Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Magda'] Ale heca! Napisala do mnie ostatnio dziewczynka na gg, ze chce kupic Mikuchna!! Nie dala sobie wytumaczyc, ze M nie jest na sprzedaz:shake::evil_lol: Mam nadzieje, ze to czytasz malenka, bo ubaw mialam po pachy, dzieki! hihi [/QUOTE] A skad Ona wytrzasnęła to, że Mikuchna jest na sprzedaż? :evil_lol: Niezłe!!! Na ile wybywasz do Poznania?
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] A ciekawe skąd on zna takie słowo :diabloti: [/QUOTE] [quote name='karkakarka'] jak to skąd - z przedszkola :evil_lol: [/QUOTE] no przecież nie ode mnie :diabloti:
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='laurin'] To twój już tak ładnie mówi pełnymi zdaniami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: kurcze Szymuś nie chce mi mowić:shake::-( się będzie trzeba do logopedy wybrać:placz: cześć Kasiu:multi: popieram małego w 100%:evil_lol: [/QUOTE] Anuś, On zaczął mówić jak skończył 3 lata czyli miesiac temu - tak jakby jakaś blokada sie odblokowała i nagle zaczął wszystko powtarzać ;) Też byłam u lekarzy ale powiedzieli, że nie ma potrzeby stresować siebie i dzieciaka bo chłopcy z reguły mówia później i z większym trudem im to przychodzi, są też bardziej leniwi... Problem moze pojawic sie dopiero wtedy jak dzieciak skończy 5 lat i dalej nie bedzie mówił tak więc Ty na razie niczym sie nie martw ;)
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    te ich teksty są rewelacyjne :evil_lol: kilka ich było, jak mi się przypomni cos jeszcze to Wam napiszę!
  5. Gratulejszyn :loveu: Za ten karnet i to i ja poszłabym sobie popracować do sonen studio....:razz: U nas nawet szukali kogoś, praca spokojna i czysta ale ja juz mam robotę...
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Fidlasty burzę też ma pod ogonem ;) Coś Wam opowiem jak mnie Łukaszek zszokował :diabloti: Wczoraj rano była u nas burza, Mały stanął koło okna i tak patrzy sie i patrzy...i w pewnej chwili mówi: [I]"Mamusia patrz jaka chujnia!!!"[/I] A ja zamiast cos mu powiedzieć, że tak nie wolno to tylko wybuchnęłam niepochamowanym śmiechem :evil_lol:
  7. po ostatnich zdjęciach też mogę stwierdzić, że Fidlasty nadawałby sie do wszystkiego :evil_lol: a najbardziej do tego, kto najdłużej poleży ze zwisającą w dół głową :diabloti:
  8. [quote name='madziasto4'] Ta, takiego wała, a nie abonament :cool1: Samo wróciło :diabloti: [/QUOTE] ja już też ni ciula (Be :evil_lol:) nie wykupie tego dziadostwa!!!
  9. i co? i co? udało się? :lol: u nas dziś i wczoraj leje cały czas, nawet małe podtopienia są a jakie burze były :shake:
  10. wykupiłaś abonament czy multi juz wróciło? :cool1:
  11. Madźka to już teraz w piątek wybywacie, co nie?
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    też juz swojego widzę bo załadowałam go ponownie ale od Beatrycze nie widzę...:shake:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    widzi ktoś mojego avatara? ja od niektórych widzę, nie widzę tylko swojego i Beatrycze :cool1:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Wszystkim :loveu: dół już zakopany ale od nowa choróbsko jakieś mnie złapało...zaś na antybiotykach jestem i nawet L4 nie mogę wziąć bo ostatnio brałam na Małego a sytuacja u nas w pracy nie za ciekawa :shake:
  15. Madźka, jaka superancka sesja :loveu: :loveu: a te buziaki!!!!!!
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='laurin'] :glaszcze:aż tak źle... [/QUOTE] nom... ale wszystko z czasem mija więc mam nadzieję, że i ten kryzys kiedys minie.
  17. Władziu gdzie żeś???? :loveu:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='laurin'] Kasiu a jak dzisiaj samopoczucie? [/QUOTE] :shake: :shake: chyba dopóki nie pójdę na urlopa to ten stan będzie się utrzymywał...najchętniej to bym zabrała Fidlastego i wyjechała gdzieś tylko z nim, gdzieś w jakieś ciche i spokojne miejsce na długi odpoczynek...:cool1:
  19. Trzymam kciuki aby udało sie cos zadzaiałać i uratować psiaka!
  20. bo Be ma problema wielkiego bo się dostać na dogomejszyn nie może! płacze mi bidulka :placz: bidna smutna jest taka, nawet patrzyłam dla Niej czy na administracji czasem problemu tego nie rozwiązują ale tam jak zwykle olewka...
  21. to może na mapie pomocy dogo poszukać kogoś z okolic...jakie to woj?
  22. [quote name='Agata69'] ok. nie wiem co zrobić. [/QUOTE] wysłałam maila. myślę, że warto sprawdzić ten domek.
  23. czy to pewne że pies idzie do uśpienia? moze to tylko zmyka dla policji ...? niech Twój brat jutro sprawdzi czy pies jest.
  24. Agata, ta Pani podała mi również swój profil na Naszej Klasie aby zobaczyć Ją i jej zdjęcia oraz rodzinę. Nie wiem czy Ty masz tam profil, jeśli nie to prześlę ci kilka Jej fotek, ok?
×
×
  • Create New...