Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [B]Gamoniu [/B]nie było żadnego błędu, nic a nic! Cała karta 100% pozytywna :loveu: przerwy nie będzie żadnej, czekam tylko aż odbiorę plasticzek :lol:
  2. jak fajnie jabcoki wcinają :loveu:
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [B][CENTER]no i kciuki trzymaliście i Fidlasta zdała!!! :sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER][/B] trafiłam na młodego Pana, syna tego od wajchy który mnie oblał...oczywiście nie omieszkałam mu tego powiedzieć, zaśmiał się tylko i powiedział, że dziś będzie dobrze i mam się nie stresować :lol: no i wyszło dobrze!!!
  4. cze Gamonie :loveu: pewnie działkujecie....
  5. no, Fidlasta się już doczekać nie może papierka prawkowego :loveu: będę śmigać dzień i noc!!!!! tych co handlują psami na giełdach to wszystkich bym powybijała po kolei, jeden za drugim! :angryy: jak Pudzianek? :lol:
  6. cze D-E :loveu:
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    kiedyś w końcu zdam! chyba...:diabloti: z każdym kolejnym podejściem odczuwam coraz mniejszy stres, za ósmym razem to już będzie zwykły normalny dzień, tak jakby dodatkowa jazda - nic więcej :evil_lol:
  8. ja właśnie kończę czwartą część czyli Przed Świtem :loveu: do trzeciej w nocy siedziałam i czytałam, oczy same w końcu mi padły i już nie mogę sie doczekać kiedy znajdę chwilkę by skończyć!!!
  9. cze Asik :loveu: coś taka zapracowana, że nawet nie zaglądasz??? Ty, a Fidka nam pokażesz nim znów zarośnie...:evil_lol:
  10. jeny! Master biega :evil_lol: :loveu: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_7958.jpg[/url] Madźka, chłopaki nie noszą już szeleczek?
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Kuna mogl przymknac oko na ten pacholek.. ilez idzie sie tak stresowac..:roll: [/QUOTE] nie mógł, tam są kamery i inni egzaminowani i inni egzaminatorzy ;) co innego na mieście... [quote name='Mała Rita'] W półtora dnia przeczytalam "Zmierzch" :diabloti: Jennnyyyy jaka zarąbista książka :) Mam wszystkie części jakby kto chcial ;) na kompie mam :p [/QUOTE] ja jestem w połowie 4-tej części - i wszystkie kupiłam by mieć swoje :loveu: [quote name='madziasto4'] Oni nie mogą przymykać oczu na pachołki- są usatlone zasady i trzeba się ich trzymać. Na placu to tylko pachołek, ale na mieście to są już inne samochody ;) Pecha masz bidulo, musisz się tego 1 września maksymalnie skoncentrować, maksymalnie! I będzie dobrze :loveu: Mnie się na łuku noga na sprzęgle tak trzęsła, że w końcu mi się omsknęła i mi zgasł w czasie cofania. Ale miałam jeszcze jedną próbę, skupiłam się, krzyknęłam w myśli "Uspokój się do cholery" i następna próba łuku- bez żadnych problemów. Na mieście byłam już pewniejsza, no i wynik pozytywny w efekcie. Zobaczysz, dasz radę. :loveu: [/QUOTE] Madźka, On mi właśnie cos tam machał bym sie zatrzymała (pewnie wiedział, że strącę ten słupek) i miałabym drugą szansę ale ja nie zwracałam uwagi na Niego tylko na to by jechać no i dojechałam :diabloti: [quote name='tigrunia'] Ale 1 września za pare dni przecie :crazyeye: Jak Tyś to zrobiła ? U nas miesiąc minimum czekania :crazyeye: Ja też łuk powtarzałam .. nie dojechałam do końca za pierwszym razem :p[/QUOTE] [quote name='madziasto4'] O właśnie, też miałam zapytać, już 1 września? :crazyeye: [/QUOTE] nie ja ino TZ...pewnie się ładnie uśmiechnął do tej wąsatej co tam terminy ustala :evil_lol: u nas minimum 4 tydnie się czeka ale moze dla weteranów mają juz blizsze terminy :diabloti:
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no pech!!! jemu naprawdę było przykro, że oblałam...a jak mi się przykro zrobiło kiedy usłyszałam, że gdybym tylko wyjechała z placu to prawko miałabym w kieszeni :placz:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] Fidlasta, a Ty nie miałaś dziś mieć przypadkiem egzaminu z prawka? :hmmmm:[/QUOTE] no i miałam! ............................. następny egzamin 1 września.
  14. cze Gamonieeeeeee.... :loveu:
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Jezdem! :p ale mam ostatnio lenia netowego....
  16. Allegro wyróżnione już jest: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=724020262]RUDZIK - Jestem taki BRZYDKI i KRZYWY. (724020262) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Gdyby była taka możliwość to przydałyby się jakieś nowe zdjecia....
  17. super zdjęcie!!! :loveu: ale ochydnie to wyglada z bliska :roll: [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_6573.jpg[/url] Master chyba jeszcze nie ciachnięty, co nie?:lol:
  18. fajne znajomości zawiera Jess :evil_lol: co by wkrótce nie zaprosiła jej mieszkanie... cze Be :loveu:
  19. Asik, zapodaj Fidka w nowej fryzurce! :loveu:
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='dysia-u'] cześć Kasiu :lol: ta tabletka to PRATEL czy coś innego? jak często go odrobaczasz? [/QUOTE] te tabletki to PARATEX - 2 tabletki na jedno odrobaczenie w odstępie dwóch tydni. tymi tabletkami odrobaczam go tak 2 razy w roku...w sumie wet mówi, że to wystarczy.
  21. cze D-E :loveu:
  22. Torek strasznie wygląda! Potwór normalnie! :evil_lol: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...