-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='madziasto4'] Kasia, ekstra ta druga fotka :roflt: Elo ziooom normalnie :evil_lol: Sam włożył rączki do kieszeni czy mu podpowiedziałaś do zdjęcia?? :evil_lol:[/QUOTE] nie no sam włożył! czuje blusa już :evil_lol: cze wszystkim tak w ogóle :loveu: a ja jutro znów jazdę mam, i pojutrze też :multi: fajnie tak, podoba mi sie to!!!! już nie mogę sie doczekać jak zdam i będę se mogła jeździć kiedy będę chciała :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] O ale sie masz fajnie:multi: ja jutro ide tylko na dwie godziny i wolne az do poniedzialku:multi: jeny po wczorajszej orce sie mi nalezy:cool1: [/QUOTE] no fajnie ale sie pogoda spierniczyła i musimy w domu siedzieć :shake:
-
cze Władka :p [quote name='Magda'] Hej Fidlasta! Poka Łukaszka mojego:loveu: Dawno go tu nie było. [/QUOTE] a proszę...: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn__DSC4564.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn__DSC4699.jpg[/IMG]
-
Madźka a Wy gdzie???
-
czołem Władzia :loveu: gdzie żeś znikła, już po maturach to trza se troszkę odsapnąć...:cool3:
-
to już niedługo :loveu: wszystko będzie pieknie i tak jak być powinno!!!! pozdrawiamy :lol:
-
cze Asik :loveu: co u Was?
-
to trza być niezłym zakrętem by mieć portfel w ryncach i jeszcze zostać z niego oskubanym na 600 zeta :evil_lol: no ale współczuję gościowi... cze Aga :loveu: jak panny?
-
cze Daria :loveu: wczoraj upały, dziś deszcze i wiatry...a miałam zamiar iść się opalać na działkę. dziś znów dzień pracujący? masz czasami jakieś wolne w tygodniu?
-
z niecierpliwością czekam na fotki imprezowe! :cool3: poka też tą drugą kieckę... no i pozdrawiamy :loveu:
-
[quote name='Aga76'] O! Kucyka nie ma :cool3: [/QUOTE] no ni ma :p ciachnęłam mu cały łeb, przynajmniej widzi drogę, którą podąża :cool1: cze Wam! a my w domku cały tydzień :multi: mamy L4 na Łukaszka i odpoczywamy sobie!
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5001.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5031.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_3.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_4.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_5.jpg[/IMG]
-
[CENTER][B][SIZE="3"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Purple"]Asik Wszystkiego NAJ[/COLOR] :loveu:[/FONT][/SIZE][/B] [IMG]http://foolstown.com/sm/poze.gif[/IMG][/CENTER] [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseurs.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Zębów jeszcze sobie nie wybielałam ale słyszałam, ze takie wybielanie nszczy szkliwo i wtedy szybciej żółkną zęby :roll: [/QUOTE] no właśnie ponoć nie niszczy szkliwa :roll: ja pytam bo se kupiłam te CREST, są mocniejsze od tych Blend-a-med. Dziś drugi dzień a zęby mnie nakur***** że cholera :shake: nie wiem czy zdzierżę 7 dni...
-
fajna sukienka :loveu: a cycki tej Pani to prawie tak jak Skrzyneckiej w ostatnim odcinku [I]Tańca z Gwiazdami[/I] - też prawie podbródka sięgały ino ze zaraz po pierwsze przerwie zmienili Jej na normalne czyli zwisające :diabloti: wybielałyście kiedys se zęby tymi paskami wybielajacymi firmy [I]Blend-a-med albo CREST?[/I]
-
[quote name='Aga76'] :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]stary, ale jary...[/COLOR] [COLOR=Pink]Będą jeszcze fotki sypialni?[/COLOR] [/QUOTE] cze Aga :loveu: oby był jary bo jak będzie zamulał to nie zdzierżę tam 3 godzin...i co by refleks miał i w razie czego zdążył hamulec wcisnąć :p no musiałabym co pofocić ale jeszcze czekamy na jedna półkę na ścianę... cze D-E i Be :loveu:
-
u nas właśnie lunęło i zaczęło grzmieć, z błyskami :shake: a ja sama...nie żebym sie bała no ale jakoś tak dziwnie mi :roll: Asikowi naklejki kupiłaś? :cool3:
-
[quote name='madziasto4'] Kto łabądki focił? Ty czy Tz? :loveu: [/QUOTE] TZ...ale oczywiście beze mnie by tak ładnie ich nie obfocił :loveu: W tej szkole, w której ja robie prawko praktycznie wszyscy instruktorzy są fajni i bardzo cierpliwi :lol: Dużo ludzi korzysta z ich nauk, szkoła ma masę kursantów wiec myślę że reszta Panów też będzie cierpliwa i mnie czegos nauczy :p Jutro sie przekonamy bo jutro jadę na 3 godziny z innym... cze weekendowo :loveu:
-
czy ten banan był cieżki? :p bo to, że wielki to widać!
-
[quote name='PositiveThought'] ale łabądki :loveu: :loveu: miejmy nadzieje, że ten drugi instruktor równie fajny ;) [/QUOTE] :loveu: po głosie zalatywał na prawie dziadka jakiegoś...ale sie zobaczy :p
-
cze Wam :lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_4919.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_4935.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_4936.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_4937.jpg[/IMG]
-
cze Be :lol: smaka narobiłyście tymi truskawkami :loveu: a Pudzian pojedzony wyśmienicie wyglada! te łapinki z tym brzusiem :loveu:
-
u nas od wczoraj upalnie i gorko, pewnie ze 50 stopni będzie jak nic :loveu: dzień dobry tak w ogóle :lol: