-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='PositiveThought'] Fidlak straaaaaasznie kudłaty, a kocio oka ma śliczne :loveu: [/QUOTE] no kudłaty taki, podoba mi się taki i tak go zostawię :loveu: [quote name='AmiX'] oooojjjaaa jakie cukne foty!!!!! Kocio śliczny ale pieski jaszcze bardziej !!!![/QUOTE] [quote name='Pegaza'] Bernardynek:loveu: fajne te foty nie to co moje ..no ale to Twoj nowy "konik" a mi wlasciwie az tak to nie wciaga [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Śliczne śniegowe fotki Kasiu :loveu: [/QUOTE] dzienki co nie :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Robisz na manualu czy się poddałaś?? Bo fotki naprawdę bardzo fajne :loveu:[/QUOTE] cały czas na manualu, cały czas się uczę ale miło słyszeć, że fajne tym bardziej od Ciebie Madźka :loveu:
-
Allegro będzie wyróżnione, zrobię je jutro bo dzis mnie już z kompa zganiają... Rozumiem, że mam zrobić jedna aukcję dla obu psiaków, tak? Macie pomysła na tytuł aukcji, tak aby przyciągnął jak najwięcej ludzi?
-
Benek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/71cc7dab0b059fbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/744a39c9fd7cc1fe.jpg[/IMG][/URL] i królestwo Benka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/412016136df0adb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/55/1279308170e12cb7.jpg[/IMG][/URL]
-
...i kolega Benka z którym je z jednej miski :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/54c4d20ce0c928f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/6db251abda1c69f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/c955879299a9dcbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/1a8061e301b51f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/449/6f8353b8d5b6faa7.jpg[/IMG][/URL]
-
cze! jutro poniedziałek, hehe :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/07f3cbd55342d283.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/55/75bbc751ef44ea33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/455/4e439fed6138ed2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/7f7f100b224a333b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/320/dcd10d6bd37eb11b.jpg[/IMG][/URL]
-
hehe, oby ta nam Panująca tu przylazła poświętować z nami :loveu: no to siup [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques18.gif[/IMG]
-
zaroślak jeden, fajnie wygląda co nie? :loveu: nie obcinam go wcale, zostawiam by se rosły ino podetnę gdzie nie gdzie jak będzie potrzeba...
-
[quote name='Charly'] Charly nie bardzo. bo będzie wystawiać innym. Co do tekstu- jejku- aż glupio się przyznac...chyba za blisko to wszytko było. Pierwszy raz byłam przy czyms takim. nie da się tego opisac. nie mam dystansu jakos. teraz jakos nie mogę. w poniedzialek będę tam- postaram się dowiedziec więcej [/QUOTE] ok, ja zgłaszam chęć zrobienia im wyróżnionego allegro ale co do tekstów to dętka ze mnie, niestety... jak uda Wam sie coś sklecić to... czekam
-
ok, ja zgłaszam chęć zrobienia im wyróżnionego allegro ale co do tekstów to dętka ze mnie, niestety... jak uda Wam sie coś sklecić to... czekam ;)
-
[quote name='Anusia & Alutka'] [COLOR="PaleTurquoise"]ja mowie o dziurce nieprzebitej no.[/COLOR] [/QUOTE] [COLOR="PaleTurquoise"]a ja goopia myślałam, że ona juz przebita :splat: znaczy się tak wywnioskowałam z tekstu...:evil_lol: [/COLOR]
-
Nie wyobrażam sobie co te psy teraz przeżywają :-( Jeśli dostanę jakiś tekst to zrobię im wyróżnione allegro...choć pewnie Charly juz o tym pomyślała, prawda? ;)
-
cze Beatrycze :loveu: jak Ci się mieszka mamą i siostrą? nie tęsknisz za ciszą i spokojem we własnej chałupie...? :cool3:
-
u nas też nasypało tego badziewia masę, szklanka na chodnikach i ulicach się zrobiła a ja se planowałam jutro na zakupy jechać do miasta wojewódzkiego...:p jak tak będzie i jutro to mnie TZ nigdzie nie zawiezie :shake:
-
póki może to niech je ile wlezie, bo potem to se będzie od gymby odejmować by się wcisnąć w kieckę ulubioną...:grins: widziałam na nk resztę zdjęciów, widać że impreza była udana :loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/448/c7ab7f2dd5ebd1b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/449/16bb544c0a3f1201.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/449/a7927c031fae4226.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/55/c09afa72ca6ed80f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/320/6fe80abbe4095100.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/55/3d380a5270063733.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/319/8a1323a5ddb12a5d.jpg[/IMG][/URL]
-
dobrze, że tak szybko zareagowałyście z mamą. bidna Alutka :calus:
-
no no, a ja myślałam że psy u Madźki mają jak w raju :shake:
-
ja łazienkę zrobiłam i pościel zmieniłam i tez nic więcej oprócz odkurzania dziś nie robię :lol:
-
fajnie wygląda taki parkiet wycyklinowany, ciotka moja ma i zawsze to podziwiam jak tam przychodzę :lol: błyszczy się jak psu jajca w nocy :eviltong:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Kasia no mogloby byc fajnie, tez kiedys dawno miala z bordowym. sprobuj se, co Ci szkodzi? Najwyzej walniesz cale na czerwono :evil_lol: [/QUOTE] no i byłam ale se walnęłam z brązem takim ciemnym, czekoladowym znaczy się :loveu: oczywiście nie obcięłam się tak jak Ona bo szkoda mi zapuszczania mojego ale mam ciemny brąz z blondem i jest gites :lol:
-
Biedna i wychudzona sunia na łańcuchu z wrośniętą w skórę obrożą
Kasia replied to gossia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kredka'] No to Gosiu podaj adres. [/QUOTE] Gosia podała mi adres na gg ale z racji odległości ja tam nie pojadę - dla mnie to drugi koniec Polski. Oto co mi napisała (myślę, że mogę go tu podać...ewentualnie go usunę): [I]Jest to kujawsko-pomorskie - Sikórz nie ten pod Płock. Numer domu.. nie jestem pewna. Ale wystarczy pytać o T..... K.......[B](te dane podam na PW)[/B]. To jest koło słynnych Sikorek - tam jest jezioro i domki wypoczynkowe. Obory są troche dalej ale żeby się nie pomyliło z tamtym Sikorzem. [/I] -
ale Livka jest śliczna :loveu: i jaki przedziałek równy :p