-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Be, od poniedziałku zaś mają być prawdziwe upały więc jeszcze dasz radę się poprażyć na plaży :loveu:
-
wietrzymy.....:loveu:
-
[quote name='Nati28'] Witamy! Super to zdjecie ze slimakiem :lol::loveu: [/QUOTE] [quote name='Pestka'] [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5811.jpg[/URL] piękny :loveu: [/QUOTE] [quote name='dysia-u'] Kasiu to zdjęcie ze ślimakiem jest nie do opisania :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: cudne:lol: [/QUOTE] dzięki i cześć :loveu:
-
[quote name='PositiveThought'] Spróbuj w MP ;) Fidlak parówa :mdleje: [/QUOTE] no tam właśnie spróbuję....choć za jedno, które w kwietniu wydrukowali w magazynie i obiecali koszulkę to do tej pory nic nie przysłali :p serdelek :loveu:
-
[quote name='karkakarka'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5820.jpg[/url] to zdjęcie nadaje się na konkurs fotograficzny :loveu: [/QUOTE] hej :lol: też tak pomyślałam tylko nie wiem na jaki i gdzie...? cze Asik :loveu:
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5820.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5811.jpg[/IMG]
-
Mam nadzieję, że uda sie mu pomóc. Trzymam kciuki!!!
-
a jak piest wyglada? są szanse na jakieś zdjęcia? przecież zaniedbywany pies nie musi być wcale bity, wystarczy że nie jest szczepiony, odpowiednio karmiony czy też w razie choroby leczony - czy wtedy nie ma podstaw do zabrania psa?
-
Szorstka - od dziś zwana Funią znalazła swój ukochany dom !!!
Kasia replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Ona jest cały czas na ulicy czy ma jakieś tymczasowe schronienie? -
na ile jedziecie się urlopować? :lol: oby pogoda Wam sprzyjała bo z tego co widziałam to żadnej rewelacji prócz deszczy nie zapowiadają....
-
[quote name='karkakarka'] ja do tej pory mam problem prawo-lewo :roll::evil_lol: [/QUOTE] na jazdach z instruktorem też kilka razy zdarzyło mi się pomylić kierunki, ba nawet 2 razy pomyliłam pedał hamulca z gazem :diabloti: no ale to było na jazdach a na egzaminie niestety skończyło się to oblaniem :p [quote name='tofikyork'] Widzę, że twój piesek bardzo czuwa przy dzidziusiu:) [/QUOTE] czuwa jak Mały śpi albo jak Mały je :evil_lol: lubi też się z nim bawić i ganiać ale co do przytulania to już nie bardzo...no chyba, że ja jestem obok to jest spokojniejszy bo jak jest sam z Małym to raczej nie daje mu przytulić. [quote name='Mała Rita'] łoj tam Kasik za pierwszym razem nikt nie zdaje :roll: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Ja zdałam! :evil_lol: [/QUOTE] no Asik, nie jest tak źle :evil_lol:
-
[quote name='karkakarka'] Ja jak zdawałam to zaliczyłam dopiero za trzecim razem :evil_lol: ale tobie oczywiście życzę, żebyś zdała za drugim :lol: A jaką gafę popełniłaś??:cool3: [/QUOTE] hej :lol: Już wracałam do ośrodka, oczywiście cała w nerwach ale zadowolona, że to juz koniec i wtedy On mówi, że skręcamy w lewo a ja kierunkowskaz w prawo i skręciłam w prawo, oczywiscie wjechałabym w auto gdyby egzaminator nie zahamował - czyli egzamin przerwany z dopiskiem ZBRD :cool1: [quote name='tofikyork'] Cześć Kasiu:p Twój piesek jest śliczny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] witaj i dziękuję ślicznie :lol:
-
cze Gamonie wakacyjne :loveu:
-
Władziu gratuluję wyników matury :Rose: i trzymam kciuki za dostanie się na wybrany kierunek!!! Miki sreberko nasze kochane :loveu:
-
jestem, czuwam, bywam i czytam....nic nie piszę ale jestem ;) w piatek opitoliłam Fidlaka, w piątek też oblałam prawko :oops: na własne pobożne życzenie, walnęłam taka gafę że aż sam facet sie zapytał co ja chciałam zrobić bo On nie bardzo wie...? a juz prawie miałam zdane bo wracaliśmy do ośrodka :placz: i teraz muszę czekać na poprawkę do 29 lipca i od nowa przeżywać ten stres.
-
Psy staruszki - Funia, Liszka, Mika i Kibuś -wszystkie za TM.
Kasia replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Agata69'] Kasiu, pomyliłas zdjecia. Pod opisem Miki wstawiłaś Kubusia i odwrotnie. Mika to ta czarna , która j atrzymam na ręku. I jeszcze jedno: jako zdjęcie wiodace wstawiłabym to rozdzierajace zdjatko funi, jak patrzy prosto w obiektyw. Wszystko poprawiłam ;) Porzucone, wyrzucone, skazane na ŚMIERĆ...ZA CO? (681566170) - Aukcje internetowe Allegro A tak w ogóle to Kubuś jest rewelacyjny, uwielbiam takie sierściuchy i mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :loveu: -
Psy staruszki - Funia, Liszka, Mika i Kibuś -wszystkie za TM.
Kasia replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie potrafię zrobić takiego bardziej bajerandzkiego, takiego lepszego...więc jeśli takie moze być to OK ale jak sie nie podoba to piszcie a na pewno znajdzie sie ktoś kto zrobi to lepiej i ma większe doświadczenie...;) -
Psy staruszki - Funia, Liszka, Mika i Kibuś -wszystkie za TM.
Kasia replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agatko, oto wyróżniona aukcja staruszków: [SIZE="3"]Porzucone, wyrzucone, skazane na ŚMIERĆ...ZA CO? (681566170) - Aukcje internetowe Allegro Zrobiłam im jedna wspólną bo tak mi pasował tekst, ewentualnie jeśli mam to zmienić to piszcie albo poczekamy aż ta sie skończy i następne wystawimy osobno... Trzymam kciuki!!! -
Włocławek. Przepastne oczy Soni. Sonia zostaje w DT na zawsze.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wyróżniona aukcja Soni: [SIZE="3"][B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=681524520]SONIA-mix TERIERA i JAMNIKA??? Młoda, pies CUDO! (681524520) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/SIZE] Trzymam kciuki by przyniosła szczęście i nowy dom!!! -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Kasia replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzis wpłacę swoją deklarację. Poproszę tylko o przypomnienie na PW numeru konta i danych adresowych do przelewu. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Kasia replied to kobix's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9897/fotkiadopcje1010.jpg[/IMG] -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Kasia replied to kobix's topic in Już w nowym domu
:-( :-( [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2125/fotkiadopcje1007.jpg[/IMG] -
jak pięknie...:loveu: :loveu: [url]http://i43.tinypic.com/nfrz3m.jpg[/url] super zdjęcia!!!
-
gdzie se można poczytać o tej "wymianie zdań" co do wyboru Moda...?:cool1:
-
D-E będziesz czekoladowa...:loveu: Niech się babon buja, przecie to już ostatnie dni u Niej, co nie? :cool1: