Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Be, od poniedziałku zaś mają być prawdziwe upały więc jeszcze dasz radę się poprażyć na plaży :loveu:
  2. wietrzymy.....:loveu:
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Nati28'] Witamy! Super to zdjecie ze slimakiem :lol::loveu: [/QUOTE] [quote name='Pestka'] [URL]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5811.jpg[/URL] piękny :loveu: [/QUOTE] [quote name='dysia-u'] Kasiu to zdjęcie ze ślimakiem jest nie do opisania :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: cudne:lol: [/QUOTE] dzięki i cześć :loveu:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='PositiveThought'] Spróbuj w MP ;) Fidlak parówa :mdleje: [/QUOTE] no tam właśnie spróbuję....choć za jedno, które w kwietniu wydrukowali w magazynie i obiecali koszulkę to do tej pory nic nie przysłali :p serdelek :loveu:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='karkakarka'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5820.jpg[/url] to zdjęcie nadaje się na konkurs fotograficzny :loveu: [/QUOTE] hej :lol: też tak pomyślałam tylko nie wiem na jaki i gdzie...? cze Asik :loveu:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5820.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5811.jpg[/IMG]
  7. Mam nadzieję, że uda sie mu pomóc. Trzymam kciuki!!!
  8. a jak piest wyglada? są szanse na jakieś zdjęcia? przecież zaniedbywany pies nie musi być wcale bity, wystarczy że nie jest szczepiony, odpowiednio karmiony czy też w razie choroby leczony - czy wtedy nie ma podstaw do zabrania psa?
  9. Ona jest cały czas na ulicy czy ma jakieś tymczasowe schronienie?
  10. na ile jedziecie się urlopować? :lol: oby pogoda Wam sprzyjała bo z tego co widziałam to żadnej rewelacji prócz deszczy nie zapowiadają....
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='karkakarka'] ja do tej pory mam problem prawo-lewo :roll::evil_lol: [/QUOTE] na jazdach z instruktorem też kilka razy zdarzyło mi się pomylić kierunki, ba nawet 2 razy pomyliłam pedał hamulca z gazem :diabloti: no ale to było na jazdach a na egzaminie niestety skończyło się to oblaniem :p [quote name='tofikyork'] Widzę, że twój piesek bardzo czuwa przy dzidziusiu:) [/QUOTE] czuwa jak Mały śpi albo jak Mały je :evil_lol: lubi też się z nim bawić i ganiać ale co do przytulania to już nie bardzo...no chyba, że ja jestem obok to jest spokojniejszy bo jak jest sam z Małym to raczej nie daje mu przytulić. [quote name='Mała Rita'] łoj tam Kasik za pierwszym razem nikt nie zdaje :roll: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] Ja zdałam! :evil_lol: [/QUOTE] no Asik, nie jest tak źle :evil_lol:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='karkakarka'] Ja jak zdawałam to zaliczyłam dopiero za trzecim razem :evil_lol: ale tobie oczywiście życzę, żebyś zdała za drugim :lol: A jaką gafę popełniłaś??:cool3: [/QUOTE] hej :lol: Już wracałam do ośrodka, oczywiście cała w nerwach ale zadowolona, że to juz koniec i wtedy On mówi, że skręcamy w lewo a ja kierunkowskaz w prawo i skręciłam w prawo, oczywiscie wjechałabym w auto gdyby egzaminator nie zahamował - czyli egzamin przerwany z dopiskiem ZBRD :cool1: [quote name='tofikyork'] Cześć Kasiu:p Twój piesek jest śliczny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] witaj i dziękuję ślicznie :lol:
  13. cze Gamonie wakacyjne :loveu:
  14. Władziu gratuluję wyników matury :Rose: i trzymam kciuki za dostanie się na wybrany kierunek!!! Miki sreberko nasze kochane :loveu:
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    jestem, czuwam, bywam i czytam....nic nie piszę ale jestem ;) w piatek opitoliłam Fidlaka, w piątek też oblałam prawko :oops: na własne pobożne życzenie, walnęłam taka gafę że aż sam facet sie zapytał co ja chciałam zrobić bo On nie bardzo wie...? a juz prawie miałam zdane bo wracaliśmy do ośrodka :placz: i teraz muszę czekać na poprawkę do 29 lipca i od nowa przeżywać ten stres.
  16. [quote name='Agata69'] Kasiu, pomyliłas zdjecia. Pod opisem Miki wstawiłaś Kubusia i odwrotnie. Mika to ta czarna , która j atrzymam na ręku. I jeszcze jedno: jako zdjęcie wiodace wstawiłabym to rozdzierajace zdjatko funi, jak patrzy prosto w obiektyw. Wszystko poprawiłam ;) Porzucone, wyrzucone, skazane na ŚMIERĆ...ZA CO? (681566170) - Aukcje internetowe Allegro A tak w ogóle to Kubuś jest rewelacyjny, uwielbiam takie sierściuchy i mam nadzieję, że szybko znajdzie domek :loveu:
  17. Nie potrafię zrobić takiego bardziej bajerandzkiego, takiego lepszego...więc jeśli takie moze być to OK ale jak sie nie podoba to piszcie a na pewno znajdzie sie ktoś kto zrobi to lepiej i ma większe doświadczenie...;)
  18. Agatko, oto wyróżniona aukcja staruszków: [SIZE="3"]Porzucone, wyrzucone, skazane na ŚMIERĆ...ZA CO? (681566170) - Aukcje internetowe Allegro Zrobiłam im jedna wspólną bo tak mi pasował tekst, ewentualnie jeśli mam to zmienić to piszcie albo poczekamy aż ta sie skończy i następne wystawimy osobno... Trzymam kciuki!!!
  19. Wyróżniona aukcja Soni: [SIZE="3"][B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=681524520]SONIA-mix TERIERA i JAMNIKA??? Młoda, pies CUDO! (681524520) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/SIZE] Trzymam kciuki by przyniosła szczęście i nowy dom!!!
  20. Dzis wpłacę swoją deklarację. Poproszę tylko o przypomnienie na PW numeru konta i danych adresowych do przelewu.
  21. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9897/fotkiadopcje1010.jpg[/IMG]
  22. :-( :-( [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2125/fotkiadopcje1007.jpg[/IMG]
  23. jak pięknie...:loveu: :loveu: [url]http://i43.tinypic.com/nfrz3m.jpg[/url] super zdjęcia!!!
  24. gdzie se można poczytać o tej "wymianie zdań" co do wyboru Moda...?:cool1:
  25. D-E będziesz czekoladowa...:loveu: Niech się babon buja, przecie to już ostatnie dni u Niej, co nie? :cool1:
×
×
  • Create New...