Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Zdjęcia Madźki jak zwykle super! :loveu:
  2. Dobra Agata, allegro dla Amisia zrobione - któremu jeszcze zrobić??? Martwi mnie ten Tropik te jego łapy :-( Skoro on ledwo na nich stoi to do końca zimy moze być jeszcze gorzej.
  3. [quote name='Kasia'] zaraz będzie aukcja Amisia. [/QUOTE] wyróżnione allegro Amisia: [B][url=http://www.allegro.pl/item528776343_amis_piekny_10_m_czny_szczeniak_szuka_pilnie_dom.html]AMIŚ.Piękny,10 m-czny SZCZENIAK szuka pilnie dom (528776343) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  4. mój pies też ma takie okresy kiedy przez jakis czas wymiotuje żółcią. miał robione wszystkie badania, które wyszły OK - niby nic mu dolega ale skad te wymioty to do tej pory nie wiem... zaraz będzie aukcja Amisia.
  5. [quote name='Agata69'] Wysłałam Kasi zdjecia na maila. Moze sie ruszy. [/QUOTE] zdjecia dostałam, dzis zrobie mu nowe allegro i przy okazji wstawie zdjecia na wątek ;)
  6. Władka, moje ulubione spodnie :loveu: Super!!!!
  7. [quote name='Aga76'] Pasemka jej zafundowałam, ładne prawda :grins: tylko zejść teraz nie chcą :roll:[/QUOTE] spróbuj oliwy z oliwek - wiesz przeciez że ona najlepsza na wszystko :diabloti: Anusiak sparwdzał więc mozna Jej zaufać :evil_lol: [quote name='Magda'] Aguś Ty to fryzjerką nie zostaniesz - zupełnie tak jak Kasia:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] oj nie nie, mylisz się Władziu :evil_lol: jeszcze bedziesz sie w kolejce do nas ustawiać!!!
  8. Władka, całość na pewno będzie sie wyśmienicie komponować na Tobie :loveu: Na wieszaku sukienka wygląda bardzo ładnie a co dopiero jak się ja założy!!! Biżuteria też mi się podoba, lubię taką :loveu: Jeny, ale laska z Ciebie będzie!!!! fiufiu!!!
  9. czołem Gamonie :loveu: jakie plany na dziś wieczór?
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    wydaje mi się, że ona sam włąśnie pokazał że z łapką jest juz ok - takie wariacje to na bank nic go nie boli! :lol:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/47/fd62f9877aa6f23b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/311/c0d1c2e43b9ed76e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/312/72770fa06a9c844d.jpg[/IMG][/URL]
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/433/639ae5092c8fe3bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/47/63474ad40de4f3f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/311/b08b87f6ac266ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/433/a7cf502da5a3159f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/47/2e00e0fc5ad71bdd.jpg[/IMG][/URL]
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/434/a88ce598d6801977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/434/c5a3badf11e4ca36.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/47/4aa403323586d0a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/47/fdff0f1ff6aa104b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/47/ea9216ae5f4ef452.jpg[/IMG][/URL]
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/434/82bd9b3144e285de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/311/2c2053150abd8047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/47/263f6975bdadae25.jpg[/IMG][/URL] przywitanie się :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/47/394d7fd451e8fbaf.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    z łapką chyba ok, tak mi się zdaje i mam nadzieje że tak będzie :lol: dobry tak w ogóle :loveu:
  16. fajne te zoki, śmisznie w nich wygląda :loveu: chodzi w nich chociaż czy ściąga od razu? Gamoniowa Madźka przyszła, posta napisała i poszła - juz jak Anka nasza prawie, niedługo nie będzie Jej widać wcale...:placz: cze Beatrycze :loveu:
  17. cze Gaduły :loveu: mini mini jest fajne ale my już nie mamy go, teraz mamy n-kę i 10 innych kanałów z bajkami i przerąbane - bo jak było mini mini to ogladał tylko to a teraz skacze po kanałach bo nic mu sie nie podoba :evil_lol: i tak cały dzień tylko bajki - dopiero o 20.00 pozwala włączyć coś innego :cool1:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] czyli nadawac bedziesz ino z centrum dowodzenia-dom... eh Kasia za duzo nie licze...ale bardzo chce zeby bylo dobrze:loveu: [/QUOTE] niestety, tylko z domu... :calus:
  19. tylko nie wiem na jaką mam smaka? :roll: gardło mnie boli i jakoś tak smaku mi brak....
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ryje ćwińskie! mówię Wam, dziady parszywe, kalwarioza jedna! D-E, będzie dobrze ;)
  21. niech śpi, wie dziewczyna co znaczy dobry odpoczynek :loveu: a sen to zdrowie!
  22. Aga, mogę Ci dorzucić Łukaszka aby potworzył razem z Foniją - wtedy dzieła ich będą bezcenne :loveu: Po Łukaszkowych tworzeniach na lustrach czasami środki czyszczące nawet zawodzą! :diabloti: Fionka morda jasna śliczna :loveu:
  23. aleś mi D-E narobiła smaka tą pizzą :loveu: chyba se tez zamówię.... fajnie masz Betarycze, pozazdrościć tylko :loveu: taki wypad w góry to super sprawa!!!
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    weekend idzie a mnie się czepiło jakieś choróbsko, łamie mnie w kościach, boli gardło i mam kurz w głowie :shake: a nam w pracy zakazali wchodzić w internet! :angryy: zrobili sobie taką małą kontrole i stwierdzili, że najwięcej wejść jest na nk i na allegro co zbytnio obciąż serwer w związku z czym takie kontrole będą przeprowadzane co rusz teraz i będą wyłapywac komputery, które najwięcej łączą się z internetem i wyciągać odpowiednie konsekwencje :cool1:
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] :multi: może nie kąp go jeszcze co by tej łapinki nie odmaczać za mocno :roll: [/QUOTE] mówił że można, na dworze i tak łaził po śniegu więc moczył ją ;)
×
×
  • Create New...