Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze :loveu: trudno się mówi, nic na to nie poradzę a powiedziałam sobie że nie zostawię go z babciami bo mi będzie żal bardzo :shake:
  2. [quote name='epe'] Ja widzę tak jak Kosu -zdjęcie jedno,bez opisu! [/QUOTE] W takim razie dzis zrobie tą aukcję od nowa, nie mam pojęcia dlaczego tak to widać :shake:
  3. Jak Ci pięknie pozował czy pozowała, nawet łebek tak fajnie przechylał :evil_lol: :loveu:
  4. no to teraz na fotki :loveu:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Wy już chyba w Zakopcu jesteście nie? :razz: [/QUOTE] cze Gamoniu :loveu: ospa Łukaszka pokrzyżowała plany wyjazdowe w lipcu. zaprowadziłam go do przedszkola, taka próba przed wrześniem ;) no i po 3 dniach przyniósł ospę... źle zrobiłam, że teraz nie wzięłam chorobowego na Niego tylko na urlopie jestem :shake: nie wiem co będzie w sierpniu bo urlopu już mieć nie będę, no chyba że L4 załatwię sobie...
  6. Jak Oni sobie dają radę w zimę? też mieszkają w takich warunkach...?
  7. nikogo kompletnie nikogo nie ma kto mógłby pomóc w transporcie??? przecież dogomaniaczek ze Śląska jest kilka, może po prostu nie widzą nic o wątku....
  8. czy udało sie coś załatwić w sprawie transportu?
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5876.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5879.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5882.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5894.jpg[/IMG]
  10. ojej, jakie super zdjęcia poprawinowe :loveu:
  11. DT dać nie mogę, mogę dołożyć sie do jego utrzymania wpłacajac grosika, mogę też pomóc w ogłoszeniach typu wyróżnione allegro ale to zapewne juz wtedy jak znajdzie jakieś schronienie...
  12. piękny jest! ponowne próby łapania go są zależne teraz od tej koleżanki i jego zachowania, tak?
  13. [quote name='Pegaza'] Myslalam ze u Madzi beda foty zakopianskie a tu cisza:roll: [/QUOTE] no włacha, przecie sama mówiła że dostęp do netu będzie miała! pewnie zasypie nas nimi jak wróci :razz:
  14. czy będzie w miarę regularnie dokarmiany...?
  15. Be jak tam leniuchowanie i odpoczywanie? :lol:
  16. śliczne to czarne cudo :loveu: Asik gdzie wybywacie na urlop? Jeśli gdzieś juz pisałaś to sorry ale nie chce mi sie nadrabiać...:oops:
  17. jak fajnie, też powylegiwałabym się tak na plaży :loveu: ale sama, bez psa i dziecka! marzę o takim odpoczynku...
  18. [quote name='ElzaMilicz'] Pośpiech. :lol: "Obecnie Maja przebywa w bardzo tymczasowym Domu tymczasowym." ? ...i ostatnie zdjęcie nie zmienione. [/QUOTE] To zdanie zaraz poprawie, a co do zdjecia to pojawi sie ono po jakims czasie - tak to działa w aukcjach, na których zamieniany jest pies. Ostatnie zdjecie jest zawsze tym zdjeciem miniaturowym, często jest tak że przez jakis czas widać jeszcze to poprzednie choć ja widze juz te Majkowe...
  19. Agata poprosiła mnie abym wstawiła Maję na allegro na miejsce Soni. Oto jej aukcja: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=681524520]JAMNIK - porzucona Maja szuka nowego domu! (681524520) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  20. super, że pogoda Wam dopisała :lol: nieźle wyglądasz D-E :razz:
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5849.jpg[/IMG]
  22. Gratulacje Studentko :loveu: Mądra się jakaś taka ta młodzież teraz robi, wyszkolona i wyuczona! Zmieniają się te czasy :p
  23. biedaczka pewnie tak bardzo tęskniła za Wami, że nawet jeść nie chciała... no i cze :loveu:
×
×
  • Create New...