-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze :loveu: masz dgm w pracy? czy spania nie masz?
-
cze! jutro mam wolne za sobotę, w końcu się wyśpię :loveu: nawet może padać cały dzień, i tak będę siedzieć w domu i ksiażki czytać i odpoczywać! Wczoraj poszłam se do zonen studio, akurat na 2 łóżkach wymieniali lampy i trafiłam, że jedno z nich było już po wymianie no wiec se poszłam na nie. Pan mówi do mnie, że nie dłuzej jak 8 minut mam se wziąść bo się spalę ale ja se wzięłam 12 i się spaliłam :evil_lol: Do pracy poszłam bez stanika bo mnie wszystko piecze, nie wspomnę o doopie na której siedzieć nie umiem :cool1: a gęba czerwona i wygląda jak u takich drobnych pijaczków spod mostu!
-
[quote name='Pegaza'] Kasia a to te knigi co byly zamowione na allegro? [/QUOTE] ................................
-
ja w sumie też wpierw chciałam pożyczać ale potem stwierdziłam, że jednak kupię sobie wszystkie 4 części...
-
mówiła, że do czwartku Jej nie będzie... ale z tymi psami to masz rację D-E :evil_lol:
-
za dobrze by było gdyby było tak jak byśmy chciały ;) mnie też dziś ulewa złapał jak wracałam z pracy przez co musiałam łeba specjalnie myć :shake: właśnie skończyłam czytać książkę [I]ZMIERZCH[/I] i zabieram się za drugą część [I]KSIĘŻYC W NOWIU[/I] i muszę przyznać, że książka wiele lepsza niż film :loveu:
-
Somie też tak gotujesz czy ona musi zadowolic sie kulkami? :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] Ula eh po ser i szynke to musze leciec do odleglego sklepu bo tylko jadaja ser z dziurami:cool1: i szynke chudziutka bez tluszczyku cena ok 19 za kg:cool1: inną jak im dam to powachają i odchodzą..:roll: [B]jestem ciekawa czy ktos jest tak samo kopniety jak i ja[/B]:evil_lol:;) aa i rano karmienie jest z rączki..:cool1: [/QUOTE] jest jest :evil_lol: ja też Fidlaka z rączki karmie mięskiem surowym na przykład albo serkiem....kuraka jak gotuję to wyjada go samego a ryz porozsypywany po całej kuchni jest, on już nawet na dzwięk otwieranej lodówki reaguje (tak jak kiedys moja świnka morska kwiczeniem bo wiedziała, że wtedy zawsze dostanie sałaty zielonej :p) !!! a jak już naprawdę nie mam nic dla niego i nie chce mi sie nic gotować to wtedy niestety ale musi zajadać się karmą suchą, którą zawsze ma w miseczce...ale to też wpier muszę mu kilka kulek z ręki dać bo inaczej sam nie zacznie jeść...
-
Agatko wysłałam Ci PM, też w sprawie Łatka :lol:
-
co tam, jak jestem w pracy to moze padać tyle tylko weekend był ciepły i słoneczny :diabloti: cze D-E :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Cze ranny ptaszku :loveu: Jak tam wstawanie ? :evil_lol: Jakie piękne zdjęcia :crazyeye: Ja chce do Zoooooo !!!! :loveu: [/QUOTE] ciężko się wstaje, koło południa jest kryzys ale potem juz jest OK tyle tylko, że koło 21.00 juz mi sie oczy zamykają...:p [quote name='Pegaza'] Ja bylam w zoo w Gdansku Oliwie ale takich pieknych fot to ja :shake: mam:roll: cze deszczowo:p [/QUOTE] u nas tez pada, cały czas :shake: [quote name='***Paulina***'] Cześć:bye: Super fotki:loveu: Ja w niedzielę byłam w zoo w Berlinie:-) [/QUOTE] [quote name='Sara_i_Aris'] :mdleje: Kasia, taki talent przed nami ukrywać :-o Powinnaś częściej się do ZOO wybierać, bardzo podobają mi się te zdjęcia, są cudowne :loveu::loveu::loveu: Mogłabym patrzeć na nie godzinami i każdym się zachwycać :loveu: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO[/COLOR][/SIZE][/FONT] :BIG:[/CENTER] [/QUOTE] dzięki bardzo :loveu: za życzenia również :lol: no i cze tak w ogóle :lol:
-
[quote name='Pegaza'] Ulala jakie piekniste fotki:cool1: Kasia na fotografke:cool1:zmien zawod..:p[/QUOTE] [quote name='laurin'] Cześć Kasiu:loveu: Fajowy słonik i żółwiki:lol: Też się do zu wybieram :roll: piękne focie:crazyeye: [/QUOTE] to są zwierzątka z ZOO w Ostravie. mam jeszcze parę tygrysów i lwów :loveu: [quote name='Princess_York'] Ale ładne zwierzątka mają w tym ZOO . [SIZE=4][COLOR=red]Wszystkiego najlepszego ![/COLOR][/SIZE] (spóźnione):lol: [/QUOTE] dziękuję :lol:
-
[quote name='Agata69'] Jejku Kasiu, jak zwykle śliczne, dziękujemy. Mam tylko taka uwagę, że łatek nie jest suką, a w allegro tak stoi:evil_lol:. I może zmień tytuł na: [B]Łatek z mostu. 6 kg sliczności do kochania.[/B] Ludzie maja jakąś schizę na leciutkie psy, więc może to będzie zachęta.[/QUOTE] już poprawiłam ;) [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710811020]ŁATEK z mostu! 6 kg ŚLICZNOŚCI do kochania! (710811020) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] a z tą "suką" to przez Bezę bo ta na przykładzie jej aukcji wystawiałam aukcje Łatka :p
-
cze sąsiadko :loveu: małe dzieci fajne są :evil_lol:, ja swojego wczoraj oddałam na cały dzień na służbę do mojej mamy bo myślałam, że uduszę gołymi ryncami taki był "grzeczny" :diabloti: cos całkiem innego będziesz robić na główce czy tylko odświeżenie? :lol:
-
[IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6197.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6198.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6199.jpg[/IMG]
-
zamiast Fidlastego coś troszkę innego :lol: [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6160-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6170.jpg[/IMG] [IMG]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6190.jpg[/IMG]
-
Wyróżnione allegro Łatka: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=710811020]ŁATEK z mostu! SUPER sposób na pozbycie sie psa. (710811020) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
jest cudaczny :loveu: dziś będzie allegro.
-
Aga, zrobić im jedna wspólną wyróżnioną aukcję czy dla każdej osobną?
-
dzienki dziewczynki za życzenia :loveu: Anusiak ni mam łba rudego sfotografowanego...zresztą ten łeb juz się zmywa pomału więc nie jest juz taki intensiv jak po farbowaniu :p
-
wszystkiego dobrego Pudzianku w nowym domku :loveu: Be trzymaj się :calus:
-
Aga które to są dziewczynki i któe potrzebują jeszcze allegra? napisz mi prosze bo nie za bardzo mam czas aby cały wątek oblatywać...i gdzie mogę znaleźć cos na ich temat ;)
-
[quote name='Magda'] Haha to się z mamą uśmiałyśmy z Twojego egzaminu:evil_lol: [/QUOTE] nie bezie tak śmiesznie jak znów na niego trafię :evil_lol: co o Twojej stłuczki to tak jak D-E napisała, kiedyś musi być ten pierwszy raz... ja to jak w końcu zdam to zapewne zaraz na drugi dzień w coś albo w kogoś wjadę znając moje szczęście :p