Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Młody i ładny, tylko strasznie bidny i chudy....
  2. Ja tak miałam na poprzednim mieszkaniu - jako ogrzewanie mieliśmy kominek, który fajnie nagrzewał pokój w którym był a reszta mieszkania to pizgawica nieziemska! A łazienka - tragedia! Na siłę szłam sie myć :shake: Teraz mamy centralne i jest super :loveu: Cała chałupa ciepła!!!
  3. [quote name='Kasia_zg'] Ja mam narazie trzy storczyki dwa mi już przekwitły i puszczają nowe gałązki i jeszcze mam ochote na róziowego tylko narazie nie mam go gdzie postawić bo żaden kwatek nie może stać w zasiegu dzioba Gucia bo wszystko wcina nie wazne czy jadalne czy nie jadalne tak jak ostatnio zakwitła mi ozdobna papryczka chili ładnie mi zawiązal sie owocek a ta bestia mi zjadła podziwiam go bo to takie pieruńsko ostre :evil_lol: [/QUOTE] haha, dobry jest :evil_lol: :evil_lol: mi moje tez juz poprzekwitały, ale wszystkie wypuszczają nowe gałązki i kwiaty a jeden to jakoś tak dziko kwitnie - musiałam mu takiego wielkiego badylaka wsadzić w donicę bo by sie połamał :cool1:
  4. tak będzie chyba wygodniej, prawda...:oops: jest śliczna :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/46/5961ed90b5bc0996.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/46/04f0ccde82dcbca8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/311/ffa8f18f8d24572d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/311/542364c2a7a3f564.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/6dded6ac37e98afd.jpg[/IMG][/URL]
  5. Matuś i Gucio - uwielbiam ich :loveu: Ja tyż nabyłam se storczyka nowego, piątego już mam :lol:
  6. U nas teraz -18 jest, więc w nocy pewnie spokojnie poniżej 20 będzie :shake: Ale pocieszajmy się, że od soboty ma być odwilż :p
  7. To Ty wcale tej chałupy nie grzejesz??? :p U nas teraz -18! Normalnie aż szczypało pod nosem jak wylazłam na chwilę z Fidlakiem :cool1:
  8. cze Jagoda :lol: wspaniałe świecące zdjęcia :loveu: biedny Uzi :glaszcze: oby szybciutko się zagoiło! my też problemy z łapką mamy - Fidla zdarł sobie 2 pazury, w czwartek się okaże czy nie trzeba będzie szyć macierzy...
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    dzień dobry :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/431/a2ffdea1d9b20375.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/46/473d83d8c4690e6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/431/ba437d526af9f5d7.jpg[/IMG][/URL]
  10. cze Ryjoki :p ale Torek fajnie wyszedł na tych śnieżnych fotkach, taki misiowaty i mocno puchaty :loveu: kanapeczki wyglądają rewelacyjne, wiosenne takie w tą sylwestrową noc musiały smakować wyśmienicie :sabber:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Dobry na tym pustkowiu... Z tą łapina nie jest za dobrze, dziś byliśmy u weta i jeśli do czwartku nic się nie poprawi to najprawdopodobniej będzie musiał mieć Fidlasty zszywaną tą cała macierz paznokciową. Dostał Antybiotyk i lek przeciwzapalny, do czwartku mam tabletki dla niego. Oczywiście łapa cały czas w powietrzu, nawet nie próbuje jej postawić na ziemi... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/310/4188a897bc667ba5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/46/8d23549d7a05f7f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/436/f41c6b8ea2cb5117.jpg[/IMG][/URL]
  12. Oczywiście jak najbardziej rozdziel te pieniążki na te trzy psy.
  13. [quote name='Mała Rita'] Dziewczynki piękne tylko ze ich nie odróżniam :shake: :oops: [/QUOTE] Kaprycha na pierwszych zdjęciach, Fionija na następnych :loveu: I te kucorki ich słynne!!! :loveu::evil_lol:
  14. Fajny ten Mikołajek :loveu:
  15. Jeny, ale u was śniegowo! :loveu: U nas cały czas pada ale zanim będzie tyle co u Was to już zdąży stopnieć...
  16. Fidlak jak przebywa u mojej mamy to też przybiera na wadze w tempie ekspresowym! Jak tam wchodzę to zawsze po trzy miski stoją, teraz to już nawet jak moja mama wie że to ja idę to szybko chowa wszystkie i zostawia tylko jedną abym znów ryja nie darła, że mi psa tuczy :p
  17. Ja ich wiedzę tylko wtedy, jak jakaś staruszka zadzwoni, że na jej kawałku chodnika auto zaparkowało i straż wtedy przyjeżdża aby dać upomnienie takiemu kierowcy za wycieraczkę :evil_lol:
  18. Jak mi pod blokiem dzieciaki strzelały to od razu wyłaziłam na balkon i kazałam im iść gdzieś indziej bo raz, że Fidlak "srał" pod siebie ze strachu to Łukaszek nawet nie mógł pospać sobie. Ale u nas do dzisiaj strzelają, gównarzeria jedna :angryy:
  19. U nas jest tragedia - do dnia dzisiejszego wynosze Fidla na dwór na rękach. Muszę odejść kawałek za blok, dopiero potem go kładę na ziemi i kilka, kilkanaście minut namawiam na dalsze pójście :shake: Zrobi raz czy dwa siki i zasuwa jak perszing do chałupy.
  20. Beatrycze nie znikaj nam tak bo niedługo znikniesz jak Madźka gamoniowa i będziesz tu zaglądać raz na tydzień...:p
  21. Jak dziewczyny przeżyły Sylwestra? Nie reagują na petardy?
  22. cze z sobotniego wieczora :loveu: fajnie, że juz po świętach bo przynajmniej prawie wszyscy zaś zaczynają tu bywać :evil_lol:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    No ma tą łapę trochę opuchniętą i nie daje sobie tam dotknąć ale mam nadzieję, ze jakoś to obejdziemy a on sam sobie pomoże ;)
  24. cze Kasia :loveu: wesoło i głośnio macie w chałupie :evil_lol: Fidlak leży mi pod nogami i puszcza tak okropnie śmierdzące bąki, że zaraz go normalnie wypierdzielę z pokoju!!!
×
×
  • Create New...