Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Agatko odezwij sie do mnie co z tą ofertą z allegro Bajki? Odwołałam licytację ale dostałam maila, ze ten ktos z Toba juz rozmawiał...
  2. [quote name='tigrunia'] No przecie tylko dwa :evil_lol: [/QUOTE] to wychodzi na to, że o całe 2 za dużo :evil_lol:
  3. brodę ciachnij bo jak ten cały dziadek w bieli z [I]Władcy Pierścieni[/I] zaczyna wyglądać... ale grzywa ekstra! nic z nia nie rób :evil_lol: :loveu:
  4. Be za dużo tych wesel u Was tam :evil_lol:
  5. widzę, że twoje chłopaki też już pozarastane :loveu:
  6. no włacha, też tak myślałam i czekałam na fotki w gorsecie...
  7. cze Be ;) gratulacje dla Buffinki :loveu: czy ta fotka na nk jest z poprawin? super wyglądaliście :lol:
  8. a co jej jest? dolega je cos, że tak rzyga?
  9. się porozciągało troszkę... cze Asik :loveu: Fidek super się prezentuje w nowym imagu!!!! a co u Arnolda?
  10. czołem D-E :multi: w koncu zawitało słonko na południe, oby tak dalej! pozdrawiamy cieplutko :loveu:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='dysia-u'] Czy ta obroża jest też na kleszcze? nie daje po nosie? Wiesz , myślałam żeby ją maszynką ciachnąć/jeszcze nigdy nie miała takiego cięcia/ ale zostawić kucka. nie wiem jak ona zareaguje na brzęk maszynki , choć troche ją oswajam goląc uszka. Chyba na całkiem krótko było by jej najwygodniej. Zresztą zostawiamy ją na 2 tyg :placz: z moją mamą a ona pewnie nie będzie czesać [/QUOTE] Tak, to obroża na kleszcze i pchły. Na początku śmierdziała, przez kilka pierwszych dni ale teraz juz jest spoko, nie wiem czy mniej śmierdzi czy może my sie juz przyzwyczailiśmy ale nic nie czuje teraz ;) A kleszcze jak się złapią jakieś to momentalnie usychają! My też kucyka zostawiliśmy ale po 2 tydniach sama mu go ściełam bo gumkę ściagał i włosy mu oczy zasłaniały, łaził jak paralityk jakiś a do tego te włosy jak mu tak zachodziły na oczy i nos to cały czas mokre i posklejane były...
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='dysia-u'] Za drugim , ale i to pewnie było by ciężko tylko instruktorem był taki starszy , bardzo miły pan i jakoś go urobiłam :evil_lol::evil_lol: A tak poważnie to błędów nie miałam tylko jak mówił mało pewności za kółkiem. Małopolska jest nie przychylna dla zdających :shake: [/QUOTE] właśnie połowa sukcesu to to, na jakiego egzaminatora sie trafi :cool1: obym trafiła na jakiegos normalnego ludzkiego faceta a nie gbura jakiegoś... ewentualnie juz sobie zaplanowałam przed egzaminem fryzjera :evil_lol:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='dysia-u'] Ja tez byłam trudnym przypadkiem. [B]Mnie się jeszcze wydawało że oprócz [/B][B]mojego samochodu na jezdni żaden inny się nie zmieści[/B]:roll::roll::roll: Dziś już rok cieszę się za kierownicą. Ale było trudno , oj trudno [/QUOTE] o, to też mam, tak samo mi się zdaje :p oj cieżko będzie, pewnie kilka podejść będę miała... szkoda tylko że między jedna poprawką a drugą trzeba czekać około miesiąca :shake: [COLOR="LightBlue"]a Ty za pierwszym razem zdałaś?[/COLOR]
  14. cze Gamonie :loveu: zdjecia w chałupie obejrzę... a co u chłopaków?
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='dysia-u'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5374.jpg[/url] Cześć Kasia Fidek ma muche czy to obroża p/pch...? Jedno i drugie dodaje mu szyku. Włoski już mu odrosły , a my we wtorek idziemy do fryzjera ale innego niż dotąd:diabloti: [/QUOTE] Fidlak ma obrożę p/pch i szelki :lol: Jak chcecie ścinać? Na całkiem krótko?
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5373.jpg[/url] Fajne to :loveu: Co słychać? Jak się jeździ? [/QUOTE] cze Gamoniu :loveu: 1 lipca mam egzamin państwowy, 3 lipca egzamin praktyczny. Wyjeździłam już 18 godzin, jutro kolejne 3 i 9 które sobie zostawiłam przed samym egzaminem :lol: Ale nie czuje sie na siłach by już zdawać...albo ja jakis taki cieżki przypadek jestem albo nie wiem co ale jak ja jadę to tak skupiam sie na samej jeździe, że nie widzę żadnych znaków, zapominam o kierunkowskazach, zamiast w lewo skręcam w prawo itd...:cool1: Chyba se będę musiała dokupić kilka godzin :shake: cze Asik, cze D-E, cze dysia-u :loveu:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5372.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5373.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5374.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5375.jpg[/IMG]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/5.jpg[/IMG]
  19. Gaja ma na allegro 3 obserwatorów... Agata, czy ktos sie odzywał w jej sprawie?
  20. Wyróżniona aukcja Bajki: [IMG][B][url=http://www.allegro.pl/item654289181_bajka_sunia_4_m_ce_cudowna_wesola_lagodna.html]BAJKA. Sunia, 4 m-ce. CUDOWNA, wesoła, łagodna. (654289181) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/IMG]
  21. Wyróżnione allegro Amisia: [SIZE="3"][B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=653464457]AMIŚ, pies który mówi..Cudowny, łagodny, 1 rok (653464457) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B][/SIZE]
  22. Wyróżniona aukcja celestynowskich szczylków: [B][url=http://www.allegro.pl/item651300336_szczeniaki_celestynow_podaruj_im_nowe_zycie.html]SZCZENIAKI - Celestynów. Podaruj im nowe ŻYCIE!! (651300336) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  23. Wyróżnione allegro Gaji: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=650223904]GAJA.Młoda, cudownie łagodna SUNIA IDEAŁ!!! (650223904) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki!!!
  24. Agatko, ja widzę tylko jedno zdjęcie, to z Tobą jak trzymasz jej pyszczek... Prześlij mi moze na maila resztę, ok? [B][email protected][/B]
×
×
  • Create New...