Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze D-E, cze Be, cze Włazia, cze Nati :loveu: do granicy czeskiej mamy godzinkę jazdy...bliziutko :lol: Władka niezła Twoja mama jest, dobrze mu odpowiedziała :evil_lol: trza krótko za łby dziadów trzymać!!! :mad:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    a ja jutro jadę do Czech, tam spędzimy dzień, pójdziemy do ZOO, na basen z Łukaszkiem i na zakupy...:lol:
  3. a uważasz, że nie umiem??? :evil_lol: myślałam że daje radę...jednak On stwierdził inaczej :cool3:
  4. jak trafie na dobrą i wciągającą książkę to czytam tak długo aż przeczytam, no chyba ze oczy juz tak ciężkie że nie idzie to wtedy rano nawet przy myciu zębów czytam byle tylko do konca :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza'] bedziesz smigac nowym autem fiu fiu:cool1:a Tomek nie bedzie sie bal?:evil_lol:[/QUOTE] ha ha, wpierw trza egzamin z 'WAJCHY' zdać!! :evil_lol: :evil_lol:
  6. wygląda jakby się do ściany przykleił :lol: [url]http://images46.fotosik.pl/175/7a7a0d089999ccb6med.jpg[/url]
  7. [quote name='Pegaza'] aa sie zobaczy jak przeczytasz najwyzej wystawisz tez na allegro:p [/QUOTE] nie warto, to nie kosztowało wiele kasy a moja mama na pewno je weźmie bo Ona wszystko czyta :p
  8. no może, pojedzie z bratem albo kumplem w miejsce już sprawdzone...zresztą Oni sami wiedzą gdzie i jak byle było dobrze i byle nie przepłacić ;)
  9. no to zobaczymy co to jest, czytałam że dość dobre a ja lubię takie książki w typie thrillera czy kryminału...
  10. taa, TZ chce jeszcze przed świętami coś sprowadzić...On wie co chce, ale zobaczymy czy uzbiera tyle kasy bo chce tylko za gotówkę, tak by nie brać żadnych pożyczek...;)
  11. D-E, Ty czytasz dużo książek - czytałaś coś H.Cobena? On pisze thrillery/kryminały...ponoć bardzo dobre i wciągające...zamówiłam kilka jego tytułów na allegro. zamówiłam też [I]Zmierzch[/I] (ale tylko 1 część bo nie wiem czy mi się spodoba) i jeszcze [I]Kwiat Pustyni[/I] i [I]Skrzywdzoną[/I]... czytałaś coś z tego?
  12. sie pochwale jak nabyjemy, to znaczy przywieziemy...;)
  13. te łapiny są ekstra, nie zauważyłam ich wcześniej :evil_lol:
  14. będzie dobrze, wyliże i jutro będzie hasać jak szczeniak ;)
  15. my musieliśmy zrezygnować z urlopu w Zakopcu, "dzięki" temu zaoszczędziliśmy kasy i teraz zmienimy auto szybciej niz myśleliśmy...tak więc wszystko ma swoje dobre strony ale zawsze trzeba z czegoś wtedy zrezygnować by mieć coś innego...;)
  16. ucholce Pudziana rewelka!!! :loveu: :evil_lol: byli? nadają się? czy może odprawiłaś ich z kwitkiem...?:razz:
  17. :evil_lol::evil_lol: T jest niezła!!!
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: Fotki piękne zdolniacho Ty! [/QUOTE] cze Asik dawno nie 'widziana' :loveu:
  19. cały czas czekamy na fotki otyłego Arnolda :evil_lol:
  20. może nadepnęła na cos albo cos juz użarło w łapinę którąś... Fidlasty latem też tak czasami ma, idzie idzie i nagle staje, ogon pod siebie, łapy w dół i stoi jak sierota, obraca siew tył i próbuje cos tam wylizać czy wygryźć czy może wywąchać....:cool1:
  21. może i tak, ale za to w kilka minut ma się to co na zonku w kilka godzin....:lol: a zonko też niezdrowe ponoć jest... cze Władka :loveu:
  22. czy wiadomo coś na temat tego czwartego psiaka - włóczęgi?
  23. Jeny Asik, gdzie Was wcięło...???
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] ciekawe ktory z nich mial wieksza frajde:evil_lol: [/QUOTE] dopóki Łukasz nie najechał na krawężnik i Fidlakiem nie zatrzęchło tak porządnie to chyba ten kudłaty miał większą frajdę :p
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no, radochę mieli oboje :loveu:
×
×
  • Create New...