Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. No, to dużo słychać w tym gamoniowym świecie :loveu: kurna, byłam w sklepie, kupiłam se te pyszne wędzone serowe warkocze bo smaka miałam jak cholera na nie i doszłam do domu bez nich - pytanie gdzie je podziałam? czy zgubiłam po drodze czy nie spakowałam ich przy kasie jak pakowałam resztę zakupów? :cool1: normalnie sie zdenerwowałam! idę do lodówki a tam ZONK :diabloti:
  2. pozdrawiamy tak przelotem :multi:
  3. co z tą drugą bidą? czy sa o niej jakieś wieści? wciąż marznie na ulicy?
  4. dziś przelałam dla Bąbelka grosiki na styczeń...
  5. oj Władka Władka :loveu: moja siostra też teraz szaleje - matury próbne, studniówka. nawet na solarium kasę ode mnie wysępiła :p
  6. co to za serial jest? :lol:
  7. jak się masz męczyć to lepiej nie chodź wcale - ciąża to najlepszy moment na wolne i odpoczynek od niej ;)
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] dobrze, najgorzej rano :cool1: potem jest juz ok [/QUOTE] najgorsze ponoć są pierwsze 3 m-ce, potem juz z górki ;)
  9. [quote name='Kasia_zg'] [CENTER] [I][COLOR=navy]Kasienko czym Ty podlewasz te storczyki że już Ci kwitną i do tego takie wielkie badyle mają to jakies mutanty albo masz jakieś specyfik specjalny ;) Zobaczymy czy mi wogóle zakwitną :cool3:[/COLOR][/I][/CENTER] [/QUOTE] zwykłą wodą, raz w tygodniu i trochę zostawiam wody na podstawce aby mogły się napić do woli. i wszystkie stoją na parapecie, mają dużo światła. one mi rosną jak popierdzielone, ledwo co obcięłam bo przekwitły a już nowe pąki i nawet od korzenia nowe łodygi wyrastają :cool1: wszystkie 5 mi kwitnie teraz - pięknie to wygląda :loveu: Mati puchaty słodziak :loveu: czekamy na relację po kolędzie :evil_lol:
  10. cze Śpiochacze :loveu: dalej doliny śniegowe na balkonie macie? u nas juz topnieje, wszystko takie brudne się robi...
  11. cze Asik :loveu: ja chodziłam do pracy do 5-go miesiąca, potem poszłam sobie na długie chorobowe i macierzyński. Odpoczęłam wtedy sobie od pracy bardzo, tak bardzo że z chęcią do niej wracałam :lol: No i do tej pory nie byłam jeszcze ani razu na L4....ale coś mnie korci pójść sobie bo znów czuję potrzebę odpoczęcia :p
  12. cze Madźka :loveu: co słychować?
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Paulina :lol: Asik jak samopoczucie?
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    No, wiecie jaki on jest fajny taki chorutki :loveu: taki przytulaśny, taki milutki, da się wyściskać i wymiętolić bez żadnego ale!!! I taki spokojny :loveu:
  15. Beatrycze gdzie to jedziesz bo nie doczytałam chyba kiedyś jak o tym, pisałaś...? :roll: Poka buty, poka!!! U nas dziś -5 :multi: Idzie odwilż, będzie błoto, będzie mokro, będą usyfione podłogi w domu i mokre nogawki spodni :angryy:
  16. pusto tu... potrzebne ogłoszenia są bo tu ciężko będzie aby ktoś ją wypatrzył...
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/432/adc9a038398c4fd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/47/90f1fa5d3191efe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/2f84774179f276d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/47/07ab5ffb2b0e8547.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/3e72d134edb80ec7.jpg[/IMG][/URL]
  18. co w takim razie z aukcja Burysia? Piszecie, że on tam zostaje... może dać Fokusa w zamian? Tylko fotek jego brak...
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Asik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/432/62a872d65fad30fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/433/f1e2fddd2fad9553.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/47/d29ae16271b53b17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/433/4d23cf4d950cf30f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/0c52550f601fe534.jpg[/IMG][/URL]
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    dzień dobry :lol: Miałam iść dzisiaj z Fidlastym na kontrol ale pójdę jutro bo nie dam rady dziś... Na pewno go to boli bo nie stąpa na tej łapce ale zobaczymy co jutro powie wet.
  21. cze Aga, cze Ogony :loveu:
  22. z Nowym Rokiem Władka wsiąkła...:cool1:
  23. [quote name='Mała Rita'] oj czuć :evil_lol: [/QUOTE] no, lecisz do kibelka bo wydaje Ci się, że już dłużej nie wytrzymasz a tu tylko dwie kropelki...nic więcej :evil_lol:
  24. dzisiaj wpłynęło na moje konto 50 zł od ElzyMilicz na allegro. Agata, jakim psiakom mam wystawić aukcje?
  25. [quote name='Agata69'] Telefon milczy. Wiem, ze pani wpłaciła na opłacenie allegro. [/QUOTE] tak, dzisiaj wpłynęło 30 zł. czyli opłaciła 2 aukcje.
×
×
  • Create New...