[quote name='madziasto4']
Wy już chyba w Zakopcu jesteście nie? :razz:
[/QUOTE]
cze Gamoniu :loveu:
ospa Łukaszka pokrzyżowała plany wyjazdowe w lipcu. zaprowadziłam go do przedszkola, taka próba przed wrześniem ;) no i po 3 dniach przyniósł ospę...
źle zrobiłam, że teraz nie wzięłam chorobowego na Niego tylko na urlopie jestem :shake:
nie wiem co będzie w sierpniu bo urlopu już mieć nie będę, no chyba że L4 załatwię sobie...