Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='PositiveThought'] Fidlak straaaaaasznie kudłaty, a kocio oka ma śliczne :loveu: [/QUOTE] no kudłaty taki, podoba mi się taki i tak go zostawię :loveu: [quote name='AmiX'] oooojjjaaa jakie cukne foty!!!!! Kocio śliczny ale pieski jaszcze bardziej !!!![/QUOTE] [quote name='Pegaza'] Bernardynek:loveu: fajne te foty nie to co moje ..no ale to Twoj nowy "konik" a mi wlasciwie az tak to nie wciaga [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Śliczne śniegowe fotki Kasiu :loveu: [/QUOTE] dzienki co nie :loveu:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Robisz na manualu czy się poddałaś?? Bo fotki naprawdę bardzo fajne :loveu:[/QUOTE] cały czas na manualu, cały czas się uczę ale miło słyszeć, że fajne tym bardziej od Ciebie Madźka :loveu:
  3. Allegro będzie wyróżnione, zrobię je jutro bo dzis mnie już z kompa zganiają... Rozumiem, że mam zrobić jedna aukcję dla obu psiaków, tak? Macie pomysła na tytuł aukcji, tak aby przyciągnął jak najwięcej ludzi?
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Benek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/71cc7dab0b059fbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/744a39c9fd7cc1fe.jpg[/IMG][/URL] i królestwo Benka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/412016136df0adb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/55/1279308170e12cb7.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ...i kolega Benka z którym je z jednej miski :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/54c4d20ce0c928f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/6db251abda1c69f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/c955879299a9dcbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/1a8061e301b51f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/449/6f8353b8d5b6faa7.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze! jutro poniedziałek, hehe :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/07f3cbd55342d283.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/75bbc751ef44ea33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/4e439fed6138ed2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/7f7f100b224a333b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/dcd10d6bd37eb11b.jpg[/IMG][/URL]
  7. hehe, oby ta nam Panująca tu przylazła poświętować z nami :loveu: no to siup [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques18.gif[/IMG]
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    zaroślak jeden, fajnie wygląda co nie? :loveu: nie obcinam go wcale, zostawiam by se rosły ino podetnę gdzie nie gdzie jak będzie potrzeba...
  9. [quote name='Charly'] Charly nie bardzo. bo będzie wystawiać innym. Co do tekstu- jejku- aż glupio się przyznac...chyba za blisko to wszytko było. Pierwszy raz byłam przy czyms takim. nie da się tego opisac. nie mam dystansu jakos. teraz jakos nie mogę. w poniedzialek będę tam- postaram się dowiedziec więcej [/QUOTE] ok, ja zgłaszam chęć zrobienia im wyróżnionego allegro ale co do tekstów to dętka ze mnie, niestety... jak uda Wam sie coś sklecić to... czekam
  10. ok, ja zgłaszam chęć zrobienia im wyróżnionego allegro ale co do tekstów to dętka ze mnie, niestety... jak uda Wam sie coś sklecić to... czekam ;)
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] [COLOR="PaleTurquoise"]ja mowie o dziurce nieprzebitej no.[/COLOR] [/QUOTE] [COLOR="PaleTurquoise"]a ja goopia myślałam, że ona juz przebita :splat: znaczy się tak wywnioskowałam z tekstu...:evil_lol: [/COLOR]
  12. Nie wyobrażam sobie co te psy teraz przeżywają :-( Jeśli dostanę jakiś tekst to zrobię im wyróżnione allegro...choć pewnie Charly juz o tym pomyślała, prawda? ;)
  13. cze Beatrycze :loveu: jak Ci się mieszka mamą i siostrą? nie tęsknisz za ciszą i spokojem we własnej chałupie...? :cool3:
  14. u nas też nasypało tego badziewia masę, szklanka na chodnikach i ulicach się zrobiła a ja se planowałam jutro na zakupy jechać do miasta wojewódzkiego...:p jak tak będzie i jutro to mnie TZ nigdzie nie zawiezie :shake:
  15. póki może to niech je ile wlezie, bo potem to se będzie od gymby odejmować by się wcisnąć w kieckę ulubioną...:grins: widziałam na nk resztę zdjęciów, widać że impreza była udana :loveu:
  16. Mateo, przez jakis czas jeździłeś tam dokarmiać te psiaki...czy robisz to dalej? czy widziałeś je ostatnio?
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/448/c7ab7f2dd5ebd1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/449/16bb544c0a3f1201.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/449/a7927c031fae4226.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/55/c09afa72ca6ed80f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/6fe80abbe4095100.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/3d380a5270063733.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/8a1323a5ddb12a5d.jpg[/IMG][/URL]
  19. dobrze, że tak szybko zareagowałyście z mamą. bidna Alutka :calus:
  20. no no, a ja myślałam że psy u Madźki mają jak w raju :shake:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ja łazienkę zrobiłam i pościel zmieniłam i tez nic więcej oprócz odkurzania dziś nie robię :lol:
  22. fajnie wygląda taki parkiet wycyklinowany, ciotka moja ma i zawsze to podziwiam jak tam przychodzę :lol: błyszczy się jak psu jajca w nocy :eviltong:
  23. [quote name='Anusia & Alutka'] Kasia no mogloby byc fajnie, tez kiedys dawno miala z bordowym. sprobuj se, co Ci szkodzi? Najwyzej walniesz cale na czerwono :evil_lol: [/QUOTE] no i byłam ale se walnęłam z brązem takim ciemnym, czekoladowym znaczy się :loveu: oczywiście nie obcięłam się tak jak Ona bo szkoda mi zapuszczania mojego ale mam ciemny brąz z blondem i jest gites :lol:
  24. [quote name='kredka'] No to Gosiu podaj adres. [/QUOTE] Gosia podała mi adres na gg ale z racji odległości ja tam nie pojadę - dla mnie to drugi koniec Polski. Oto co mi napisała (myślę, że mogę go tu podać...ewentualnie go usunę): [I]Jest to kujawsko-pomorskie - Sikórz nie ten pod Płock. Numer domu.. nie jestem pewna. Ale wystarczy pytać o T..... K.......[B](te dane podam na PW)[/B]. To jest koło słynnych Sikorek - tam jest jezioro i domki wypoczynkowe. Obory są troche dalej ale żeby się nie pomyliło z tamtym Sikorzem. [/I]
  25. ale Livka jest śliczna :loveu: i jaki przedziałek równy :p
×
×
  • Create New...