Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [B]mmlasowice[/B] wysłała mi PW z namiarami na osobę, która jest zobligowana do tego aby pomóc psu. Komu mogę przesłać te namiary? Ja z racji odległości i nieznajomości sprawy nie będę do nikogo dzwoniła bo nawet nie wiem gdzie dokładnie jest to miejsce...
  2. Madźka jak tam sesyja? Kiedy w koncu zawitasz na dłużej? :loveu:
  3. hehe, za dużo wrażeń jak na takie jedno małe ciałko :loveu: Aga prześlij mi proszę na PW emoty inne niz te z dgm. Mam od Madźki jedne takie ale mi nie działaja...nie wiem czemu :roll:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Kasia moge na priv sie wbic? [/QUOTE] wbijaj ;) [quote name='Mała Rita'] kiteczka śliczna :loveu: takie minki to tylko Fidlasty ma :loveu: [/QUOTE] maślane oczka zawsze robi gdy pstrykam mu fotki :loveu:
  5. [quote name='Mała Rita'] Kasia Madźka to nam przepadła bez wieści... :placz: Ona chyba zakochana :loveu: Daria mamuśka nie dosc ze oglada na bieżąco to jeszcze czyta co bedzie w przyszlych odcinkach :evil_lol: [/QUOTE] Ona chyba sesyję ma...trza iść do Niej i zapytać. To całkiem jak ja - Świat Seriali zawsze mus być kupiony gdy wychodzi nowy numer ;) i teraz w poniedziałek będzie kolejny :multi:
  6. tak szalała szalała, że se wyszalała :evil_lol: ale co tam grypa, ważne że wyjazd był udany :loveu: [SIZE="1"]mam nadzieję, że był...[/SIZE]
  7. a tu jak zwykle najwięcej do nadrabiania....:p Kapryśka oszołom! co jej mówiłaś, że taka zdezorientowana była i latała tam i z powrotem...? :evil_lol: krzesła fajne miejscówki, i pewnie bardzo wygodne :loveu:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/50/1429c173e06ded10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/439/14cab20813432e66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/314/17c2dae42a70066b.jpg[/IMG][/URL]
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/50/bec92f4f78170296.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/50/9f1b04f939621204.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/438/b5dc99900d555ffb.jpg[/IMG][/URL]
  10. oby nie zostało tak na zawsze.... a Madźka? co z Nią?
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no, mam nadzieje że dziś ktoś bedzie a nie jak wczoraj - sama samiutka tu siedziałam, nikogo nie było :cool1:
  12. cze Władka :loveu: fajowo, że fajnie było na studniówce. będzie kiedyś co wspominać :lol: przyjemnego wypoczynku w ruchu ;)
  13. cze Asik :loveu: już jestem ;) nie odpisywałam tam bo akurat tu przyszłam... jak samopoczucie? i cos ostatnio porażka tu na dogo, wieczorami nikogo nie ma nie mówiąc o weekendach :shake:
  14. Dobrze by było gdyby ktos tam podjechał i zobaczył co i jak, porobił zdjecia i w ogóle. Teraz nawet zdjęć nie mamy aby ja ogłosić i szukać domu :shake:
  15. hehe, odpoczynek czas zakończyć! trza wracać i odmarzać chałupę :p
  16. Agata, to allegro Tekli: [B][url=http://www.allegro.pl/item532174891_mloda_i_piekna_sunia_o_oryginalnym_umaszczeniu.html]Młoda i piekna sunia o oryginalnym umaszczeniu. (532174891) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  17. wysłałam PW do kilku osób z Radomia i okolic, które znalazłam na mapie pomocy dogo...może zajrzą tu i coś pomogą i doradzą?
  18. [quote name='jotpeg'] annama, pisz maile do tych osob albo PW, bo watek blyskawicznie spada, i zanim zostanie dostrzezony moze minac mnostwo czasu, Psiak jest swietny, reklame mu zrobic, ale potzreba pomocy - w pojedynke trudno! moze napisz do [B]Rybon36, KasiaNDM, Cekinka13, DIF, Deszczowa[/B] [/QUOTE] wysłałam do tych osób PW z prośbą, aby zajrzały na wątek.
  19. ja dzisiaj po pracy powysyłam PW do ludzi z prośbą o pomoc, poszukam też na mapie pomocy dogo osób z Radomia i okolic.
  20. Kora i jej aukcja - podmieniłam ja w aukcji Burysia, który zostaje tam na zawsze. Jak w sobotę skonczy sie aukcja to wystawie Korze nową. [B][url=http://www.allegro.pl/item521605700_kora_piekna_lagodna_czarna_dama_pies_ideal.html]KORA. Piekna, łagodna czarna dama. Pies IDEAŁ! (521605700) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B]
  21. fajny jest :loveu: ale ten śmietnik to nie miejsce dla niego :shake: zmień tytuł tak jak radzi Wtatara, napisz w nich koło jakiego większego miasta to jest.
  22. zamki w drzwiach zamarzną i do chałupy nie wejdzie!
  23. no to ja znów podniosę, moze ktoś zajrzy i bedzie mógł pomóc...
  24. Asik, na wolnym wciąż siedzisz? ;) tak przelotem wpadliśmy by pozdrowić :loveu:
×
×
  • Create New...