zaokrąglona :loveu: Chyba wymienię TZta na inny model aby se kupić taką Fastusię :cool3:
-
czołem :loveu: jak leci z początkiem nowego roku?
-
cze Maturzystko :loveu:
-
Beatrycze pewnie już szusuje po stokach albo i grzańce uskutecznia :loveu: Jak ja Ci zazdroszczę!!! Baw się dobrze i wracaj prędko!!!
-
Anuś wszystko będzie dobrze, grunt to się nie załamywać :loveu: Dasz radę wszystko załatwić!! Jak tam Fastusia nasza? :loveu:
-
Kapryśka i jej wyszukane miejsca leżakowania :evil_lol: :loveu: Z Fidlastym to by TK nie było za wygodnie - z leksza by go przygniatał :p