Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. nic, kompletna cisza :shake: jak nigdy...
  2. cze Madźka :loveu:
  3. coś zastoje nastały w adopcjach...
  4. cze Asik :loveu: co u psiurów? Arnold dalej rezyduje u T?
  5. dobry :loveu: w końcu minął drętwy poniedziałek, no i w końcu zaś pogoda wróciła :lol:
  6. Pudzianku trzymaj się, i Ty Be również :loveu: no a dla Ślicznotki kwiatki za ocenę doskonałą :Rose:
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6019.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6020.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6023.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6029.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6030.jpg[/IMG]
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    i dzienki za kciuki :loveu:
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no ale teraz byłam z Tomkiem na górce, od nowa uczył mnie ruszania z ręcznego i dzisiaj mi wszystko ładnie pięknie szło - bo i stresu nie było... boję się jeszcze zatoczki bo tego nie robiłam w czasie kursu bo mi mówili, że nie ma już tego ale przecież to to samo co parkowanie równoległe do krawężnika między samochodami, co nie? a to niestety jest na egzaminie :placz: a jak ja mam to teraz poćwiczyć, przecież nie pojadę między inne auta z TZtem bo jeszcze w jakieś stuknę...:cool1:
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Cze sloneczne:multi:co tam u Was nowego..? [/QUOTE] sraczka-biegunka bo w środę poprawkę mam i już wiem, że nie zdam! :placz: po 4 tydniach niejeżdżenia nawet z ręcznego nie ruszyłam bo za każdym razem mi gasł a na placu postrącałam pachołki :angryy: przecież to jest porażka jakaś - 4 tydnie czekać na poprawke a wiadomo, że godzin nie wykupie tyle ile bym chciała bo jedna kosztuje 50 zeta, wiec wykupiłam sobie tylko 3 w czasie których miałam takiego stresa, że nic mi nie wychodziło :placz:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='magda z.'] ja też zajrzałam i się zdziwiłam, patrzę następne a tam jakaś pani w czapce marynarza:evil_lol:i na pewno nie Kasia;) Fajna fotka:loveu: miłej soboty:p [/QUOTE] cze Magda :loveu: no ja w czapkach marynarskich nie pozuję, ba nawet nie bujam w takich :evil_lol:
  12. fajne to ostatnie zdjęcie :loveu:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] A Kasia se wolne wziela od dogo?:cool1: chcialam na nk fotke skomentowac ale nie idzie..:roll: to tu mowie ze jest piekna:loveu: [/QUOTE] [quote name='Magda'] Ja też chciałam. Łukaszek zrobił świetną minę :loveu: [/QUOTE] no nie idzie bo to fotka konkursowa ;) ale taką sama mam w swojej galerii... no i cze Wam tak w ogóle :loveu:
  14. czyli, że przedłużasz ten moment czy może nikomu go nie oddasz? :razz:
  15. Gdzie Was wywiało???
  16. Be, kupcy jacyś już sie zgłaszają na Pudzianka? :loveu: Są już jacyś konkretni chętni?
  17. troszkę już zarósł na łapinach i ogonie :lol: śliczności :loveu: [url]http://img10.imageshack.us/img10/4449/p7063423.jpg[/url]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no no, za pierwszym razem też mi tak instruktor mówił na dzień przed egzaminem - i co? doopa blada!!! :diabloti:
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Sie masz fajnie z ta dzialką :cool1: a ja sie bede smazyc w domu...ale w domu chlodniej niz na dworze.. [/QUOTE] fajna sprawa choć wiadomo, że lepiej gdzieś nad wodę wybyć :lol: ale z tym problem jest bo Tomek cały czas pracuje, nawet na urlopie i dopiero tak po 17.00 mozemy gdzieś jechać a do tej pory raczymy się działką... no chyba że zdam teraz prawko to będę sama z małym śmigać! :cool1:
  20. dziś faktycznie jest straszny upał, ale jutro ma być jeszcze gorzej...:shake:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Nati28'] Zabojczy ten Twoj synek :evil_lol: [/QUOTE] :lol::lol: [quote name='Pegaza'] Cze upalne:multi: [/QUOTE] zaraz idziemy na działkę się opalać i pluskać w basenie :loveu: a potem grilla zrobimy bo juz od wczoraj łazi za mna kiełbacha....
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='FREDZIU'] Witam sredecznie i pozdrawiamy z Fredzią,:multi: Kasię i Fidlastego, jesteśmy od niedawna na dogo a u Was pierwszy raz ;)ale napewno nie ostatni.:shake: Bardzo wesoło u was, a twój synuś jest zarąbisty:crazyeye:, nie nudzi ci się.:shake: Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:lol::lol::multi: [/QUOTE] witamy również :lol: [quote name='karkakarka'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5988.jpg[/url] chłopak się chyba załamał :evil_lol: [/QUOTE] bo nic tylko pozować mu każdą i ustawiać sie nie tak jak on sam by chciał...:p [B]może wpadnie komuś w serce jeden z tych cudaczków :-([/B] [url=http://www.allegro.pl/item694457037_czikita_psi_okruszek_7_kilo_1_rok_pies_ideal.html]CZIKITA, psi okruszek - 7 kilo, 1 rok. Pies IDEAŁ (694457037) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item694489315_zjawiskowa_beza_biale_puchate_cudo_1_rok.html]ZJAWISKOWA Beza. BIAŁE PUCHATE cudo! 1 rok! (694489315) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item691311573_rudzik_jestem_taki_brzydki_i_krzywy.html]RUDZIK - Jestem taki BRZYDKI i KRZYWY. (691311573) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. Wyróżnione allegro Bezy: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694489315]ZJAWISKOWA Beza. BIAŁE PUCHATE cudo! 1 rok! (694489315) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  24. Wyróżnione allegro Czikity: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694457037]CZIKITA, psi okruszek - 7 kilo, 1 rok. Pies IDEAŁ (694457037) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
×
×
  • Create New...