-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Słodkie poczochrańce :loveu: A jak Fionka se fajnie podpiera pysek o Kapryśkę :loveu: :evil_lol:
-
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, czekamy na nowe zdjęcia czy mam wznawiać jego allegro? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wznowiona aukcja Burysia: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=521605700]Ślepy, porzucony, zamknięty w komórce BURYŚ. (521605700) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
Wczoraj Fidel zdarł sobie 2 paznokcie w przedniej łapie. Chyba wtedy, jak ktoś strzelił petardą a on mi się wyrał do przodu a ja go szarpnęłam aby tak nie leciał... Krwi było masa, wet kazał to tak zostawić aby sam sobie wylizał ale widzę. że boli go to bo kuleje i nie staje na tej łapie :shake: No nic, poczekamy do poniedziałku i będziemy widzieć co dalej. No i cze tak w ogóle :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/45/85619658e41df4c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/45/8edea214b69377f3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia&Max'] Witaj Kasiu:)chciałabym Cie podpytać ile Fidlasty waży? Bo przyznam się, że prejrzałam troszke galerie Twojego pieska i wiesz patrząc na niego jakbym widziała mojego Maxa, obaj maja prawie identyczny wyraz mordki:)i obaj należa do tych "dużych" yorków:)mój max ma nieco bardziej kręcone włoski na tułowiu ale tak to jest prawie identyczny:)pozdrawiam!Może to bracia...:) [/QUOTE] Witaj :lol: Fidlak waży niecałe 10 kilo, wielki jest :loveu: Włoski też mu się kręcą jak ma je dłuższe.
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'] [B]Saphira[/B] ma rację. [B]Kasiu[/B] wznów allegro [B]Amisia [/B]i zrób[B] Korze[/B], prześlę 50 zł. [/QUOTE] Allegro Amisia i tak miałam dzisiaj wznawiać a dla Kory to poczekam aż Agata da fotki ;) Jeśli potem Agata przywiezie jakieś nowe zdjęcia i dla Amisia to najwyżej je podmienię w aukcji. [quote name='Agata69'] Ale korci mnie żeby chociaż jeszcze jedno allegro dać slepkowi... [B]Moze znalazłby sie jakis sponsor. To tylko 15 zł...[/B] [/QUOTE] Agata ja mu zaraz wznowię to allegro, przecież przeszkodą nie będzie 15 zł ;) -
[quote name='Mała Rita'] Jak na razie to jest mi cały czas niedobrze... :cool1: wyczuwam wszelkie zapachy które trochę mi przeszkadzają :evil_lol: [/QUOTE] ja nie miałam nudności ani mdłości, miałam za to wielka ochotę do robienia czegokolwiek - nie potrafiłam wysiedzieć na miejscu! Z Fidlem to po 10 razy wyłaziłam na dwór i cały czas sprzątałam :p
-
[quote name='Mała Rita'] Wiem, że to Fidka galeria ale chyba nie będzie miał mi tego za złe... [B][COLOR=Red]Otóż chciałam podzielić się z Wami wiadomością, że będziemy mieć z Dawidem DZIDZIUSIA[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Wielkie gratulacje dla przyszłych rodziców!!! :loveu::loveu: [quote name='Mała Rita'] :oops: ale fajnie być w ciąży :loveu: [/QUOTE] Taa, na początku jest fajnie ale potem to już nie :evil_lol: U mnie było fajnie do 5 miesiąca, potem jak przyszły całodobowe zgagi i opuchnięte nogi to chciałam już rodzić!
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
allegro Burysia wczoraj sie skonczyło. Wystawiać nowe? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
czy ten drugi psiak był juz u lekarza? a jak nie to obejrzy go jakis wet? -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] Tak w ogóle to sie martwię... Kasiu sprawdź czy wpłynęły pieniążki na allegro Pioruna. [/QUOTE] Agata, na chwilę obecna nic nie wpłynęło za allegro. Czemu sie martwisz? Chodzi o czas dla Pioruna jaki dadzą mu właściciele na poszukanie nowego domu? Czy oni mówili jak długo go przetrzymają? -
Gamonie, a Wy gdzie? :cool1:
-
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, jak dla mnie to on jest piękny i mam nadzieję że dla innych również. Czasami to właśnie w takiej przeciętności kryje się prawdziwe piękno ale oczywiście zmieniłam tytuł, tak jak chciałaś. Trzymam kciuki aby Piorunowi sie udało, aby nie trafił do schroniska ani w jeszcze gorsze miejsce... -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wyróżniona aukcja Pioruna: [B][url=http://www.allegro.pl/item520768566_piekny_szczeniak_mix_owczarka_6_m_czny_piorun.html]Piękny SZCZENIAK mix Owczarka, 6 m-czny PIORUN. (520768566) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] -
Anusiak, a jak tobie idzie w stolycy? jak praca?
-
[quote name='Anusia & Alutka'] dla wybrancow... a my to co? :placz: [/QUOTE] no to widzisz, taka z niej koleżanka! nawet dziś nie zajrzała tu :shake:
-
ja swój na balkon wyniosłam w razie gdyby miał se wystrzelić... to trza dużo siły aby ten korek wyciągnąć czy mój taki felerny jest??? :roll:
-
a wiecie, że ja se szampana nie umiem otworzyć! zdarłam to sreberko, ściagnęłam ten drucik i...druty! nic więcej nie dam rady a boję sie aby mi ten korek nie wystrzelił tak sam od siebie, np. jak se będzie w kuchni stał :roll: a takiego smaka mam na niego, se kupiłam takiego ulubionego :loveu:
-
Władka sama siedzisz, znaczy sie z rodzicami?
-
[quote name='Anusia & Alutka'] a polazła ona gdzieś była? [/QUOTE] z tego co zrozumiałam to robi imprezę w chałupie, taką dla wybrańców :p ciekawe czy kolega od sushi będzie???
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Yhy czyli ot tak se rzucasz. Myslalam ze cos juz masz nagrane. Oj to Cie musieli pod%$&wić... [/QUOTE] zmiany się szykują, prywatyzacja i tp... muszę coś działać aby na zieloną trawkę nie trafić ;) choć nie powiem, że nie posiedziałabym se w domku troszke ale to musieliby mi płacić za to :evil_lol: bez wpływów na konto nie da rady!
-
:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/44/02a60328c94d67f8.jpg[/IMG][/URL]
-
Be, oprócz Nas i Ł to spędzasz Sylwka z Polsatem czy Dwójką? :evil_lol:
-
szkoda, że nie ma pijanego Gamonia...
-
[quote name='Anusia & Alutka'] a dzie???? [/QUOTE] tam gdzie mnie przyjmą :evil_lol: a tak serio to złożyłam CV w dwóch firmach, etat ds. administracyjnych, czekam na odzew...i szukam dalej oczywiście.