-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
no i się udało Fidlastej zapisać na 1200! :multi:
-
cze Wam :loveu: byliśmy u weta, jest dobrze. póki co nie trzeba nic robić z tym, ładnie się goi. :lol: dzis planuje wyprać Fidlastego, śmierdzi już bo długie ma te włosy i więcej syfu przez to na nich jest...
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Ile dni bedzie jeszcze trwać aukcja Byrysia? Zamienimy ja na aukcję Fokusa i zrobimy też kOrze, Amisiowi i tej suczynie od estote. Akurat wystarczy (50 zł od Elzy). Ale zdjecia będa najszybciej w niedziele. [/QUOTE] Aukcja Burysia trwa do soboty 17 stycznia. -
[quote name='Aga76'] Na górze ( u mnie) będzie mini :evil_lol: na dole (przed blokiem) będzie mega :evil_lol: [/QUOTE] czyli wszędzie kupy, małe czy duże ale kupy :mdleje: :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] A w życiu :shake: [/QUOTE] ja też nie i te majtki, i te spodnie...
-
Madźka, gdzie żeś polazła zaś???
-
[quote name='Aga76'] Szkoda, że samo nie może się rozwiesić, wtedy to byłby sprzęt full wypas :evil_lol: [/QUOTE] dobrze tyle, że sie samo wypierze :p chciałabyś tak w ryncach to wszystko teraz prać? te różne robocze i nie robocze ciuchy, te skarpety menskie....
-
..........................
-
[quote name='Aga76'] Ale jak to w końcu pójdzie... to będzie niezły syf :roll: [/QUOTE] no będzie ale pewnie nie tak wielki jak ten podwórkowy - przynajmniej bez kupowy :p ja nie cierpię tych krawężników i trawników gdy kończy się zima - kup co nie miara, góry kup!!!!!!!!!! zawsze wtedy mam największy procent wchodzenia w nie :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] A warkocze są booskie, do piwa kupuję, ale czasem szybciej wciągnę niż się piwo zrobi :evil_lol: [/QUOTE] tylko do piwa! inaczej nie smakują tak dobrze :evil_lol: a jak Fidlak sępi wtedy!!! poszłam siku zrobić i zobaczyłam że jakieś 2 godziny temu pranie mi sie zrobiło, to ja se pójdę je powiesić i zaraz przylize znów :loveu:
-
głodna jestem....
-
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że to jakis taki okres zastojowy przyszedł, i że za niedługo wszystko sie zmieni na lepsze i będą w końcu jakieś telefony i pytania w sprawie psów ;) wątek załóż osobny jak najbardziej! i czekamy na nowe lepsze fotki a potem ogłosimy i Amisia i Korę :lol: -
Zostałem psem szkolnymMam duzo pracy-Karczew koło Otwocka
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
czyli przez jakis czas psiak jest w miarę bezpieczny i w ciepłym miejscu? czy jest szansa na lepsze zdjecia psa? zapytasz Wando tej pani? -
ale fajnie przeróbki :lol: za miesiąc będą małe Fastusie :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] OO to faktycznie wczesnie.. [/QUOTE] wcześnie ale zostawiałam go pod dobrą opieką - mojej mamy i Tomka ;)
-
[quote name='Pegaza'] Kasia a moze zjadlas po drodze..?:evil_lol: [/QUOTE] na pewno nie, mróz zaś przylazł i szybko biegłam do chałupy więc nie w głowie mi były uliczne wyżerki :evil_lol:
-
ślepa jestem i nie widzę postów! [quote name='Pegaza'] 'Kasia ale kiedy wrocilas jak Łukasz mial ile? [/QUOTE] ja do pracy wróciłam zaraz po macierzyńskim czyli jak Łukaszek skończył 4 miesiące.
-
[quote name='ewa2909'] O tej godzinie to ja pracuje:placz::placz::placz: [/QUOTE] a mnie "wyrzucają" z samochodu po pracy więc jak dojdę do chałupy to serial się skończy.....
-
[quote name='madziasto4'] Wędzone warkocze plecione mówisz? Nie widziałam kurde nigdy chyba :hmmmm: Zjadłabym se takiego warkocza, głodna jestem :cool1: No, lateksowy świniak, z firmy Trixie :p [/QUOTE] ja je kupuję albo w Tesco albo w Lidlu. ale ostatnio widzę je tylko w Lidlu bo też tam częściej jestem.... 5 szt takiego plecionego warkocza kosztuje około 3 zeta. haha, brzmi prawie jak z sex shopu :evil_lol:
-
.................
-
[quote name='Pegaza'] Kasia wpielas mu zle wloski do spinki:lol: nad oczami az mu sie takie skosne zrobily:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/432/62a872d65fad30fa.jpg[/URL] szkoda mi go nawet widac na fotce zaczerwienie na lapce:-( [/QUOTE] hehe, zaraz sobie sam to poprawił ;) no, faktycznie widać to nawet na zdjeciu...to jest normalna otwarta rana, ale widzę że mały strupek juz sie tam robi, oby szycie nie było potrzebne...
-
Zostałem psem szkolnymMam duzo pracy-Karczew koło Otwocka
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Wanda, dodzwoniłaś sie do tej dziewczyny? co Ona mówi? -
[quote name='madziasto4'] :roflt: A co to za warkocze serowe?? Nie znam :hmmmm: Fidlasta, no prosiak taki, nie piszczy jak inne zabawki, tylko chrumka jak prawdziwy świniak :evil_lol: Bombowy jest, a chłopaki jakie goopole :roflt:[/QUOTE] masz oscypki różne w kawałkach, i są też takie warkocze plecione wędzone. pychota :loveu: taki gumowy znaczy się?
-
[quote name='Mała Rita'] ooo Madźka :multi: i Masterek i Torek i Świnka :multi: :multi: :multi: [/QUOTE] i hulahopy dwa! :diabloti:
-
co to za prosiak? :evil_lol: