Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] Fidlasty mówi nam Dobranoc :sleep2: [/QUOTE] jeszcze poszedł sie wody napić i narobić troche mokrych plam na kafelkach :evil_lol:
  2. ojej, jak ona cudownie wygląda :loveu: ale cycuchy też już ma takie dość... nie ważne szkody, nie ważne nie przespane noce - dla takich klusek to wszystko człowiek zdzierży byle tylko je mieć i móc przytulać :loveu:
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/1645359f2d86ee97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/316/8c3032e8a653b2b3.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='tigrunia'] No Tobie, Tobie .. U siebie napisałaś posta o 21:41. Czekałam, żeby Ci odpisać ale mi się odechciało :evil_lol: [/QUOTE] to se wyobraź co ja miałam jak nadrabiałam Twoja galeryję z tym przeskakiwaniem czasu :shake: musiałam nie raz sie wracać wstecz aby zajarzyć co czytam :evil_lol:
  5. fajna jest :loveu: jej domek to podwórko?
  6. [quote name='wtatara'] Tak Kasiu Allegro miała a czy ma tego nie wiem. Wypatrzyłam ja własnie na Allegro. [/QUOTE] tak ma nowe, ta Pani jej zrobiła. tylko wątpie aby Pani sprawdziła ewentualny dom gdyby sie taki znalazł a z racji tego jaka to rasa to całkiem możliwe, że suka trafi w nieodpowiednie ręce :shake:
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] No i na siku pewnie też chodzi :lol: [/QUOTE] no chodzi chodzi, nie nauczyłam go jeszcze załatwiania się się w domu po "ludzkiemu" :cool1:
  8. a te kucyki Zuzkowe to Twoja robota? :evil_lol:
  9. mi czy komu??? :roll:
  10. [quote name='Pegaza'] Dam Wam linka do testu ja go zrobilam i wyszlo mi 9:p szczeze jest w tym duzo prawdy:cool3: [url=http://www.enneagram.pl/]Strona o Enneagramie oraz MBTI[/url] sprawdzcie jakie jestescie...:p [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Wyszło mi 5 ale później poczytam co to bo nie mam czasu zbytnio :roll: [/QUOTE] zrobiłam test i wyszło mi 9. nic więcej nie zrobiłam i niczego jeszcze nie przeczytałam ani nie nadrobiłam ale zrobie to na pewno ;)
  11. spoko, jak zacznę to juz skończę tak jak u Ciebie tylko najgorzej to właśnie zacząć :p
  12. fajne te górowe i śniegowe zdjęcia :loveu: a Ty Be też niczego sobie na nich wyszłaś :cool3:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    chyba rośnie mi drugi ząb mądrości bo mi dziąsło napierdziela niemiłosiernie i coś tam czuje ostrego :shake: pierwszy to mi kilka tydni wybijał się a ból okropny, noce nie przespane były...
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    on nie jest wcale ograniczany, robi co chce czyli niewiele bo tylko śpi i je :evil_lol: i czasami przypozuje do zdjęcia :loveu:
  15. [quote name='tigrunia'] Eeee... ja się szybko uwinełam po tygodniowej nieobecności :p No najgorzej to u Agi było .. 4 razy chyba podchodziłam do wyzwania :evil_lol: [/QUOTE] to całkiem jak ja - mam zamiar ale jeszcze nie zaczęłam, 2 razy już próbowałam ale... :evil_lol:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Be, ależ ja go do niczego nie zmuszam - sam sobie wybiera jak chce w danym dniu się nosić :loveu: dziś wybrał włosa na okach i zapewne czuje sie z tym wyśmienicie - w końcu to ona ma się czuć dobrze nie ja, prawda? :evil_lol:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    czasami w cos tam wejdzie ale ogólnie nie jest źle...większej krzywdy sobie jeszcze nie wyrządził :evil_lol:
  18. pisałam już o zdjęciach, z tymi co są to nie ma co ogłaszać... ale z tego co wiem to sunia już ma allegro wystawione przez tą Panią...a jeśli mamy ją ogłaszać to na kogo namiary? co o niej napisać jak nawet nic o niej nie wiemy? :shake:
  19. [quote name='Pegaza'] jak to u nas mowia nie masz czasu kup se wozek zawczasu:evil_lol: [/QUOTE] zawsze ktoś Cię będzie mógł popchnąć gdy nie będziesz miała czasu sama pchać :evil_lol:
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    gooptak woli nie widzieć niż widzieć...:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/ce31ebb1c18c7123.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/28b281d918dd123f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/52/437b1b68553aad92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/448/6c28e4a275baec0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/52/d787005382f50bfb.jpg[/IMG][/URL]
  21. no, dobrnęłam! przeczytałam wszystko - o niedobrym obiedzie siostry Be, o wiecznie mokrych stopach D-E :evil_lol:, o babciach i dziadkach, o chęci przejścia na emeryturę :p (też jestem za tym!!!), o rękawiczkach Be w których się ręce pocą :p, widziałam syskie zdjęcia i kudłatą Zuzię :loveu: i czekam na kolejne ;) czapkę też noszę i też wyglądam jak czubek ale przynajmniej nie piździ w czachę, tylko że fryzura żadna wtedy...[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/28chattering.gif[/IMG] a ten grzaniec to musiał być pyszny, mniam mniam [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques05.gif[/IMG]
  22. cze Anka :loveu: a co u Ciebie? jakieś nowości albo inne starości...? :cool1:
  23. [quote name='Pegaza'] a kolega coo juz sie przejadl sajgonkami i nie chodzi?:evil_lol: [/QUOTE] albo przejadł się albo Madźka nam nie mówi, że dalej chodzi bo wie że pewnie byśmy to komentowały :evil_lol: zresztą Ona w ogóle mało co tu pisze :shake: Gamoniu co się dzieje?
  24. no brak weny był ale i jakaś taka niechęć do pisania też... a najgorsze to że do nadrabiania mam masę i też mi sie nie chce :cool1:
  25. Mati to ma włochole jak Matrix prawie ino nie ta wielkość :loveu: gęstwina jak na perukach!!!!! fajnie sie bawią na śniegu :lol:
×
×
  • Create New...