-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
nie obfociłam bo byłam u fryzjera i dopiero co wlazłam do chałupy. za sprzątanie sie musze zabierać i jakiś obiad...
-
już się nie mogę doczekać zdjęć małych Fastusiątek :loveu:
-
ostatnio jak przeglądałam allegro to znalazłam takie cuda, i nawet se juz zapisałam je aby potem mi nie umknęły jak będziemy gładzić ściany ;) : [URL="http://www.allegro.pl/item532682360_naklejki_na_sciane_safari_4_m2_xxxl_super_cena.html"][B]KLIK[/B][/URL] i [URL="http://www.allegro.pl/item540102827_czerwony_kapturek_poleca_naklejki_kosmos.html"][B]KLIK[/B][/URL] teraz tak fajnie można zrobić pokoik dziecku, że samemu z chęcią by sie tam zamieszkało :loveu: dobry Asik :multi:
-
[quote name='magda z.'] Kasieńko a jak jego miłość do panienek, bo my z Bismarckiem testujemy kastrację chemiczną, gdyby nie jego nieoperacyjność to bym go ciachnęła, bo koszt na pół roku to 150zł i tak chyba po znajomości z tego co mi pisała jedna dogomaniaczka; ale zadowolona jestem z wyników, bo mieliśmy już poważne problemy z prostatą i posikiwaniem w domu, jak choine mu wybaczyłam, to demonstracyjnie oblanie fotela w salonie już nie:mad:wydał wyrok na siebie i teraz ma implant, ale igła większa od tej do chipa:roll: pozdrawiamy [/QUOTE] u nas na razie spokój, Fidlak nie szaleje no i nawet ostatnio nie myślałam o tym ciachaniu jego klejnotów...;) teraz kminimy nad paszportem i chipem bo chcemy w tym roku razem z nim pojechać na wakacje...
-
cze Ślązaczki :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] [B]Kasia[/B] na na nyky se looknij ino nie wiem czy mandzioł nie ma zablokowane. Jak cos to Ci dam linka. [/QUOTE] nie ma zablokowanej galeryji, looknęłam se już ale dzienki za linka ;) fajnie ma to zrobione, podoba mi się ale podoba mi sie tak jak ma z brązem - z czerwonym to by chyba nie było tak fajnie... no i muszę napisać, żeście podobne do siebie :loveu:
-
[quote name='Kinguska'] To wpadaj do innych galeri, zapraszaj do Was i zaraz zobaczysz jaki ruch bedzie :evil_lol: [/QUOTE] jak ktoś pamięta to nie potrzebuje zaproszeń ;) ja też nie czekam aż ktoś mnie zaprosi tylko wpadam sama....na tym to chyba polega, prawda? :lol: [quote name='PositiveThought'] Kasiu ja tak jak bywałam to miałam tak samo... albo takie wrażenie ;) My pamiętamy - dla mnie jesteście nieodłączną częścią FB :loveu: [/QUOTE] tu masz rację, to chyba takie odczucie jest kiedy się rzadziej zagląda na FB...no ale jak czas znaleźć jak nawet nie mam czasu aby się po d**** podrapać? :evil_lol: [quote name='tigrunia'] Dobry Kaś :loveu: Daj no Fidlaka .. :roll: [/QUOTE] będzie Fidlak, będzie ino wpierw muszę go obfocić :p
-
teraz są takie fajne naklejki na sciany że nie warto tapet dawać tylko poobklejac tymi własnie naklejkami :loveu: też tak planuje zrobić Małemu jak tylko wygładzimy mu ściany bo teraz na tynkach ozdobnych nic sie nie bedzie trzymać...
-
[quote name='tigrunia'] Aleście się obabulili :loveu: [/QUOTE] fajne określenie, takie babcine :grins: cze Władka :loveu: uściskaj Mikulińskiego, niech szybko wraca do zdrówka :calus:
-
czy kolor już też będziecie od razu robić czy poczekacie, aż sie dowiecie co będzie? :lol:
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
Kasia replied to gossia's topic in Już w nowym domu
te linki nie działają. -
[quote name='Pegaza'] Kasia to tylko farba zawsze mozna przemalowac:evil_lol: [/QUOTE] taa, ale nie na blond :cool1: Anusiak, na nk ma se looknąć? musze cos zmienić bo inaczej pierd***** dostanę tak mnie nosi :p
-
[quote name='Mała Rita'] Kasik poka telefona :multi: [/QUOTE] dopiero wczoraj go kupiłam i kasę przelałam, czekam moze po niedzieli będzie. wybrałam se taki przejsciowy (SE K530) na okres do grudnia bo wtedy przedłużam umowę i wezmę sobie na nową jakiś z salonu oranga :lol: chciałam początkowo SE K660 ale jak zięłam do ręki ten K530 to bardziej mi sie spodobał :lol:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia to Ty dzis dobry obiadek masz :p a tel no to juz faktycznie jesli odkupilas to trzeba wierzyc ze sprzedawca byl uczciwy:roll: co najwyzej tez go wystawisz na aukcje:evil_lol: [/QUOTE] telefon kupiłam nowy, nieużywany z gwarancją więc mam nadzieje, że bedzie sprawny. na używane nawet sie nie patrzyłam bo raz juz sie tak nabrałam na piękne zdjecia :shake:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia galeryja Ci spada na 2 strone co jest z Wami?:roll: [/QUOTE] spada i pewnie spadać będzie dalej. nawet jak tu pisałam ostatnimi czasy choć często to nie było to i tak spadała, praktycznie nikt tu nie zagląda a ja nie mam pomysłu na to co zrobic aby było inaczej. trudno, czasami tak bywa ;) nic nowego sie u nas nie dzieje, nie ma żadnych ciekawostek a same zdjecia nie wystarczą jak widać... częściej po prostu bywam na PWP.
-
witaj Aniu :lol: jak dziewczyny? Fastusia rośnie...? :loveu:
-
jakie super śniegowe foty :loveu: u nas po śniegu ani śladu, ino brudne chodniki a na nich tony kup :evil_lol:
-
ja nic nie wiedzę, w chałupie se looknę :cool1: Be już w pracy? :loveu:
-
Anusiak dalej nosisz rude czy juz insze masz? Ja se planuję na czerwono zrobić, korci mnie jak cholera jasna tylko nie wiem czy za jakis czas nie bede żałować...:roll: choć kiedys juz nosiłam czerwone, długo nawet i dobrze sie w tym czułam... co tu robić, co? cze molu ksiażkowy :loveu:
-
u nas zwolnienia są wiec pewnie za niedługo też na "wolnym" se posiedzę, tylko że to będzie wolne nie płacone cholera :shake: no nic, zielona trwaka nie jest ponoć wcale taka zła :diabloti: dobry Asik i piesy :loveu:
-
o je, tatara bym se zjadła teraz, takiego z cebulką i ogóreczkiem kiszonym pisznym :loveu: dziś dorsza mam, z frytkami i surówką z kiszonej :grins: a wczoraj se telefona nowego na allegro kupiłam za tego mojego starego co se go wyprałam w poniedziałek, mam ino nadzieję że bedzie działał ja przyjdzie i nie będę musiała reklamować nic...chociaż z moim pechowym szczęściem wszystko jest możliwe :cool1: cze weekendowo :loveu:
-
Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
bardzo ładna....szkoda tylko, że nie ma nikogo z tamtych okolic aby pomógł by nie trafiła do schronu albo w niepowołane ręce :shake: -
ale niespodziewajka :loveu: super!!! co Cię skłoniło do tego D-E? :lol:
-
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Warto sprawdzić, może mimo wieku osoba ta będzie bardziej odpowiedzialna i konkretna niz niejedna starsza... Agatko, tak jak napisałam w PW - może cos zmienimy w aukcji Amisia? To będzie jego 4 albo 5...