Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Pegaza'] dzis pochmurno i kropkowo:roll: a ja na poludnie do roboty:roll: buu.. do kataru dolaczyl kaszel juz mnie plecory bola od kaslania...:roll: [/QUOTE] ja właśnie wróciłam od lekarza - angina i powiększone węzły chłonne :shake: antybiotyki i leżenie w łóżku! od 3 dni się kurowałam po domowemu ale nie dałam rady, niestety... [COLOR="LightBlue"]na której stronie są te fotki?[/COLOR]
  2. fajny ma ten pyszczek :loveu: trzymam kciuki aby coś udało mu sie znaleźć!!!
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Asik, D-E, Ania :loveu: [B]Asik,[/B] fajna ta Wasza kwatera była. Taka kolorowa :lol: Ciekawe jaka ta nasza będzie, mam nadzieję że damy radę ten tydzień bo wiem że i tak późno dzwoniłam i szukałam bo praktycznie wszystko już pozajmowane na wakacje... [B]D-E,[/B] a gdzie Wy jedziecie i na jak długo?
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    szkoda, że się miniemy...byłaby okazja do spotkania :lol: dziwny babon i tyle! już miałam na końcu języka jej powiedzieć aby sama się przywiązała np. do poręczy i tak przekimała nockę :evil_lol:
  5. ciekawie muszą te pazury Twoje wyglądać... czekamy na fotki :p
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jedyne miejsce gdzie możemy przyjechać z Fidlakiem, było jeszcze jedno ale to Pani mi powiedziała, że piesek będzie spał sobie na dworze. jak zapytałam gdzie na dworze to powiedziała: [I]No przywiążemy go do czegoś, albo w stodole zamkniemy![/I] :cool1: czy Wy też do Zakopca sie wybieracie?
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Rezerwację mamy od 15 lipca, w centrum Zakopanego: [url]www.stojek-zakopane.pl[/url]
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] oo nic sie nie chwalilas ze tym razem urlop w gorach..:cool1: jedziecie z Fidlem..? [/QUOTE] mieliśmy jechać do Chorwacji, na własną rękę i własnym autem ale z racji tego że zmieniamy to auto na inne to kasy zabrakło na wakacje zagramaniczne i jedziemy na tydzień do Zakopanego ;) a Fidlak jedzie oczywiście z nami - pół dnia straciłam, chyba ze 100 tel wykonałam i znalazłam miejsce gdzie możemy jechać razem z nim :multi:
  9. ja dziś placka po węgiersku robiłam :loveu: i miałam okna myć ale zaczęło padać więc znów to odłożyłam na zaś...
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Czy mi sie zdaje ze on przytyl czy to tylko te futro niedzwiedzie?:cool3:[/QUOTE] przytyło mu się troszkę, to fakt ale zarośnięty tez jest :p przed urlopem w Zakopanem pójdę go wystrzyc!
  11. cze Aga :lol: fajnie se mają w tym pościelowym różu :loveu:
  12. Jaka Holly jest słodziutka :loveu: Arisek fajnie wygląda w krótkich włosach na łebku :loveu: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8728.jpg[/url] cze Sara :lol:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] :evil_lol: Wreszcie jakiś taki rozbrykany :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] bo on tajemniczy i skryty gość jest :evil_lol: i jeszcze takiego macie! [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5419.jpg[/IMG]
  14. Zdjęcia Amisia podmienione: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=653464457]AMIŚ, pies który mówi..Cudowny, łagodny, 1 rok (653464457) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  15. Kasieńko Wszystkiego NAJ NAJ NAJ :loveu: my również z niecierpliwościa czekamy na zdjęcia...:lol:
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    To Was zaskoczyłam, co nie :evil_lol: Się śmiejcie, się śmiejcie :eviltong:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5416.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5414.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5413.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5421.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5418.jpg[/IMG]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Ja tak właśnie teraz mam - koralików i półfabrykatów masa została, tylko kasa wydana niepotrzebnie :shake: A dla odmiany zamówiłam sobie kolczyki Svarovskiego, tak dla poprawy humoru :cool1:
  19. Ok, to ja czekam na Twoje wieści a ofertę licytacji na allegro usunęłam bo jak zaznaczyłam jest to aukcja charytatywna, na której szukamy domu a nie sprzedajemy psa.
  20. Agata a może chociaż zobaczyc czy faktycznie maja tego drugiego psa i w jakim jest on stanie? Szkoda by i jego zabili, a jak widać Gosia ma go gdzieś skoro tamtej suce nie pomogła i to los tego jej obojętny :shake:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Ja wyjeździłam moje 30h i dodatkowo przed egzaminem wykupiłam kilka. :p Ale ja nie miałam problemów z jakąś niepewnością czy strachem, od początku byłam mistrzem kierownicy :diabloti: :evil_lol: i kochałam jeździć :loveu: A jak tam Kasia Twój biznes z koralikami? :cool3: [/QUOTE] wiesz, ja niby też dobrze jeżdżę jeśli chodzi o sama jazdę, i nawet dość szybko jeżdżę :diabloti: ale niestety na egzaminie oprócz tego, że trzeba dobrze jeździć to jeszcze trzeba jeździc przepisowo a z tym to już u mnie gorzej :evil_lol: biznes koralikowy spalił na panewce :cool1: zbyt dużo osób to robi a i kokosów z tego nie ma rewelacyjnych...
  22. ręce opadają normalnie! dziewczyno, skoro pies był u Ciebie/siostry i skoro znasz tych ludzi i wiesz na co ich stać to dlaczego trafił on do nich??? :angryy: dlaczego nie został u Ciebie i nie szukałaś mu innego normalnego domu? a tak w ogóle to zgłosiłaś na policję to, że suka została zabita i że mają nowego psa?
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no niestety, ja już wykupiłam sobie dodatkowe godziny :p wolę mieć troszke wiecej pewnosci bo teraz nie mam jej prawie wcale...
×
×
  • Create New...