Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='tigrunia'] Kaśka a co z Twoim Psim Salonem ? [/QUOTE] a czy ja gdzieś napisałam, że takie coś wtedy i wtedy otwieram? gdybać i kminić każdy może, co nie? póki co mam pracę a z tego co się orientuje to o salonie to były czyste jaja po tym jak skrzywdziłam swoim talentem fryzjerskim swojego psa.
  2. Władziu, Ty dalej w urlopowym rozjazdach? :loveu:
  3. serio chce zmienić robotę, już 9 lat dojeżdżam i męczy mnie to...a po drugie sama praca i atmosfera w niej nie jest juz taka jak kiedyś, kierowniczka też już nie ta sama... cool1: z tym monitoringiem to mnie zagięłaś:-o serio tak tam jest? w solarium? może po to byś sama sie za darmochę nie opalała :evil_lol:
  4. [quote name='Pegaza'] Heh ja Cie rozumiem..:cool1: ja narazie zrobilam sobie przestoj..:cool1: [/QUOTE] Ja w sumie od razu mogłam iść na L4 na Łukaszka ale wtedy nie poszłabym tak jak planowałam na urlop tylko dużo później, gdzieś tak w październiku bo w sierpniu idzie jedna koleżanka a we wrześniu druga...no i wtedy dopiero gdzieś w listopadzie zostałyby mi wypłacone Wczasy pod Gruszą a tak to dostanę je juz teraz, po urlopie :cool1: Dlatego pomyślałam se, że wezmę ten urlop normalnie a potem L4 - a wiadomo chorobowe rzecz święta, z tego Cie do pracy nie ściągną a z urlopu mogą. A potem to sie zwolnię i poszukam sobie czegoś innego...
  5. no domowo ale urlopowo. ale i tak po urlopie idę na L4...rzygać mi sie chce jak mam iść do tej roboty więc se przedłużę wolne o tydzień :cool1:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    wesoło jest z takim brzdącem ale niestety wstydu czasami też się można najeść :lol:
  7. cos sobie zmieniałaś w tym podpisie czy dogo tak zaszalało? :p czołem urlopowo :loveu:
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze :lol: On mnie codziennie czymś zaskakuje! Dzis wyszliśmy pierwszy raz na dwór odkąd złapał ospę, pojechałam z nim miejskim autobusem by zapłacić se za dodatkowe godziny przed poprawka z egzaminu na prawko. No i tak se jedziemy tym autobusem, obok siedzi sobie bardzo gruba Pani a Łukaszek do Niej tak: [I][B]Ciocia Jasia ma duzi bziuch ale Pani ma jeszcze więksi![/B][/I] :evil_lol: Raz mu kiedyś powiedziałam, że nie kupię mu tam czegoś bo nie mam kasy. Od tamtej pory przy każdej kasie w każdym sklepie gdy z Nim stoję i za coś płacę On mówi do Pani: [I][B]Mama kasy nie ma, tata kasę ma![/B][/I] :cool1: A jego ulubioną odpowiedzą na to gdy o coś go proszę aby to zrobił jest: [B][I]Mam dość syskiego, nie mam casu![/I][/B]
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze obżarciuchy :loveu: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5977.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5982.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5988.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5990.jpg[/IMG]
  10. Agatko tak jak prosiłaś zrobię allegro, jeszcze dziś.
  11. ....taa, i zaś gdzieś znikła :cool1: dałabyś jakieś zdjęcia swoje i psiurów z wakacji :loveu:
  12. czołem Be :loveu: nie trzymaj nas w takim oczekiwaniu tylko wrzucaj te wakacyjne fotki!!!!
  13. Mam nadzieję, ze teraz jest wszystko OK ;) [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=691311573]RUDZIK - Jestem taki BRZYDKI i KRZYWY. (691311573) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  14. [quote name='kosu32'] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Odwiedzając schronisko proszę podać informację, że Rudzik przebywa w [B]boksie 64[/B] (w schronisku aktualnie przebywa około 1000 piesków).[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Wydrukuj i zabierz ze sobą Jego zdjęcie!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Tahoma]Wszelkie osoby zainteresowane adopcją Rudzika prosimy o [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][B]kontakt z wolontariuszką: [B]503 795 016[/B] [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial](telefon jest często wyciszony ze względu na małe dziecko, więc proszę dzwonić do skutku)[B],[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial][B]lub [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Tahoma]bezpośredni kontakt ze schroniskiem:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]ul. Prosta 3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Tahoma]05-430[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Tahoma] Celestynów[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Tel. 022-789-70-61[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]GSM 0-602-378-437[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Adopcje odbywają się każdego dnia (7 dni w tygodniu), w godzinach 9.00. - 14.00.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [CENTER][U][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Rudzik jest pieskiem domowym i nie nadaje się do budy!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/U][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Dla dobra psa zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów dla zwierzaka. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Zanim zalicytujesz - zadzwoń i omów szczegóły adopcji. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Licytacje niepoprzedzone rozmową telefoniczną i akceptacją zainteresowanego będą odrzucane.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Aukcja wystawiona jest przez wolontariuszy, którzy z tego tytułu nie pobierają żadnych opłat.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=red][U]Opłaty adopcyjne pobierane są w schronisku.[/U][/COLOR][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]Inne pieski do adopcji znajdziesz na stronie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=red]www.celestynow.schronisko.net[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [B]Kasiu[/B] Zmień to proszę tak jak w oryginalnym teksćie do Allegra. [/QUOTE] no tak, to było na drugiej stronie maila do której ja juz nie doszłam bo tak sie spieszyłam z wystawieniem tej aukcji :p ale ok, poprawiam tak by był namiar tylko na Sylwie z dopiskiem by dzwonić do upadłego ;) jeśli ta aukcja nie przyniesie skutku to zaraz po jej zakończeniu wznowie ją od nowa - aż do skutku by domek w końcu sie znalazł!!! bo na pewno kiedyś domek sie znajdzie!
  15. [quote name='Sylwia K'] kurcze nie wiem... w schronisku jak ktoś mało kompetentny odbierze tel i nie skojarzy psiaka to powie: "już go nie ma" albo coś w tym stylu... więc może usunąć dane schroniska, ale napisać ze psiak mieszka w schronisku pod wawą [/QUOTE] poprawione: [B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=691311573]RUDZIK - Jestem taki BRZYDKI i KRZYWY. (691311573) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] podaj może jeszcze maila do Siebie to wpiszę, ok?
  16. dałam link do tego wątku na wątek dziewczyn z opolskiego, moze zauważą gdzieś ją...: [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-kazda-pomoc-pieniazki-akcesoria-medykamenty-prywatne-przytulisko-opolskie-136903/index15.html#post12645129[/url][/B]
  17. dziewczyny może zobaczycie tą sunię gdzieś w Waszych okolicach.... [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/poszukiwana-opolskie-saba-raszej-okolice-miejscowosci-ujazd-142269/#post12643506[/url][/B]
  18. [quote name='Sylwia K'] jeśli można zmienić to podajcie na mnie 503 795 016 z zaznaczeniem, że tel jest często wyciszony i należy dzwonić do skutku [/QUOTE] a reszte informacji o schronisku tez usunąć z aukcji? ten adres i godziny adopcji i to, że pobierana jest opłata...
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Ona zawsze tak gotuje, nie tylko w kryzysie :evil_lol: U Niej nic się nie marnuje, a to że ugotowała o kilo ryżu za dużo to co z tego! Nieważne że kapusty było za mało, nieważne że ryż się wylewał z tej kapusty - po co dokupić kapustę skoro można tą nadwyżkę niedogotowanego ryżu wcisnąć w jedną, a że się rozwala i bałaciucha wychodzi!!! Pal licho, byle było dużo!!!
  20. czy cos sie posunęło do przodu? troszke czasu juz minęło...
  21. trzymam kciuki by był to ten jedyny domek!!! :lol: co w takim razie z deklaracjami miesięcznymi? przekazać na innego psa?
  22. kiedy mam chwilkę i chęci by posiedzieć na dogo to ono akurat odmawia mi tego :cool1: więcej nie działa jak działa...
  23. [quote name='Dogo07'] A jaki kontakt w ogłoszeniach, bo chyba lepiej na wolontariusza, który opiekuje się pieskiem niż na schronisko. [/QUOTE] Ania nic nie pisała więc dałam na schronisko ale mogę to zmienić w każdej chwili ;)
  24. Zrobiłam nową aukcję, wyróżniona: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=691311573]RUDZIK - Jestem taki BRZYDKI i KRZYWY. (691311573) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Jeśli teraz również nic nie widzicie to ja juz nic nie poradzę, nie wiem dlaczego tak się dzieje...tym razem wszystko przepisałam, nic nie kopiowałam więc mam nadzieję, że widzicie..:roll:
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    własnie jem gołąbki od teściowej...chyba zapomniała o mięsie mielonym bo ja czuję tylko niedogotowany ryż z kapustą :diabloti: nawet sos pomidorowy, który sobie dorobiłam nie pomógł w polepszeniu smaku...
×
×
  • Create New...