Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. a ja mieloniaki robiłam i już zjadłam swoją porcję :loveu:
  2. czyli nie ma dla nich pomocy, tak? bo tak to rozumiem...
  3. [quote name='Pegaza'] Kasia a Ty na szkoleniu miala byc nie?:roll: [/QUOTE] i byłam i na pierwszej przerwie sie urwałam na pociąg ;) nudą wiało to co miałam siedzieć?
  4. cze Anuś!!! ale one fajowe są :loveu: szeregowce jedne :loveu: macie już chętnych kupców zapowiedzianych?
  5. [quote name='PositiveThought'] tak, Kasiu, fryzjera, fryzjera rób!!! :eviltong: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] No z tym strzyżeniem w Twoim wypadku bym się zastanowiła :roll: Potrenuj może na Fidlaku najpierw ? :evil_lol: [/QUOTE] dobra dobra, Wy się nie sugeruje tym jednym jedynym strzyżeniem Fidlakowym! jeszcze będziecie się w kolejce do mnie ustawiały, o! a tak w ogóle to trzeba nadać nowy kierunek w psim fryzjerstwie a nie tylko pięknie i gładko przycinać :evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia'] Nie żalili Ci się listonosze ? Może sami nie wiedzieli, że te blaszki są ? No masakra jakaś :cool1: [/QUOTE] nie żalili bo ja z nimi nie pracuję i nie mam z nimi kontaktu. widzę ich tylko z okna jak wychodzą w rejony, nic poza tym ;) ja sobie siedzę w pokoiku swoim od 7.30 do 15.30, pracuje przy komputerku i nie mam kontaktu ani z klientami ani z listonoszami.
  7. nie widziałam tych blaszek...ja nigdy niczego z TP nie dostawałam bo nie miałam u nich telefonu ;)
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    gapa jakich mało :evil_lol: jak można telefon wyprać w pralce :splat: w sobotę po 22.00 wywaliłam wszystkie korki, nawet poszły bezpieczniki na klatce schodowej bo walnęłam [I]Prontem[/I] do kurzy w splot kabli za meblami i zrobiłam spięcie. TZ musiał z pracy przyjeżdżać i naprawiać bo się bałam ciemności egipskich :evil_lol: wczoraj buty całe w goownach a dziś telefon wyprany w automacie!!! ciekawe co jeszcze mnie spotka...:roll:
  9. ja też szukam nowej ino wpierw na prawko w lutym idę. a potem jakiś kurs jeszcze tylko nie wiem jeszcze jaki...do języków nie mam głowy, nic mi z tego nie wchodzi więc nawet nie będę zaczynać :p ale coś trza będzie wymyśleć :grins: albo se zrobię kurs strzyżenia i kosmetyki psów i zakład taki mały otworzę...u nas nie ma takiego to moze ja zacznę, co nie? myślałam juz o tym ale sama nie wiem :cool1:
  10. nie dziwie mu się wcale skoro książka była duża...ja codziennie widzę ich jak idą obładowani i wychodzą na swój rejon i nie zazdroszczę im tego. te torby czasami ważą tyle co Oni sami, niestety...choć to wcale ich nie usprawiedliwia oczywiście. to wina systemu, że taki popieprzony jest i mało jest autorejonów.
  11. [quote name='Mała Rita'] a kosze są takie [URL="http://www.allegro.pl/item526664523_ikea_kosze_pilatorp_kpl_4_szt_najtaniej.html"]IKEA Kosze PILATORP kpl 4 szt. Najtaniej !!! (526664523) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] mam tych koszyczków 2 komplety. fajne są, mieszczą dużo takich małych dupereli :loveu:
  12. bo paczki roznosi kurier a nie listonosz. jeśli nie ma kuriera to listonosz zaniesie tylko awizo, chyba że jest to paczka kopertowa a nie większych gabarytów to wtedy może ja zabrać i przynieść. no ale jeśli był to kurier to zachował sie nie tak jak powinien :shake:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] :roflt: Rozsmieszyła mnie jakos ta kwestia :evil_lol: [/QUOTE] haha, śmieszne bardzo :obrazic: długi był ten poniedziałek, strasznie długi...:shake: Jutro jadę do Katowic na szkolenie, pomyślałam se że wypiorę se kurtkę bo kołnierzyk trochę uwalony z pudru miałam i jak przylazłam do chałupy prosto z pracy tak ją wrzuciłam do automatu i włączyłam pranie. Po skończeniu otwieram automat a pierwsze co wyleciało z niego to mój telefon - cały ociekający wodą :placz: Był w kieszeni i zapomniałam o nim, i tak zostałam bez telefonu. Muszę go jutro zanieść do jakiegoś serwisu, może uda się go jeszcze uratować w co bardzo wątpię :shake:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] ja tego nie myje no co Ty wycieram po drodze gdzie sie da..:evil_lol: [/QUOTE] no ja też wytarłam ile sie dało ale buty były tak uje****, że trzeba było je myć bo inaczej albo klatka cała albo chałupa by waliła goownem :p cze Be, kobieto pracy :loveu:
  15. [url]http://images49.fotosik.pl/53/57125e2ceed53b0fmed.jpg[/url] cudowna mordka :loveu:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] A czyim Fidlakowym?:evil_lol: hahaha [/QUOTE] dobrze by było haha, te w które wlazł było po jakimś bernardynie albo czymś jeszcze większym :evil_lol: [quote name='Mała Rita'] Żeby Fidek tak stał to ja bym chyba musiała czas zatrzymać :evil_lol:[/QUOTE] ja go tak nauczyłam przez przysmaki, które często nosiłam w kieszeni...teraz juz nie noszę a on dalej na to reaguję gdy krzyknę "Fidel, patrz co mam dla ciebie!" :lol: [quote name='ladyyork'] Jaki on słodki ,czy on cos widzi przez tą czupryne:evil_lol: [/QUOTE] coś pewnie tak ale i tak się potyka i wchodzi w różne przedmioty albo pod nogi :p [quote name='magda z.'] foty jak zawsze świetne, moja lustrzanka nadal w sklepie i czeka, aż będę miała czas i pójde się zdecydować:shake: a Łukaszek uczy się ogólnej prawdy-nie wchodź na trawnik:evil_lol:mój brat jak był mały tez to przerabiał, ja zreszta od kiedy mam psa to trawniki omijam;) Pozdrawiam ciepło:loveu: [/QUOTE] ja to bym czas od razu znalazła, mówię Ci ekstra sprawa :loveu: z reguły to On omija trawniki a na chodnikach liczy wszystkie goowna jakie widzi :evil_lol: tu jednak byliśmy kaczuchy karmić i tam był jeden wielki trawnik więc nie miał wyboru, musiał po nim łazić ale nie tylko On jeden przyniósł "szczęście" na butach - my mieliśmy nie lepsze :evil_lol: a kto potem mył te buty? - TZ bo ja to bym sie pewnie od razu porzygała :evil_lol:
  17. zaś posty skaczą jak pijane zajace
  18. [quote name='Pegaza'] Kasia nadrobilas galerie Asi?:razz: ikeowskie:p [/QUOTE] no nadrobiłam, nawet cos tam obiło mi sie o uszy o koszyczkach ale od razu przy tym była mowa o PW więc myślałam, że prywatnie coś uzgadniacie...;) Asik co tam drewniane, z betonu od razu to przynajmniej nie zniszczą :evil_lol: ja to muszę o takich zabawkach z betonu pomyśleć dla Łukaszka...może cos sie dłużej jak tydzień wtedy uchowa :cool1:
  19. Asik daj fotki chłopaków :loveu:
  20. fiu fiu, piękny będzie jak go wykończycie :loveu: już teraz się prezentuje a co dopiero na końcu!!! ile tam będziecie mieli metrów?
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Łukaszek zainteresował się goownem na swoim bucie :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/9ead36781fd57e7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/53/9d4a09a8f12ca40a.jpg[/IMG][/URL]
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    taa, już ja widzę tą moja mądrzejszość :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/1a96053311aa6d69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/53/10642486358e7753.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/318/018a909d7e210387.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/53/44b28add867d7e94.jpg[/IMG][/URL]
  23. jakie koszyczki D-E? cze Asik i chłopaki :loveu:
  24. czołem Beatrycze :hand: uwielbiam niedziele bo po nich są poniedziałki :loveu:
×
×
  • Create New...