-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
No, to dużo słychać w tym gamoniowym świecie :loveu: kurna, byłam w sklepie, kupiłam se te pyszne wędzone serowe warkocze bo smaka miałam jak cholera na nie i doszłam do domu bez nich - pytanie gdzie je podziałam? czy zgubiłam po drodze czy nie spakowałam ich przy kasie jak pakowałam resztę zakupów? :cool1: normalnie sie zdenerwowałam! idę do lodówki a tam ZONK :diabloti:
-
pozdrawiamy tak przelotem :multi:
-
Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu
Kasia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
co z tą drugą bidą? czy sa o niej jakieś wieści? wciąż marznie na ulicy? -
oj Władka Władka :loveu: moja siostra też teraz szaleje - matury próbne, studniówka. nawet na solarium kasę ode mnie wysępiła :p
-
co to za serial jest? :lol:
-
jak się masz męczyć to lepiej nie chodź wcale - ciąża to najlepszy moment na wolne i odpoczynek od niej ;)
-
[quote name='Mała Rita'] dobrze, najgorzej rano :cool1: potem jest juz ok [/QUOTE] najgorsze ponoć są pierwsze 3 m-ce, potem juz z górki ;)
-
[quote name='Kasia_zg'] [CENTER] [I][COLOR=navy]Kasienko czym Ty podlewasz te storczyki że już Ci kwitną i do tego takie wielkie badyle mają to jakies mutanty albo masz jakieś specyfik specjalny ;) Zobaczymy czy mi wogóle zakwitną :cool3:[/COLOR][/I][/CENTER] [/QUOTE] zwykłą wodą, raz w tygodniu i trochę zostawiam wody na podstawce aby mogły się napić do woli. i wszystkie stoją na parapecie, mają dużo światła. one mi rosną jak popierdzielone, ledwo co obcięłam bo przekwitły a już nowe pąki i nawet od korzenia nowe łodygi wyrastają :cool1: wszystkie 5 mi kwitnie teraz - pięknie to wygląda :loveu: Mati puchaty słodziak :loveu: czekamy na relację po kolędzie :evil_lol:
-
cze Śpiochacze :loveu: dalej doliny śniegowe na balkonie macie? u nas juz topnieje, wszystko takie brudne się robi...
-
cze Asik :loveu: ja chodziłam do pracy do 5-go miesiąca, potem poszłam sobie na długie chorobowe i macierzyński. Odpoczęłam wtedy sobie od pracy bardzo, tak bardzo że z chęcią do niej wracałam :lol: No i do tej pory nie byłam jeszcze ani razu na L4....ale coś mnie korci pójść sobie bo znów czuję potrzebę odpoczęcia :p
-
cze Madźka :loveu: co słychować?
-
cze Paulina :lol: Asik jak samopoczucie?
-
No, wiecie jaki on jest fajny taki chorutki :loveu: taki przytulaśny, taki milutki, da się wyściskać i wymiętolić bez żadnego ale!!! I taki spokojny :loveu:
-
Beatrycze gdzie to jedziesz bo nie doczytałam chyba kiedyś jak o tym, pisałaś...? :roll: Poka buty, poka!!! U nas dziś -5 :multi: Idzie odwilż, będzie błoto, będzie mokro, będą usyfione podłogi w domu i mokre nogawki spodni :angryy:
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
Kasia replied to funia's topic in Już w nowym domu
pusto tu... potrzebne ogłoszenia są bo tu ciężko będzie aby ktoś ją wypatrzył... -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/432/adc9a038398c4fd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/47/90f1fa5d3191efe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/310/2f84774179f276d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/47/07ab5ffb2b0e8547.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/3e72d134edb80ec7.jpg[/IMG][/URL]
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
co w takim razie z aukcja Burysia? Piszecie, że on tam zostaje... może dać Fokusa w zamian? Tylko fotek jego brak... -
cze Asik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/432/62a872d65fad30fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/433/f1e2fddd2fad9553.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/47/d29ae16271b53b17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/433/4d23cf4d950cf30f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/0c52550f601fe534.jpg[/IMG][/URL]
-
dzień dobry :lol: Miałam iść dzisiaj z Fidlastym na kontrol ale pójdę jutro bo nie dam rady dziś... Na pewno go to boli bo nie stąpa na tej łapce ale zobaczymy co jutro powie wet.
-
cze Aga, cze Ogony :loveu:
-
z Nowym Rokiem Władka wsiąkła...:cool1:
-
[quote name='Mała Rita'] oj czuć :evil_lol: [/QUOTE] no, lecisz do kibelka bo wydaje Ci się, że już dłużej nie wytrzymasz a tu tylko dwie kropelki...nic więcej :evil_lol:
-
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wpłynęło na moje konto 50 zł od ElzyMilicz na allegro. Agata, jakim psiakom mam wystawić aukcje? -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Telefon milczy. Wiem, ze pani wpłaciła na opłacenie allegro. [/QUOTE] tak, dzisiaj wpłynęło 30 zł. czyli opłaciła 2 aukcje.