-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze D-E :loveu: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6071.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6052.jpg[/IMG]
-
Cze Anusiak :loveu: też tak myślę...:diabloti:
-
"OWCZAREK NIEMIECKI" /Zielona Góra czeka na dom
Kasia replied to pani_agnieszka's topic in Już w nowym domu
piękny psiak! szkoda, że zdjęcia takie małe bo można byłoby wkleić je tu na wątek... -
no tak, uroki śląska z tymi kibolami ;) cze D-E :loveu:
-
cze Kasiasta :loveu: Mati dobry był z tą nornicą :evil_lol: oby więcej Wam się ich nie zalęgło jak się dowiedzą, że nic im nie grozi :evil_lol:
-
marzy mi się aby teraz trafić na jakiegoś młodego wiekiem egzaminatora...do tej pory miałam samych starych dziadów, mniemam że jakiś emerytowanych policjantów albo profesorów, takich znudzonych życiem co im może żona nie tak dogodziła albo wcale nie dała...:diabloti:
-
[quote name='magda z.'] Kasia jesteś świetna, nic się nie martw. Musi się udać następnym razem, trzymam kciuki. Riposta baaaardzo udana:p Pozdrawiam:loveu: [/QUOTE] dzięki Madziu, kciuki sie przydadzą :loveu: [quote name='madziasto4'] :roflt: Ty, a tam rozmowy nie są nagrywane przez tę kamerę? :evil_lol: Bo jak w wordzie odsłuchają tekst z wajchą, to z krzeseł spadną :evil_lol: [/QUOTE] są nagrywane ale ja mam to wiesz gdzie :evil_lol: tak mnie podkur*** że waliło mnie co mówię byle tylko mu dogryźć!
-
ojojoj...będzie serduszko pękało jak będą się zgłaszać potencjalne domki...:calus:
-
[quote name='tigrunia'] A ten ojciec co ? Zareagował jakoś? [/QUOTE] tak, zaraz poleciał gdzieś tam szukać jakiegoś dyrektora czy kogoś, ja już potem nie widziałam ich bo za niedługo ja wsiadałam i jechałam na plac więc myślałam już tylko o sobie...
-
soboty mam wolne więc juz w sobotę sobie odeśpię :loveu: już teraz Łukaszek daje pospać, jedynie to muszę wstać, nalać mu soczku jakiegoś, włączyć baaaardzo dłuuuuugą bajkę i mogę z powrotem iść do łóżka ;)
-
czy to była prawda to nie wiem, choć po nich można się wszystkiego spodziewać...
-
jedna dziewczyna, młodziutka strasznie to wyskoczyła z tego auta jak przyjechali z miasta jak poparzona! od razu podleciała do ojca i mówiła mu płacząc, że facet sie do niej dobierał, że wkładał jej łapska pod spodenki...a typ taki obleśny, że witką od wierzby bym go nie tknęła :cool1:
-
czyli kryzys będzie codziennie :mdleje: śpisz popołudniami? ja próbowałam ale nie umiem zasnąć...czuje się zmęczona ale nic poza tym.
-
no mówię Ci, widok jego miny był bezcenny :loveu: a może on sam nie będzie chciał mnie egzaminować? :evil_lol: zobaczymy...
-
[quote name='tigrunia'] I jak się wstaje ? :diabloti: [/QUOTE] dzis pierwszy dzień i koło 11.00 miałam kryzysa...głowa mi tak troszkę spadała i kurz miałam w niej ale jakos dotrwałam do 13.30... mam nadzieję, że z czasem się przyzwyczaję... Ty miewasz jeszcze kryzysy w pracy? czy organizm już sie przyzwyczaił i dajesz bez problemu rade?
-
widok jego miny poprawił mi humor i to, że egzamin oblałam nie było tak ważne jak to co zobaczyłam na jego twarzy :p obym tylko następnym razem nie trafiła na niego :evil_lol:
-
sama sobie zmieniłam, mam taki dojazd z taką jedną babką i póki co tak będę jeździć aż zdam prawko i zacznę swoim autkiem ;) co do mojego egzaminu to napisałam u siebie.
-
nie narzekajcie :loveu: Be ja już zaczynam tak jak Ty wstawać do roboty - budzik na 4.20 nastawiam, ale za to już przed 14.00 jestem w chałupie :lol:
-
ja i tak uważam, że na nich nie ma mocnych...to są sku******* jakich mało! byle tylko kieszenie nabić, a w Opolu to juz ewidentnie to robią - cały czas remontują ośrodek i place manewrowe, muszą mieć przecież kasę na to więc oblewają! zdawalność w Opolu za pierwszym razem wynosi troszkę ponad 20%, a conajmniej połowa podchodzi po 5-6 razy do egzaminu :shake: egzaminatorzy są nieprzyjemni, wulgarni i robia łaskę o wszystko a te panie u których się dostaje termin kolejnego egzaminu to takie modelki z WĄSAMI, że normalnie na okładkę VIVY z nimi :diabloti: jak za karę tam siedzą!
-
czym tu się chwalić? tym, że następna poprawka 26 sierpnia? miałam bardzo starego, nieuprzejmego pana, który pragnął bym jeździła tak jak on, bym tak jak on zmieniała biegi i miała taką sama dynamikę i tempo jazdy. twierdził, że takim zmienianiem biegów jak ja to robię mogę tylko spowodować zagrożenie na drodze...:cool1: więc mu grzecznie odpowiedziałam, że egzamin z trzymania "wajchy" to ja już dawno temu zdałam u swojego męża i to nie tylko praktyczny :diabloti: dziada zatkało a ja wyszłam z samochodu.
-
Agata zrobione ;) [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=694489315]ZJAWISKOWA Beza. BIAŁE PUCHATE cudo! 1 rok! (694489315) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Beza ma na allegro 4 obserwatorów, już od samego początku...nie wiem tylko po co Ci ludzie obserwują i robią nam oraz jej nadzieje skoro i tak nikt konkrety nie dzwoni :shake:
-
witamy się pierwszy raz :lol: Cudnie tu wyszedł :loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/169/6330b12305957a60med.jpg[/url]
-
[quote name='madziasto4'] No przecież na wykupionych dodatkowych godzinach możesz parkowanie równoległe poćwiczyć ;) [/QUOTE] te godziny już miałam, parkowania nie ćwiczyłam bo o nim nie pamiętałam a instruktor nic o nim nie wspominał, dopiero potem przeczytałam w necie...
-
[quote name='Mała Rita'] arnold ma 20 kilo nadwagi, ale szczesliwy u tesciówki :) [/QUOTE] dasz radę pokazać Go nam :evil_lol:
-
[quote name='Agata69'] A może allegro nie działa?.... [/QUOTE] działa ;) wydaje mi się, ze okres wakacyjny i dlatego tak jest...zauważyłam nawet, że jest o wiele wiele mniej wejść :shake: