Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Pegaza'] Kasia ale dlaczego gadac z nami nie chcialas?:roll: [/QUOTE] nie że nie chciałam tylko jakoś tak nie wiedziałam co pisać i tylko czytałam... cze Ciężarówka :loveu:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    nie znacie się i tyle! on uwielbia fotografowanie :evil_lol: a ta jego cierpliwość to moja szkoła :cool1:
  3. [quote name='estote'] Tak, Tekla ma dom od wczoraj. [/QUOTE] co robić z jej aukcją na allegro? [B][url=http://www.allegro.pl/item532174891_mloda_i_piekna_sunia_o_oryginalnym_umaszczeniu.html]Młoda i piekna sunia o oryginalnym umaszczeniu. (532174891) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] kończy się za tydzień w piątek - 30 stycznia. może dać innego psa? jeśli tak to czekam na tekst i zdjecia.
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/317/87e357c88a885071.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/52/35d8849d6357303b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/316/e9d40772a60ebb26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/52/78927929e0a49302.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    na razie takie, portretowe takie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/ab2f9c9263ef9a94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/443/f22be4dca8601db9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/52/ed1ef58bfd863863.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/443/1785253a6332deaa.jpg[/IMG][/URL]
  6. Wanda ja wiem, że Ty daleko jesteś tak samo jak i ja...niestety. A na odległość to tylko finansowo i ogłoszeniowo mogę pomóc ale tu potrzeba umieszczenia gdzieś suni - to pilne jest. [B]ruda76[/B] - tak, to w okolicach Radomia jest ale gdzie dokładnie to nie wiem :shake:
  7. i tu tez nadrobiłam bo ino stronę miałam do przeczytania :evil_lol: Madźka gdzie żeś się zapodziała, co????????
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    nie no, wrócić wrócę bo mam jutro cały dzień wolny - TZ w pracy :p
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Język Ci się nie poplątał ? :evil_lol: [/QUOTE] nie nabijaj się :mad: mam kilka nowych zdjęć ale to jutro wkleję bo zaraz idę na filma jakiegoś. nie wiem co pisac bo obco sie czuje tak jakoś...nie w temacie jestem a ino u Asika nadrobiłam dopiero a co dopiero u Ciebie i u Agi - pewnie cały dzień mi to zajmie :cool1:
  10. ja byłam cały czas, czytałam Was ale sie nie odzywałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/128fs318181.gif[/IMG] hehe, za klamerkę się zabrał! mi Fidlak tak prawie wszystkie załatwił :p
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cześć :loveu: kurka, tydzień tu nie byłam i nawet nie zajarzyłam że nie byłam taka zarobiona byłam...
  12. hej, nadrobione! wszystko przeczytałam i obejrzałam ;) chłopaki niesamowite [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour77.gif[/IMG] i kolorki Fidka takie inne, jasny taki :lol: Asik jak samopoczucie?
  13. tym wątkiem już nikt sie nie interesuje a sprawa suni nie jest za różowa. to amstaf więc moze trafić w nieodpowiednie ręce...:-(
  14. co u psów? czy ktoś je dokarmia? czy już wiadomo kiedy zostana stamtąd zabrane?
  15. ooo, w koncu cos sie ruszyło... trzymam kciuki aby w koncu znalazł sie ten domek!!!
  16. Wznowione allegro Pioruna: [B][url=http://www.allegro.pl/item536265440_porzucony_6_m_czny_szczeniak_znow_szuka_domu.html]Porzucony 6 m-czny SZCZENIAK znów szuka domu!!! (536265440) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Agata co u niego? Ile jeszcze ma czasu?
  17. Wyróżniona aukcja Fokusa: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=536318071]Ciągnięty na sznurku za motorkiem.ZMIEN JEGO LOS (536318071) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  18. czy jest jakaś nadzieja dla niej...albo szansa? wiecznie nie moze tam w tej budzie siedzieć na cudzej posesji, a i osoba która ja dokarmia to też zapewne innej pomocy nie udzieli, prawda?
  19. dobre wieści, bardzo dobre :loveu: [B]czyli nie wystawiać Korze nowego allegra?[/B]
  20. [quote name='madziasto4'] Kasia, kopiujesz po prostu adres emotki, w okienku pisania posta klikasz ten obrazek z górami i słońcem, pojawi się okienko i wklejasz w nie ten skopiowany adres emotki. I to wszystko. [/QUOTE] [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/DanseurJaune.gif[/IMG] udało się!!! nie znałam tego obrazka z tymi górami o zonkiem, dzienki Madźka :loveu:
  21. jeny, Ona chyba taka zagrypowana że pewnie nosa spod koły nie wyściubia :cool1:
  22. [quote name='madziasto4'] Fidlasta, a jakiej przeglądarki używasz? Emotka inna niż z dogo musi mieć na początku znacznik [IMG], a na końcu [/IMG]. Czyli to jest ten obrazek z górami i słońcem na żółtym tle w oknie edycji posta. [/QUOTE] firefox'a używam...a to ma jakieś znaczenie? wcześniej tak nie miałam, zawsze wklejałam inne emoty i zawsze używam firefox'a... no dobra, co mam robić z tym obrazkiem aby wkleić emoty? bo nie jarzę za bardzo...
  23. ale fajne zdjecia kuchennych niuniek :loveu: niedzielne dzień dobry :lol:
  24. [quote name='madziasto4'] Jak to od Madźki nie działają, muszą działać [img]http://img247.imageshack.us/img247/6137/chytryke2.gif[/img] Uwaga Fidlasta, przesyłam na pw emotkowe adresy :p [/QUOTE] Madźka bo mi żadne nie działaja oprócz tych z dgm :shake: Nie wiem czemu, może cos mam w kompie nie tak ustawione że nie mogę żadnej innej skopiować i wkleić?
×
×
  • Create New...